صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: اقدامات بعد از پذیرش | آدرس ها | راهنمای تازه واردین | تجربیات زندگی در ترکیه

پیش فرض اقدامات بعد از پذیرش | آدرس ها | راهنمای تازه واردین | تجربیات زندگی در ترکیه

دوستان كسي مي دونه رفت و آمد از بيوك چكمجه به مركز شهر چطوريه؟
    كلن راجع به اين محله اطلاعات كاملي اگر كسي داره خيلي ممنون مي شم كه كمك كنه.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    + حتما مطالعه نمایید :
    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    درود

دوستان به علت بلااستفاده بودن ارسال های قبلی و عدم مطالعه کاربران به علت حجیم بودن تاپیک از این رو تاپیک تحصیل در ترکیه ( سوالات متداول و کلی ) را به تاپیک های جزیی تر و تخصصی تر با عناوین تحصیل در مقطع کارشناسی ، تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و تحصیل در مقطع دکترا و بالاتر و سوالات نامرتبط با تاپیک های موجود در مورد ترکیه تفکیک شدند و تاپیک تحصیل در ترکیه ( سوالات متداول و کلی ) جهت مطالعه بیشتر تا سال 2012 آرشیو خواهد شد . ارسال های چند صفحه آخر تاپیک ها به تاپیک های تفکیک شده منتقل شدند تا دوستان پرسش های خودشون را در اون تاپیک ها دنبال نمایند.

»»» نکات مهم :

1 . عزیزان تازه وارد ضمن خوشامدگویی لطفا قبل از ارسال هر گونه پست ابتدا ویکی اپلای بعد سوالات متداول و بعد ارسال های قبلی دوستان را مطالعه نمایند بعد اگر ابهامی بود در تاپیک مربوطه مطرح نمایند .

2 . عزیزان با تجربه ضمن سپاس فراوان لطفا قبل از پاسخگویی به ارسال های دوستان تازه وارد که پاسخشون یا در ویکی اپلای و یا در سوالات متداول و یا قبلا داده شده است آن ها را گزارش نمایند و به منابع مذکور هدایت نمایند .

3 . جهت اطلاع از لینک های مربوط به ویکی اپلای : اینجا را کلیک نمایید .

4 . جهت اطلاع از سوالات متداول : اینجا را کلیک نمایید .

5 . جهت اطلاع از ارسال های قبلی دوستان که بسیار جامع است : اینجا را کلیک نمایید .

مدیریت : محمدرضا
    ویرایش توسط FanTasTic : August 12th, 2012 در ساعت 10:22 PM دلیل: بروزرسانی متن

Member Jellyfish آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : اقدامات بعد از پذیرش | آدرس ها | راهنمای تازه واردین | تجربیات زندگی در ترکیه

سلام بر دوستان. تاپیکهای نزدیک برای سوال من چند تایی بود ولی فکر کنم این تاپیک بهتر باشه واسه این سوال.
    Orta Mahalle یا Tuzla که دانشگاه سابانجی توی اون محله یا قسمت شهر قرار داره چه جور جایی هست؟ منظورم هم از نظر مسافتی ( اگه دوره چه مشکلاتی داره؟) هم از نظر قشر جامعه که توی اون منطقه زندگی میکنن! شنیدم جاییه که اطرافش پره کارخونه و جاهایه صنعتیه.
    علاوه بر این دوری از مرکز شهر استانبول چه بدی و خوبی هایی داره؟
    ممنون میشم راهنمایی کنین.
    اوزون اینجه بیر یولداییم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیریک

پیش فرض پاسخ : اقدامات بعد از پذیرش | آدرس ها | راهنمای تازه واردین | تجربیات زندگی در ترکیه

سلام
    من هم در مورد دانشگاه کوچ این سوال رو داشتم. sariyer که دانشگاه کوچ اونجا قرار داره چه جور جایی هست. با توجه به اینکه خیلی دور از مرکز شهر هست بهترین وسیله واسه حمل و نقل از دانشگاه به شهر و بالعکس چیه؟
    "در پشت هیچ در بسته ای ننشینید تا روزی باز شود . راه کار دیگری جستجو کنید و اگر نیافتید همان در را بشکنید"

Don't work hard,work smart

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

قابل توجه دوستانی که در ترکیه زندگی میکنن؛ برای گوشی هایی که سیستم عامل اندروید دارن و روت (و آنلاک) شدن، دیگه نیازی به رجیستر کردن گوشی نیست. فکر کنم واسه سیستم iOs هم جلبریک جواب بده. حالا دوستانی که اپل دارن دقیق تر میتونن بگن. اینجا 30 لیر میگیرن روت میکنن ولی فکر کنم ایران ارزون تر باشه

Junior Member

سلام دوستان كسي هست خوابگاه FLORYA-BEŞYOL ÖĞRENCİ YURDU در KÜÇÜKÇEKMECE İSTANBUL باشه يا اطلاعاتي درباره شرايطش داشته باشه؟ صرفا متعلق به خانمها است؟ يا خوابگاه آقايان و متاهلي هم در مجتمع هست؟ مرسي از توجهتون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental engineering-ITU

سلام دوستان
    با توجه به اینکه همه ما بعد از ورود به یک کشور غریب ممکنه از برخی قوانین مطلع نباشیم، من شرکتی رو می شناسم که البته خودم از خدماتش بهره مند شدم که از ورود شما به خاک ترکیه تا روبه راه شدن و مستقر شدنتون دستتونو میگیره. گرفتن پذیرش، ثبت نام، گرفتن خونه یا خوابگاه، پلیس امنیت، کارهای مربوط به بانک و.... اگه از دوستان کسی خواست بهم پیام خصوصی بده تا شرکت رو معرفی کنم. شاد باشین
    اشکهایی که برای شکست میریزی، همان عرق هایی است که برای پیروزی نریختی

سلام ممنون میشم اگه ادرس یا شماره ای از این شرکت به من بدید...من هیچ اطلاعاتی در مورد اقامت یا اپلای ندارم..حتی نمیدونم از کجا باید شروع کنم..اگه بیشتر راهنماییم کنید خوشحال میشم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aysanzeyni نمایش پست ها
    سلام ممنون میشم اگه ادرس یا شماره ای از این شرکت به من بدید...من هیچ اطلاعاتی در مورد اقامت یا اپلای ندارم..حتی نمیدونم از کجا باید شروع کنم..اگه بیشتر راهنماییم کنید خوشحال میشم
    خيلي مراقب اين نرع شركت ها باشيد و قبل از گرفتن خدمات و رضايت، پولش رو پرداخت نكنيد معمولا بيعانه اي كه از شما مي گيرند براشون كافيه تا نيمه راه رهاتون كنند و نيز از اول قيمتها رو طي كنيد حتي فيش هاي هزينه اي كه قراره براتون پرداخت كنند سعي كنيد بيشتر خودتان كارهاتون رو انجام بديد يا از دوستاني كه تركيه داريد بطور مجاني كمك فكري بگيريد

با سلام من دنبال یه شریک کاری میگردم تا بتونیم استانبول باهم شرکت بزنیم ومغازه باز کنیم ....من خودم ادم اروم وکاری هستم و زبون استانبولی خوب بلدم .بجه تبریزم میخوام مهاجرت کنم اما کسی رو اونطرف ندارم در صورت امکان با تلگرام بنده هماهنگ بشیم شاید بتونیم کمک هم باشیم 09383822216 با تشگر

Smile پاسخ : اقدامات بعد از پذیرش | آدرس ها | راهنمای تازه واردین | تجربیات زندگی در ترکیه

با سلام من دنبال یه شریک کاری میگردم تا بتونیم استانبول باهم شرکت بزنیم ومغازه باز کنیم ....من خودم ادم اروم وکاری هستم و زبون استانبولی خوب بلدم .بجه تبریزم میخوام مهاجرت کنم اما کسی رو اونطرف ندارم در صورت امکان با تلگرام بنده هماهنگ بشیم شاید بتونیم کمک هم باشیم 09383822216 با تشگر

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)