صفحه 10 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 116

موضوع: روادید برای همسر دانشجوی شاغل تحصیل در ایتالیا

پیش فرض پاسخ : روادید برای همسر دانشجوی شاغل تحصیل در ایتالیا

سلام دوستان .
    یه سوال داشتم .همسر من به عنوان ریسرچر پذیرفته شده وقرار براش قرارداد و همراه با اجازه کار بفرستن . می خواستم ببینم برای کسی که پرمیشن ورک داره شرایط برای اقدام برای ویزای همسر مثل کسایی که برای دکترا میرن؟ کسی اطلاعاتی در این زمینه داره؟

Junior Member

دوست عزیز از لینک زیر می تونید اطلاعات مفیدی برای الحاق خانوادگی چه به عنوان ریسرچر و چه دانشجو، به دست بیارید.
    http://www.welcomeoffice.fvg.it/comm...a-citizen.aspx

Junior Member

سلام عزیزان یه سوال دارم:

برای فرصت مطالعاتی در ایتالیا.... برای گرفتن ویزا برای همسر از چه طریق باید اقدام کرد ؟؟؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط mrfa نمایش پست ها
    سلام عزیزان یه سوال دارم:

برای فرصت مطالعاتی در ایتالیا.... برای گرفتن ویزا برای همسر از چه طریق باید اقدام کرد ؟؟؟
    درود
    ایتالیا ویزای همراه نداره و باید براشون توریستی اقدام کنید که توریستی هم 6ماه نمیشه.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    درود
    ایتالیا ویزای همراه نداره و باید براشون توریستی اقدام کنید که توریستی هم 6ماه نمیشه.
    اگر توی ایتالیا خونه اجاره کنند، با قرارداد رسمی، نمیتونند از قانون الحاق خانوادگی استفاده کنند؟
    البته فکر میکنم به مورد ایشون چون کوتاه هست ربطی نداره، در کل برای اطلاع خودم پرسیدم

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    اگر توی ایتالیا خونه اجاره کنند، با قرارداد رسمی، نمیتونند از قانون الحاق خانوادگی استفاده کنند؟
    البته فکر میکنم به مورد ایشون چون کوتاه هست ربطی نداره، در کل برای اطلاع خودم پرسیدم
    راجب این مورد که بشه یا نه اطلاعی ندارم اگه شما اطلاعی با منبع موثق دارید لطفا به اشتراک بزارید.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط behnamhg نمایش پست ها
    راجب این مورد که بشه یا نه اطلاعی ندارم اگه شما اطلاعی با منبع موثق دارید لطفا به اشتراک بزارید.
    ببینید در این فایل در سایت وزارت خارجه ی ایتالیا انواع ویزا توضیح داده شده که دو نوعش به این مورد میخوره: 5- ویزا برای همراهی خانوادگی 15-ویزا برای الحاق خانوادگی
    که مورد شماره 5 یعنی همراهی خانوادگی توضیح داده که شهروندان خارجی میتونن همراه عضوی از خانواده شون به ایتالیا بیان که 1- کارت اقامت در ایتالیا داره 2- ویزا داره برای کار در ایتالیا با استخدام مربوط به قرارداد بیشتر از یکسال. و یا همچنین برای تحصیل یا مقاصد مذهبی.
    این ویزا میتونه اخذ بشه تحت شرایط آورده شده در بند 7 قانون 5 بخشنامه ی Presidentedella Repubblica n. 394/1999
    حالا من گشتم و بخشنامه ی مربوطه رو هم پیدا کردم که چند خطی از قانون ذکر شده رو هم خوندم که اتفاقا نوشته بود در مورد همسر دانشجو هم صدق میکنه اما همانطور که گفتم شرایط خاصی برای ارایه ی مسکن، و درآمد دانشجو داره که هرکی نیاز داره باید خودش بخونه دیگه.من گذاشتم بعدن که نیازم شد بخونم

Junior Member

سلام.کسی اطلاع داره برای گرفتن ویزای فمیلیر(خانواده) باید چه مدارکی رو برد سفارت؟ترجمه ایتالیایی شناسنامه ها لازمه یا انگلیسی کفایت میکنه؟

سلام دوستان
    میخاستم برا فرصت مطالعاتی از اول سپتامبر بروم بولونیا.
    آیا هیچ راهی برای بردن همسر به مدت بیش از 3 ماه (ویزای توریستی) وجود ندارد؟
    آیا اگر میزان فرصت مطالعاتی را تا 9 ماه تمدید کنم. امکان گرفتن دوباره ویزای توریستی هست؟
    در کل می توان چند بار ویزای توریستی گرفت تا مدت بیشتری همسرم همراه من باشد؟
    خیلی ممنون

دوستان خواستم تجربیات همسرم بگم شاید به درد کسی خورد
    همسر من به عنوان ریسرچر از دانشگاه بولزانو پذیرش گرفت و براش اجازه کار فرستادن. اینجا سفارت بدون وقت رفت تو و پاسپورت و کپی مدارکی که براش فرستاده بودن برد .
    اسمش تو سیستم گفتن نیومده.از دانشگاه پرسید گفتن بولزانو به سیستم وصل نیست دستی اقدام کنن. بهشون گفت .سفارت هم گفتن اگه به سیستم وصل بود ویزا رو سه روزه میدادیم الان سه هفته طول میکشه.بعد سه هفته رفت و ویزاش گرفت.
    رفت بولزانو و اونجا دانشگاه راهنمایی کردن و رفت اداره مربوظه برای انجام کارای الحاق به همسر.همه مدارک لازم داشت.همون مدارک که دانشگاه اماده کرده بود مثل اجازه کار و قرار داد... فقط قرار شد خونه اجاره کنه تا اونا مدارک بفرستن واسه سفارت و من اینجا واسه ویزا اقدام کنم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)