صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 116

موضوع: روادید برای همسر دانشجوی شاغل تحصیل در ایتالیا

پیش فرض پاسخ : روادید برای همسر دانشجوی شاغل تحصیل در ایتالیا

سلام دوستان یک سوال دارم اگر دونفر پذیرش داشته باشن ایا فرزند شون را هممیتونن با خودشون بیارن یا همراه محسوب میشه ممنون اگه جواب بدید

ApplyAbroad Veteran
    tommy angelo آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aram1 نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال دارم اگر دونفر پذیرش داشته باشن ایا فرزند شون را هممیتونن با خودشون بیارن یا همراه محسوب میشه ممنون اگه جواب بدید
    دوست عزیز من از خانم میرمطلبی پرسیدم گفتن اگه واسه ارشد زن و شوهر با هم قبول شده باشن به بچه شون ویزا نمیدن فکر میکنم فقط پذیرش دکترا با بورس بشه زن و بچه رو همراه برد بهرحال بهترین راحتون اینه که از سفارت مستقیم سوال بپرسین
    "L'amor che move il sole e l'altre stelle"
    Dante Alighieri

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aram1 نمایش پست ها
    سلام دوستان یک سوال دارم اگر کسی پذیرش ارشد داشته باشه می تونه همزمان واسه همسرش اقدام کنه یا باید بره بعد اقدام کنه وچقدر طول میکشه با تشکر
    همزمان فقط همسرتون میتونن ویزا توریستی بگیرن که حد اکثر 3 ماهه است. اگر تو این سه ماه شما بتونید شرایط را فرآهم کنید (خانه، حداقل درآمد در ایتالیا، تاییدیه ها و ...) میتونن تو همون ایتالیا درخواست بدید اقامتشون توریستی را به الحاق خانواده تبدیل کنند. توجه داشته باشید گرقتن ویزای توریستی و مدت اون تابع نظر سفارت هست و تضمین شده نیست بسیار به مدارکی که ارائه میدید بستگر دارد. همچنین فراهم کردن مدارک ذکر شده در سه ماه هم غیر ممکن نیست ولی مشکل هست.

Junior Member

سلام من و همسرم از طريق مدرسه ايتاليايي داريم اقدام ميكنيم براي كارشناسي .ميخوام بدونم كه جه جوري ميتونيم در يك شهر و دانشكاه باشيم؟ جون رشته هامون متفاوته ولي هردو فني مهندسي است. و اينكه بعد از دوره كارشناسي اگر كار پيدا كرديم ميتونيم اقامت كنيم يا بايد برگرديم؟

Member dr_saeid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

دوستان سلام

من میخوام برای مستر کامپیوتر اقدام کنم به زبان انگلیسی
    اصلاً رنک دانشگاه و شهرش مهم نیست، فقط برام مهمه که بتونم با همسرم برم
    نمیخوام برای همسرم پذیرش تحصیلی جدا بگیرم
    برای همسرم میتونم ویزای شینگن 3 ماهه توریستی بگیرم که لحظه ورود من بتونه ایتالیا باشه
    میخوام براى همسسرم از ویزای الحاق استفاده کنم و همونطور که دوستان فرمودند بهتره از مناطق محروم!!!! استفاده کنم
    برای اجاره خانه مطابق استاندارد شهردارى يا فرماندارى شهر هم مشکلی ندارم

حالا با این شرایط كه ويزاى همسر به شهر محل تحصيل بستگى داره، کدوم شهر رو توصیه میکنند؟
    حتماً باید بورس هم داشته باشم؟

و سوال آخر: آیا همسر من اجازه کار خواهد داشت؟

ممنون از راهنمایی همه دوستان عزیز

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dr_saeid نمایش پست ها
    دوستان سلام

من میخوام برای مستر کامپیوتر اقدام کنم به زبان انگلیسی
    اصلاً رنک دانشگاه و شهرش مهم نیست، فقط برام مهمه که بتونم با همسرم برم
    نمیخوام برای همسرم پذیرش تحصیلی جدا بگیرم
    برای همسرم میتونم ویزای شینگن 3 ماهه توریستی بگیرم که لحظه ورود من بتونه ایتالیا باشه
    میخوام براى همسسرم از ویزای الحاق استفاده کنم و همونطور که دوستان فرمودند بهتره از مناطق محروم!!!! استفاده کنم
    برای اجاره خانه مطابق استاندارد شهردارى يا فرماندارى شهر هم مشکلی ندارم

حالا با این شرایط كه ويزاى همسر به شهر محل تحصيل بستگى داره، کدوم شهر رو توصیه میکنند؟
    حتماً باید بورس هم داشته باشم؟

و سوال آخر: آیا همسر من اجازه کار خواهد داشت؟

ممنون از راهنمایی همه دوستان عزیز
    -غیر از مسئله خانه مناسب شما نیاز به مدارکی دارید که نشون بده ماهیانه بیشتر از یک مقدار مشخص درآمد دارید. این درآمد میتونه از بورس باشه یا کار و میتونه مجموع درآمد خودتون و همسرتون باشه. من با بورس اقدام کردم از جزییات موارد دیگه خبر ندارم.
    -این اولین باری که میشنوم ویزای همسر به شهر بستگی داره. به نظرم همچین چیزی نیست چون یه روند مشخص داره که توی تمام شهرها یکی است. تنها مسئله ممکن هست این باشه که تعداد درخواست ها تو یه شهر کمتر و تو یک شهر بیشتر باشه که فقط زمان پردازش درخواست شما ار تحت تاثیر قرار میده.
    -بله با اقامت الحاق خانواده ایشون میتونند کار کنند یا درس بخونن

نکته ای که قبلا زیاد توی فروم گفتم: این فرآیند زمانبر هست، اگر با همسرتون بیاید و نتونید توی اون 3 ماه ویزای توریستی شرایط را فرآهم کنید ایشون باید برگردن. نمیگم غیر ممکن هست توی 3 ماه ولی سخته. بعضی وقتها هم شانسیه! اینکه شما به موقع خونه پیدا کنید، بازرس شهرداری کی بهتون وقت بده و ...

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

دوستان من یه سوال داشتم. من میخوام همسرم رو با ویزای توریستی با خودم به ایتالیا ببرم. میخواستم بپرسم که تگه من میزان کافی پول برای تامین هزینه های خودم و همسرم تو حسابم باشه آیا امکانش هست که بتونم تو خود ایتالیا ویزای الحاق بگیرم. اینکه میگن به میزان 650 یورو در ماه به همون میزان پول برای هر دومون داشته باشم باز هم مشکلی پیش میاد؟

Junior Member

Question پاسخ : روادید برای همسر دانشجوی شاغل تحصیل در ایتالیا

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    دوستان من یه سوال داشتم. من میخوام همسرم رو با ویزای توریستی با خودم به ایتالیا ببرم. میخواستم بپرسم که تگه من میزان کافی پول برای تامین هزینه های خودم و همسرم تو حسابم باشه آیا امکانش هست که بتونم تو خود ایتالیا ویزای الحاق بگیرم. اینکه میگن به میزان 650 یورو در ماه به همون میزان پول برای هر دومون داشته باشم باز هم مشکلی پیش میاد؟
    روش های مختلفی برای نشون دادن میزان درآمد هست. شاید بشه. بهتره برای اطمینان خودتون قوانین را مطالعه کنید.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

نقل قول نوشته اصلی توسط nowire نمایش پست ها
    روش های مختلفی برای نشون دادن میزان درآمد هست. شاید بشه. بهتره برای اطمینان خودتون قوانین را مطالعه کنید.
    حقیقتش من دوره تحصیلم 6 ساله. رشته پزشکی قبول شدم. زنگ زدم سفارت اونا خیلی راحت صحبت میکردن و میگفتن چون دوره تحصیلت طولانیه طبعا باید ویزای الحاق بدن. بعد در مورد درآمد هم گفت که دانشجو که درامد نداره پس مشکلی نیست. حالا من موندم. فقط میخواستم بدونم که میشه خانومم با ویزای توریستی بیاد بعد بتونم کارهای الحاقش رو اونجا انجام بدم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    حقیقتش من دوره تحصیلم 6 ساله. رشته پزشکی قبول شدم. زنگ زدم سفارت اونا خیلی راحت صحبت میکردن و میگفتن چون دوره تحصیلت طولانیه طبعا باید ویزای الحاق بدن. بعد در مورد درآمد هم گفت که دانشجو که درامد نداره پس مشکلی نیست. حالا من موندم. فقط میخواستم بدونم که میشه خانومم با ویزای توریستی بیاد بعد بتونم کارهای الحاقش رو اونجا انجام بدم؟
    چه ایشون توریستی بیان یا نه شرایط الحاق تفاوتی نمیکنه. تنها فرقش اینه که اگر توریستی بیان و شما بتونید تا قبل از انقضای زمان ویزای توریستی مدارک لازم را فرآهم و ارسال کنید ایشون نیاز نیست برگردند ایان و میتونن تا نتیجه درخواست میاد بمونن. تا جایی که من میدونم درآمد و مسکن مهمترین شرایط ricongiungimento familiare هست. از من که خواستند و از همه دوستانم که اینجا این کار را کردند خواسته شده بود. در ضمن دانشجو اگر بورسیه دریافت کنه درآمد محسوب میشه به حرفهای توی سفارت نمیتونید استناد کنید چون این موضوع فقط یه اداره مهاجرت ایتالیا ربط داره نه سفارت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)