صفحه 11 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 179

موضوع: ادامه تحصیل در خارج از کشور با غیبت

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل در خارج از کشور با غیبت

نقل قول نوشته اصلی توسط yasamin.sa نمایش پست ها
    سلام
    غیبت از کی صادر می شه؟ کسی که پیش دانشگاهیش رو 2 ماهه تموم کرده چقدر وقت داره از کشور خارج شه؟؟؟ آیا باید حتما پذیرش دانشگاه داشته باشه یا با پذیرش کالج هم می تونه وثیقه بذاره و از کشور خارج شه؟ مرسی
    این مساله قبلا هم توضیح داده شده. خروج از کشور ربطی به مدت تموم شده پیش دانشگاهی نداره. ورود به 18 سال فرد را مشمول خدمت وظیفه می‌کند. پس از سن مشمولیت فقط برای تحصیلات تکمیلی اجازه خروج صادر می‌شود (فوق و دکتری). برای کارشناسی این کار باید قبل از ورود به سن مشمولیت انجام شود.

سلام دوستان ميخواستم بدونم اگه كسي بخواد پاي زيارتي عراقو بگير (با توجه به اين كه ضامن محضري ميخواد) به خارج از كشور بر نگرده با ضامن چه كار ميكنن؟؟

Member ata210 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Maschinenbau, TU Wien

سلام اگر من 1 سال یا 1 سال و نیم غیبت بخورم از سربازی بعد برم خودمو معرفی کنم چه قدر اضافه خدمت میخورم؟
    و عفو رهبری می کنن اون مدت غیبت رو؟
    wöllen ist können

Junior Member

سلام میشه با وثیقه زیارتی رفت سوریه یا عراق و از اونجا رفت آلمان؟
    چون واسه آلمان باید 15 میلیون وثیقه گذاشت اما برای سفر زیارتی 5 میلیون.
    در ضمن فقط رفتنه. برگشتی در کار نیست!
    ممنون از جوابتون

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط aein نمایش پست ها
    سلام میشه با وثیقه زیارتی رفت سوریه یا عراق و از اونجا رفت آلمان؟
    چون واسه آلمان باید 15 میلیون وثیقه گذاشت اما برای سفر زیارتی 5 میلیون.
    در ضمن فقط رفتنه. برگشتی در کار نیست!
    ممنون از جوابتون
    شما ابتدا باید ویزای المان رو در ایران بگیرین.اگر گرفتین میتونین این کار رو بکنین.مثلا برین عراق و از اونجا اگر بتونین پروازی برای اروپا گیر بیارین چرا نشه؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

اگه فردي ويزاي امريكا براش اوكي بشه (از طريق همسر...) ولي سربازي نرفته باشه و درسش هم 2-3 ساله تموم شده باشه,راهي هست براي خروج از كشورش!؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Eng. - METU

کلا مجوز خروج برای کسی صادر میشه که غیبت نداشته باشه و وضعیت خدمتش هم معلوم باشه. یا معافیت (تحصیلی، پزشکی و ...) یا پایان خدمت

با اين وجود چه راهكاري داره؟

Junior Member

بچه ها یه مسئله فوق حرفه ای میخوام بهترین راه رو بهم پیشنهاد بدین من دانشجو کارشناسی هستم اما دو ترم مرخصی گرفتم برای کارشناسی تو کانادا پذیرش گرفتم اما همون طور که میدونید برای لیسانس نمیشه از کشور رفت بدون کارت پایان خدمت ..من الان یه برتری به بقیه دارم اینم اینه راحت بهم مجوز خروج 20 روزه میدن با نامه دانشگاه الانم چند بارم رفتم فقط میترسم وقتی ویزام دانشجویی باشه ببینند با ویزا دانشجویی دارم میرم گیر بدن و جلومو تو ایران بگیرن ؟ اهان راستی من اقامت هند رو هم دارم تازگی گرفتم چون اونجا دنیاا اومدم.یه مسائله دیگه بعد سرباز فراری شدن پاسپورت من باطل بشه تمدید میکنن برام سفارت نمیگه سرباز فراری هستی و این تو ادامه زندگی من تو خارج تاثیری داره چون من بعد لیسانس میخوام بمونم و اگه این پاس تمدید شه میتونم باهاش برم کشورایی که ویزا دارم؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ali1370sh نمایش پست ها
    بچه ها یه مسئله فوق حرفه ای میخوام بهترین راه رو بهم پیشنهاد بدین من دانشجو کارشناسی هستم اما دو ترم مرخصی گرفتم برای کارشناسی تو کانادا پذیرش گرفتم اما همون طور که میدونید برای لیسانس نمیشه از کشور رفت بدون کارت پایان خدمت ..من الان یه برتری به بقیه دارم اینم اینه راحت بهم مجوز خروج 20 روزه میدن با نامه دانشگاه الانم چند بارم رفتم فقط میترسم وقتی ویزام دانشجویی باشه ببینند با ویزا دانشجویی دارم میرم گیر بدن و جلومو تو ایران بگیرن ؟ اهان راستی من اقامت هند رو هم دارم تازگی گرفتم چون اونجا دنیاا اومدم.یه مسائله دیگه بعد سرباز فراری شدن پاسپورت من باطل بشه تمدید میکنن برام سفارت نمیگه سرباز فراری هستی و این تو ادامه زندگی من تو خارج تاثیری داره چون من بعد لیسانس میخوام بمونم و اگه این پاس تمدید شه میتونم باهاش برم کشورایی که ویزا دارم؟
    پلیس فرودگاه وظیفش اینه که ببینه پاس تون اصلیه و اجازه خروج قانونی رو دارید. دیگه مقصد چیه و چند روز ... کاری نداره.
    پاس باطل نمیشه و تمدید هم میشه.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)