صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 179

موضوع: ادامه تحصیل در خارج از کشور با غیبت

Junior Member simrfb آواتار ها

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل در خارج از کشور با غیبت

سلام. من در مقطع سوم دبیرستان تحصیل میکنم و حدود 4 ماه دیگه (اول مهر) مشمول میشم ، میخواستم ببینم هیچ راهی نیست که من پیش دانشگاهیم رو هم اینجا بگذرونم و برای تحصیل در خارج از کشور معافیت تحصیلی بگیرم ، یا حداقل بتونم از کشور خارج بشم؟

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط simrfb نمایش پست ها
    سلام. من در مقطع سوم دبیرستان تحصیل میکنم و حدود 4 ماه دیگه (اول مهر) مشمول میشم ، میخواستم ببینم هیچ راهی نیست که من پیش دانشگاهیم رو هم اینجا بگذرونم و برای تحصیل در خارج از کشور معافیت تحصیلی بگیرم ، یا حداقل بتونم از کشور خارج بشم؟
    سلام دوست عزیز،
    جواب سوال تون تو فروم هست. خودم بارها جواب دادم!

* برای کارشناسی اجازه خروج نمیدن.
    * شما بعد از فارغ التحصیلی یک سال فرجه دارید. تو این مدت میتونید برای سفر کوتاه مدت با سپردن وثیقه اجازه خروج بگیرید.

موفق باشید
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

خب تا اینجاش رو که میدونستم ، منظور من راهیه که بشه بعدر از پذیرش ویزا گرفت و سفر کرد بدون اینکه بخوام یکی دوسال گرانبهام رو اینجا تلف کنم.

ApplyAbroad Hero Hamid_110 آواتار ها

منظورتون رو متوجه هستم. دو تا راه بیشتر نیست. قبل از مشمولیت خارج شید. بعد از مشمولیت قید وثیقه و مدرک رو بزنین و خارج شید.
    بهتره دانشگاهی پیدا کنید پیش نخواد، زودتر برید.
    ناخواناترین نوشته ها از قویترین حافظه ها ماندگارترند

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamid_110 نمایش پست ها
    منظورتون رو متوجه هستم. دو تا راه بیشتر نیست. قبل از مشمولیت خارج شید. بعد از مشمولیت قید وثیقه و مدرک رو بزنین و خارج شید.
    بهتره دانشگاهی پیدا کنید پیش نخواد، زودتر برید.
    آخه مشکل اینه که من رزومه ام هنوز هیچیش کامل نیست ، اگه هم بخوام برم به یکی از کشورهای همسایه و این مدت رو اونجا بگذرونم خانوادم توانایی تامین هزینه های مالیم رو ندارند ، توی بد موقعیتی گیر افتادم. ، بعش اگه من اینجوری خارج بشم برای کارای ویزا مشکل پیش نمیاد؟؟

Junior Member

سلام به دوستان عزیزم
    من یه مسئله خیلی مهم دارم که داره مثل خوره نابودم می کنه! تو رو خدا راهنمایی کنید
    من از فرجه 1 ساله بعد از ارشدم 6 ماه گذشته یعنی غیبت سربازی خوردم و دفترچه هم پست نکردم تا الان. از انگلیس برا دکتری فول فاند پذیرش گرفتم شروع دوره هم از 1 اکتبره. چیکار کنم بتونم برم؟ دفترچه پست کنم برگ سبز به دست برم خدمت سردار؟ یا بدون پست کردن دفترچه راهی هست؟
    لطفا راهنمایی کنید این فرصتی نیست که من بخوام واسه این خدمت سربازی مزخرف از دستش بدم

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrneg نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیزم
    من یه مسئله خیلی مهم دارم که داره مثل خوره نابودم می کنه! تو رو خدا راهنمایی کنید
    من از فرجه 1 ساله بعد از ارشدم 6 ماه گذشته یعنی غیبت سربازی خوردم و دفترچه هم پست نکردم تا الان. از انگلیس برا دکتری فول فاند پذیرش گرفتم شروع دوره هم از 1 اکتبره. چیکار کنم بتونم برم؟ دفترچه پست کنم برگ سبز به دست برم خدمت سردار؟ یا بدون پست کردن دفترچه راهی هست؟
    لطفا راهنمایی کنید این فرصتی نیست که من بخوام واسه این خدمت سربازی مزخرف از دستش بدم
    سلام دوست عزیز

وضعیت بغرنجی دارید. همونطور که میدونید برای کسایی که غیبت دارن اجازه خروج نمیدن. ولی یه دوستای من میگفت تا حالا دوبار مشکلی داشته که از راه قانونی حل نمیشده و رفته میدون سپاه و با اون سرهنگ اصلی صحبت کرده و با درخواستش موافقت کردن.
    نکته ای که به نظر میرسه بتونه بهتون کمک کنه اینه که نگید اجازه خروج میخوام تا برم دانشجو بشم. شاید بگید میخوام برم زیارت کربلا بیشتر باهاتون راه بیان.
    قول بدید هر کاری کردید اینجا بعدا بگید و نتیجه رو بزارید

Member meamari2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial intelligence

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrneg نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیزم
    خوب اولیت راه این هست که حضورا برید تهران و با یه دلیل خیلی قانع کننده ( مثل مریضی والدین ) سرهنگ رو راضی کنید غیبت رو ببخشه .
    راه دوم اینه که دکترا رو یه ترم دیفر کنید بعد دفترچه پست کنید و برید خدمت فکر میکنم چند هفته که خدمت کنید خود به خود غیبت تون بخشیده میشه و میتونید از وسط سربازی واسه معافیت تحصیلی مجدد اقدام کنید .
    یه راه دیگه هم این هست که برای معافیت پزشکی اقدام کنید و معاف از رزم بشید ، در این صورت شاید غیبتتون بخشیده بشه و قبل از اعزام بتونید معافیت تحصیلی بگیرید .

Member meamari2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Artificial intelligence

نقل قول نوشته اصلی توسط ata210 نمایش پست ها
    سلام اگر من 1 سال یا 1 سال و نیم غیبت بخورم از سربازی بعد برم خودمو معرفی کنم چه قدر اضافه خدمت میخورم؟
    و عفو رهبری می کنن اون مدت غیبت رو؟
    بله اکثرا غیبت ها رو در طول خدمت اگر رفتار ناشایستی نداشته باشین میبخشن . یه قانون دیگه هم اعلام کردن فکر کنم اگر تا اخر این تابستون خودتون رو معرفی کنید هرجقدر غیبت داشته باشین میبخشن

Senior Member Harrison آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط meamari2 نمایش پست ها
    خوب اولیت راه این هست که حضورا برید تهران و با یه دلیل خیلی قانع کننده ( مثل مریضی والدین ) سرهنگ رو راضی کنید غیبت رو ببخشه .
    راه دوم اینه که دکترا رو یه ترم دیفر کنید بعد دفترچه پست کنید و برید خدمت فکر میکنم چند هفته که خدمت کنید خود به خود غیبت تون بخشیده میشه و میتونید از وسط سربازی واسه معافیت تحصیلی مجدد اقدام کنید .
    یه راه دیگه هم این هست که برای معافیت پزشکی اقدام کنید و معاف از رزم بشید ، در این صورت شاید غیبتتون بخشیده بشه و قبل از اعزام بتونید معافیت تحصیلی بگیرید .
    چندتا معاف از رزمی هم داشته باشن غیب اولیه بخشیده نمیشیده...معافیت پزشکی باشه غیبت بخشیده میشه
    وارد خدمت هم بشند غیب سنواتی خود به خود بخشیده نمیشه...اخرای خدمت دنبال بخشش باید باشند
    ر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)