صفحه 13 از 18 نخستنخست ... 3456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 179

موضوع: ادامه تحصیل در خارج از کشور با غیبت

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه تحصیل در خارج از کشور با غیبت

مرسی از جوابت Ich-Liebe_Dich
    فقط من که دفترچه پست نکردم همینجوری دست خالی برم جواب بهم می دن. می تونی لطفا دقیق راهنمایی کنی چه چیزایی با خودم ببرم و چیکار کنم.
    ممنونت می شم یه دنیا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meamari2 نمایش پست ها
    بله اکثرا غیبت ها رو در طول خدمت اگر رفتار ناشایستی نداشته باشین میبخشن . یه قانون دیگه هم اعلام کردن فکر کنم اگر تا اخر این تابستون خودتون رو معرفی کنید هرجقدر غیبت داشته باشین میبخشن
    این قانونی رو که می گید چقدر ازش مطمئن هستید؟ کجا می شه پیگیریش کرد؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehrneg نمایش پست ها
    مرسی از جوابت Ich-Liebe_Dich
    فقط من که دفترچه پست نکردم همینجوری دست خالی برم جواب بهم می دن. می تونی لطفا دقیق راهنمایی کنی چه چیزایی با خودم ببرم و چیکار کنم.
    ممنونت می شم یه دنیا
    خواهش میکنم. بله نیازی به پست دفترچه نیست.جواب می دن. برای اولش هم فکر نکنم مدارک خاصی نیاز باشه ببرید.اول باید با سرهنگ صحبت کنید ببینید اصلا مظنه ی دهنش چیه و راهی هست یا نه، بعد اگه مدارکی خواست براش جور کنید و ببرید.
    امیدوارم موفق باشید

Junior Member

معافیت پزشکی بتونی بگیری همه چی حله

Junior Member

Smile پاسخ : ادامه تحصیل در خارج از کشور با غیبت

سلام بچه ها
    اگه یکی پیدا بشه راهنماییم کنه ممنونش میشم خفن
    من پذیرش اوکراین و همچنین هند رو دارم.
    الان خودم تحصیل میکنم و میتونم برای زیارتی راحت اقدام کنم
    میخوام از این طریق از کشور خارج بشم برای تحصیل
    من دقیقا باید چیکار کنم؟
    یکی از بچه ها نوشته بود باید ویزای مبدا رو از قبل تو ایران بگیرم و بعد مثلا از عراق به اون کشور برم!
    میخواستم بدونم چنین چیزی میشه؟
    با پاس زیارتی میشه ویزای اوکراین یا هند رو گرفت؟
    اگه توضیح کاملی بدید ممنون میشم

سلام.

شخص مشمولی رو در نظر بگیرید که در حال حاضر اینجا دانشجو هست و کار هم میکنه. قبلاً هم برای سفر خارجی پاسپورت گرفته و چند سفر نیمه علمی رفته. پاسپوت اواسط 2016 expire خواهد شد.
    1 - اگر طی 1سال آینده، با سپردن وثیقه مانند سفرهای قبل از کشور خارج شده (خروج به قصد اقامت کاری یا مهاجرت)، و با توجه به تاریخ expire شدن پاسپورت، آیا در خارج از کشور میتونه پاسپورت رو تمدید کنه در عین اینکه سربازی نرفته؟
    2 - آیا راهی هست که بشه قبل از رفتن، پاسپورت رو تمدید کنه، یا مفقود کنه یا هر کاری، تا دوباره 5 سال اعتبار داشته باشه؟ (با توجه به فرض اینکه کشور مقصد حدوداً 4سال زمان می بره تا اقامت دائم بده)

ممنون

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط downloader4u نمایش پست ها
    سلام.

شخص مشمولی رو در نظر بگیرید که در حال حاضر اینجا دانشجو هست و کار هم میکنه. قبلاً هم برای سفر خارجی پاسپورت گرفته و چند سفر نیمه علمی رفته. پاسپوت اواسط 2016 expire خواهد شد.
    1 - اگر طی 1سال آینده، با سپردن وثیقه مانند سفرهای قبل از کشور خارج شده (خروج به قصد اقامت کاری یا مهاجرت)، و با توجه به تاریخ expire شدن پاسپورت، آیا در خارج از کشور میتونه پاسپورت رو تمدید کنه در عین اینکه سربازی نرفته؟
    2 - آیا راهی هست که بشه قبل از رفتن، پاسپورت رو تمدید کنه، یا مفقود کنه یا هر کاری، تا دوباره 5 سال اعتبار داشته باشه؟ (با توجه به فرض اینکه کشور مقصد حدوداً 4سال زمان می بره تا اقامت دائم بده)

ممنون

دوست عزیز ایران یکی از بهترین پشتیبانی ها رو در زمانی که شما خارج از کشور هستین ازتون به عمل میاره. نگران هیچی نباش، راحت برو به هر کجا که خواستی، نزدیک انقضای پاسپورتت که بود یه سر برو سفارت هر کشوری که توش حضور داری و تمدیدش کن. البته باید تمام مدارک هویتی مورد نیاز همراهت باشه (مدارک مورد نیاز ربطی به سربازی نداره).

این رو هم ببین:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1447163

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    دوست عزیز ایران یکی از بهترین پشتیبانی ها رو در زمانی که شما خارج از کشور هستین ازتون به عمل میاره. نگران هیچی نباش، راحت برو به هر کجا که خواستی، نزدیک انقضای پاسپورتت که بود یه سر برو سفارت هر کشوری که توش حضور داری و تمدیدش کن. البته باید تمام مدارک هویتی مورد نیاز همراهت باشه (مدارک مورد نیاز ربطی به سربازی نداره).

این رو هم ببین:
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...=1#post1447163
    ممنون از پاسخ شما؛ اما بعنوان نمونه لطفاً دو لینک زیر را بررسی کنید. آیا در این مورد خاص، متناقض با پاسخ شما نیست::
    http://www.iran.se/consular-section/mili...itery-menu
    http://iranconsul.ae/fa/?page_id=128

Local Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط downloader4u نمایش پست ها
    ممنون از پاسخ شما؛ اما بعنوان نمونه لطفاً دو لینک زیر را بررسی کنید. آیا در این مورد خاص، متناقض با پاسخ شما نیست::
    http://www.iran.se/consular-section/mili...itery-menu
    http://iranconsul.ae/fa/?page_id=128
    خواهش میکنم،
    این موضوع متفاوت هست.
    در این لینک (استکهلم رو دیدم ولی دبی باز نشد) که گذاشتین "تجدید گذرنامه" صرفا به دلیل دریافت مهر خروج برای بازگشت از ایران با استناد به قانون جدید (اقامت 3 ساله خارج از کشور) هست.
    برای استفاده از این قانون باید محل زندگی شما در پاسپورت سوئد درج بشه به همین دلیل باید پاسپورت رو "تجدید" کنید. همونطور که میبینید از عبارت "تمدید" استفاده نشده.

نقل قول نوشته اصلی توسط darklord نمایش پست ها
    خواهش میکنم،
    این موضوع متفاوت هست.
    در این لینک (استکهلم رو دیدم ولی دبی باز نشد) که گذاشتین "تجدید گذرنامه" صرفا به دلیل دریافت مهر خروج برای بازگشت از ایران با استناد به قانون جدید (اقامت 3 ساله خارج از کشور) هست.
    برای استفاده از این قانون باید محل زندگی شما در پاسپورت سوئد درج بشه به همین دلیل باید پاسپورت رو "تجدید" کنید. همونطور که میبینید از عبارت "تمدید" استفاده نشده.
    عذر میخوام که مجدداً می پرسم، چون برام واقعاً حباتی هست قضیه و میخوام confirm کنم؛ یعنی این لینک ها تناقضی با گفته ی شما نداره و زمانی که نزدیک انقضا بود برم سفارت و راحت تمدید می کنن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)