صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: انتقالات مالی به روسیه و بالعکس

Member
    رشته و دانشگاه
    NSU-BIG DATA ANALYTICS

پیش فرض پاسخ : انتقالات مالی به روسیه و بالعکس

نقل قول نوشته اصلی توسط farzin258 نمایش پست ها
    بانک ملی انتقال انجام نمیده، صرافی بانک ملی اینکارو می‌کنه.این دوتا خیلی فرق داره. پورسانتشون خیلی بالاست
    دوست عزیز
    شما به نظر از شرایط صرافی ها خبر ندارید که اصلا تعطیل هستند صرافی های بانکی هم بله تعطیلند و اصلا حق ندارند حواله بزنند یه سر به خیابان فردوسی تهران بزنید تا ببینید صرافی بانک ملی انجام میده یا نه اگر جواب سلامتون رو دادن کلاهتون رو بندازید هوا.
    تفاوت بانک و صرافی رو من متوجه ام و گفتم که من شعبه مرکزی بانک ملی(خود بانک) رفتم نه صرافی چیزی و بخش ارزی شعبه مرکزی بانک ملی گفت به روسیه انجام میدهیم به شرطی که دلار رو به صورت اسکناس بیارید و مبلغ پایین باشه(فکر کنم زیر 10 هزار دلار مطمئن نیستم) و حساب شخصی باشه و اطلاعات حسابی رو که میخواهید پول حواله بشه بیارید از جزییات کارمزد من نپرسیدم فقط خود متصدی امور ارزی گفت که کارمزد زیادی نداره چون دلار رو خودتون تامین میکنید.به هر حال این هم یک روش هست در این اوضاع و شرایط خاصی که نقل و انتقال پول سخته.
    این شرایط تا این لحظه برقرار هست و با توجه به قوانین و سیاست های اقتصادی که دولت در آینده میگیره ممکنه انجام بشه یا نشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Intelligent Systems - St. Petersburg Polytechnic University

پیش فرض پاسخ : انتقالات مالی به روسیه و بالعکس

نقل قول نوشته اصلی توسط advanced نمایش پست ها
    دوست عزیز
    شما به نظر از شرایط صرافی ها خبر ندارید که اصلا تعطیل هستند صرافی های بانکی هم بله تعطیلند و اصلا حق ندارند حواله بزنند یه سر به خیابان فردوسی تهران بزنید تا ببینید صرافی بانک ملی انجام میده یا نه اگر جواب سلامتون رو دادن کلاهتون رو بندازید هوا.
    تفاوت بانک و صرافی رو من متوجه ام و گفتم که من شعبه مرکزی بانک ملی(خود بانک) رفتم نه صرافی چیزی و بخش ارزی شعبه مرکزی بانک ملی گفت به روسیه انجام میدهیم به شرطی که دلار رو به صورت اسکناس بیارید و مبلغ پایین باشه(فکر کنم زیر 10 هزار دلار مطمئن نیستم) و حساب شخصی باشه و اطلاعات حسابی رو که میخواهید پول حواله بشه بیارید از جزییات کارمزد من نپرسیدم فقط خود متصدی امور ارزی گفت که کارمزد زیادی نداره چون دلار رو خودتون تامین میکنید.به هر حال این هم یک روش هست در این اوضاع و شرایط خاصی که نقل و انتقال پول سخته.
    این شرایط تا این لحظه برقرار هست و با توجه به قوانین و سیاست های اقتصادی که دولت در آینده میگیره ممکنه انجام بشه یا نشه.
    من بر اساس واقعیت حرف میزنم، چیزی که انجام شده و میشه. حالا هرکسی نظر خودشو داره
    شما دوست عزیز که پیام میدی، مطمئن باش صندوق پیام هات خالیه که بعد نوشتن یه طومار یهو نبینم زده:
    ظرفیت صندوق پیام های خصوصی FELANI به اتمام است

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)