صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 16

موضوع: راه حل قطع فاند اروپا

پیش فرض راه حل قطع فاند اروپا

بچه ها سلام
    اگر در اروپا فاند دکتراتون یدفعه قطع شه:
    راهکارهایی که به ذهنتون میرسه!

پیش فرض پاسخ : راه حل قطع فاند اروپا

سلام

علت یدفعه قطع شدن چی بوده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط manchemyavelec_1944 نمایش پست ها
    بچه ها سلام
    ** Don't Surrender, because you can win...I did **

نقل قول نوشته اصلی توسط aimcatcher نمایش پست ها
    سلام

علت یدفعه قطع شدن چی بوده؟

شما بجای پارازیت محبت آمیزتون، میشه اجازه بفرمایید دوستان جواب بدن؟
    اگر خیلی ضروریه، توضیح میدم خدمتتون:
    نامزدم بنده خدا توی سوییس یدفعه استادش بش گفت پول تموم کردم خودشم به پی اچ دی کوردینیتور گفت
    ولی دنبال راههای مختلفیم براشون

دوستان منتظر راه حلها هستیم

Junior Member

شما بجای پارازیت محبت آمیزتون، میشه اجازه بفرمایید دوستان جواب بدن؟
    اگر خیلی ضروریه، توضیح میدم خدمتتون:
    نامزدم بنده خدا توی سوییس یدفعه استادش بش گفت پول تموم کردم خودشم به پی اچ دی کوردینیتور گفت
    ولی دنبال راههای مختلفیم براشون

دوستان منتظر راه حلها هستیم
    اگه نامزدتون مشابه بقیه پی اچ دی های سوییس با دانشگاه قرارداد 4 ساله داشته باشه استاد نمی تونه بگه پول تموم کردم! این با مفهم قرارداد در تضاده مگر اینکه قرارداد نامزدتون سال به سال باشه که در این صورت استاد می تونه در ابتدای سال جدید بزنه زیرش و بگه دیگه پول ندارم. در حالت دوم کاری از دستش برنمیاد مگر اینکه یا استاد جدید پیدا کنه (پی اچ دی از اول) یا به سبک آمریکای شمالی بگرده یه کوسوپروایزر پولدار دست و پا کنه که اون بهش فاند بده

ApplyAbroad Superstar

سلام حالتی که شما میفرمایید خیلی خاص است. در شکل کلی ولی بستگی به شرایط قرارداد پذیرش و فاند دارد. فرض در دکتری ادامه بورس به شرط رضایت از پیشرفت دانشجو است برای یک مدت - بنا به کشور - حداقل سه ساله است. اگر همه اینها درست است به نظرم راه اتحادیه دانشجویی و بعد هم دادگاه است.

امید که مساله به زودی حل شود.

موفق باشید

بچه ها سلام

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

نقل قول نوشته اصلی توسط susighton نمایش پست ها
    سلام حالتی که شما میفرمایید خیلی خاص است. در شکل کلی ولی بستگی به شرایط قرارداد پذیرش و فاند دارد. فرض در دکتری ادامه بورس به شرط رضایت از پیشرفت دانشجو است برای یک مدت - بنا به کشور - حداقل سه ساله است. اگر همه اینها درست است به نظرم راه اتحادیه دانشجویی و بعد هم دادگاه است.

امید که مساله به زودی حل شود.

موفق باشید

قرارداد کمپانی بوده
    اینجور که تعریف شد، براساس قراردادی رفته سوییس که استاده تازه بعد خواسته برای مزایده اش شرکت کنه
    اولشم فشار نامزدم بود
    وگرنه اصن حقوقم نمیدادن
    حالام بهونه کردن تو اخلاقت خوب نیس کارتم خوب نیس
    حالا کارش تمرین در مورد یه چیزی بود
    اصن هیچ چی ندارن
    علکی بند کردن
    استادش اولین دانشجو دکتراش بود
    حالا یه پست داک هندی هم گرفته بهش گفته شاید چند ماه دیگه حقوق این ماههارو بگیری
    کارش همینه

حالا راه دادگاه و غیره و ابرو بری توی گروه راه درمون نیست

راههای دیگه چیه براش؟
    مثلن یه کار موقت داشته باشه و همزمان جای دیگه اپلای کنه
    ؟
    ویرایش توسط manchemyavelec_1944 : July 24th, 2018 در ساعت 11:32 PM

Senior Member

تو همون دانشگاه با استادهای دیگه حرف بزنه٬ شاید یکی پوزیشن داشت٫ حتی دپارتمان دیگه که مرتبط با رشته شون باشه مثلا اگه فیریکه تو دپارتمان مهندسی بگرده.
    نمیدونم وضعیت ویزاشون چطوره ٬ اگه مشکل ویزا دارن همین استاده را راضی کنه که مثلا یه ترم بمونه تا یه جای دیگه اپلای کنه و بره.

من تو اروپا نمیدونم ولی تو امریکا یک نفر تو دانشگاه با استادش مشکل پیدا کرد٬ تا همین دادگاه و شکایت و رییس دانشگاه هم رفت ولی هیچی دستگیرش نشد٬ چونکه اینا هم نمیان استاد دانشگاه را ول کنن طرف دانشجوی اینترنشنال را بگیرن. باید کنار بیای چون اینترنشنالی. البته این مثالی بود که من دیدم لزوما برای همه صدق نمیکنه.
    امضا نامرئی

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    تو همون دانشگاه با استادهای دیگه حرف بزنه٬ شاید یکی پوزیشن داشت٫ حتی دپارتمان دیگه که مرتبط با رشته شون باشه مثلا اگه فیریکه تو دپارتمان مهندسی بگرده.
    نمیدونم وضعیت ویزاشون چطوره ٬ اگه مشکل ویزا دارن همین استاده را راضی کنه که مثلا یه ترم بمونه تا یه جای دیگه اپلای کنه و بره.

من تو اروپا نمیدونم ولی تو امریکا یک نفر تو دانشگاه با استادش مشکل پیدا کرد٬ تا همین دادگاه و شکایت و رییس دانشگاه هم رفت ولی هیچی دستگیرش نشد٬ چونکه اینا هم نمیان استاد دانشگاه را ول کنن طرف دانشجوی اینترنشنال را بگیرن. باید کنار بیای چون اینترنشنالی. البته این مثالی بود که من دیدم لزوما برای همه صدق نمیکنه.
    بله درست میگین

نه مشکل اقامت و ویزا نداره

با استادهایی حرف زده
    ولی همه میگن ما دانشجوی کس دیگه رو نمیخایم و الانم برای خودمون کاندید داریم برای ترم جدید

Senior Member

من اونجا را نمیدونم چطوره٬ ولی یه student affair کل دانشگاه داره ٬ یه Graduate Affair Committee تو هر دپارتمان که متشکل از چند استاد همون دپارتمان هست که میتونه با این استادها حرف بزنه و مشکل را توضیح بده شاید یک نفرشون کمکی کرد. البته تو حرف هاش سعی کنه از این استاده بد نگه چون خوششون نمیاد مثلا بگه این فیلد برای من جدید بود و تا جا بیفتم طبیعی هست طول بکشه٬ من خانواده و کارم تو ایران ول کردم که بیام اینجا درس بخونم و با تنهایی و تمام سختی که بود همه سعی ام کردم که استاد راضی باشه رزومه من نشون میده که من درسم خوبه و مقاله هام نشون میده که توانایی ریسرچ دارم و ... یه طوری احساساتشون را درگیر کنه. ازشون بخواد که مثلا با استادی که ایشون دوست داره حرف بزنن و ببینن قبول میکنه که ایشون بره تو گروهشون. چونکه میگی استادها میگن ما دانشجوی کس دیگه ای را نمیخوایم احتمال داره چون همکارن نمیخوان برای خودشون بد بشه ولی یکی از اعضای کمیته پادرمیانی کنه ممکنه فرق کنه.
    امضا نامرئی

نقل قول نوشته اصلی توسط candid نمایش پست ها
    من اونجا را نمیدونم چطوره٬ ولی یه student affair کل دانشگاه داره ٬ یه Graduate Affair Committee تو هر دپارتمان که متشکل از چند استاد همون دپارتمان هست که میتونه با این استادها حرف بزنه و مشکل را توضیح بده شاید یک نفرشون کمکی کرد. البته تو حرف هاش سعی کنه از این استاده بد نگه چون خوششون نمیاد مثلا بگه این فیلد برای من جدید بود و تا جا بیفتم طبیعی هست طول بکشه٬ من خانواده و کارم تو ایران ول کردم که بیام اینجا درس بخونم و با تنهایی و تمام سختی که بود همه سعی ام کردم که استاد راضی باشه رزومه من نشون میده که من درسم خوبه و مقاله هام نشون میده که توانایی ریسرچ دارم و ... یه طوری احساساتشون را درگیر کنه. ازشون بخواد که مثلا با استادی که ایشون دوست داره حرف بزنن و ببینن قبول میکنه که ایشون بره تو گروهشون. چونکه میگی استادها میگن ما دانشجوی کس دیگه ای را نمیخوایم احتمال داره چون همکارن نمیخوان برای خودشون بد بشه ولی یکی از اعضای کمیته پادرمیانی کنه ممکنه فرق کنه.
    حتمن همینطوره که شما میگین
    همین استاد هم همینو گفت، گفت از طریق پی اچ دی کوردینیتور باید به من میگفتی
    حالا پس فردا با پی اچ دی کوردینیتور قرار داره
    نتیجه رو اینجا اعلام میکنیم

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)