صفحه 33 از 35 نخستنخست ... 23242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 344

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering with the focus on cells, tissues and biotechnology (Politecnico di milano)

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

Hi everyone

We're going to start a project a writing an extensive review article on "Magnetofection" and as a matter of fact those hardworking students with the background Chemistry, Chemical Engineering, Materials Engineering, Nano Engineering, Mechanical Engineering, Physics, Genetic Engineering, Molecular Biology of the cell and Pharmacology are more than wellcome to to be part of our group.

Brief Introduction to Magnetofection: it is composed of Magnetic + Transfection, wherein transfection generally refers to the introduce of a genetic material for treating cells, and once it is done by the help of magnetic nanoparticles it will be termed as Magnetofection.

To do so, magnetic nanoparticles are widely introduced and we have to consier different aspects from the "Bottom Up synthesis of the nanoparticles themsleves" , "ways of accomodating the genetic materials on such cargos" , "controlling their release process" down to the " forces that such cells experience during the process" and the final "genetic alterations and gene expression or inhibition" which is going to happen.

Based on that , those who are interested can send me their CV and the reason why they can be helpful to the group.

Contact Email: Jalal.mosayebi@mail.polimi.it

Best Regards
    ویرایش توسط jalalmosayebi : November 6th, 2019 در ساعت 10:42 PM

سلام، دوستانی که علاقه مند به همکاری برای نوشتن مقاله در زمینه روانشناسی cognitive psychology, memory, information processing, etc و همین طور رفتارشناسی حیوانات هستند، من آمادگی همکاری دارم. زبان انگلیسی خوب و اطلاعات خوب برای مکاتبات با نشریه و سابمیت مقاله و سابقه داوری مقاله رو دارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineer

سلام دوستان
    ما دو سه نفریم که کار پژوهشی مستقل داریم میکنیم با هدف چاپ نتایج توی ژورنال. اینکار رو برای تقویت رزومه داریم انجام میدیم. برای اینکار به جایی وابسته نیستیم و روی ایده ای که یکیمون داده، برنامه ریزی و تقسیم کار انجام شده.
    من به ذهنم رسید شاید باشن دوستانی که به هر دلیل تمایل به مشارکت توی تحقیق و نوشتن مقاله داشته باشن (مثلا درستون تموم شده، یا شاغلید، یا دانشجویید، یا ... ولی وقت مازاد دارید و قصد دارید رزومتون رو تقویت کنید) اما ایده ندارن، یا زبانشون ضعیفه، یا تنهایی از پس اجرای پژوهش بر نمیان. توی یه همچین شرایطی به نظرم بد نیست بشه بچه ها رو با هم جوینت کرد. اینجوری فارغ از اینکه چه شهر یا کشوری هستیم و چه دانشگاهی درس خوندیم یا میخونیم میشه شبکه خوب و مفیدی ساخت. این شبکه میتونه بعدها که پذیرش گرفتید هم بافایده باشه.
    پس اگر با شرایط زیر موافقید به من پیام خصوصی بدید (اگر صندوق پیامم پر بود چند روز بعد دوباره بزنید):
    - این همکاری ها بدون گردش مالیه. یعنی کسی نه پول میده و نه پول میگیره. فقط هرکس بخشی از کار رو برعهده میگیره و نهایتا که مقاله آماده شد اسمش به عنوان یکی از نویسنده ها میاد.
    - ترتیب نویسنده ها بر طبق امتیازبندی ای که ابتدای کار توافق میشه، بر حسب کاری که هرکس انجام داده تعیین میشه.
    - هدف، انجام کار به درد بخوریه که بشه چاپش کرد. عددسازی و کارهای مشابه نخواهیم داشت. ضمنا کارهای هرکس توسط یه نفر دیگه چک میشه.
    - اگر قصدتون دور زدن هستش (مثلا بخوایید ایده رو بگیرید و اون قسمتی که خودتون کار کردید رو تکی چاپ کنید) دور ما رو خط بکشید و وقت بقیه اعضا رو نگیرید لطفا. اما اگر میخواهید منصفانه یه کار مفید بکنیم هممون دور هم، قدمتون رو چشم.
    - اگر مصمم هستید و توی کارتون استمرار دارید (یعنی وسط کار، ول نمیکنید کار رو)

در صورت موافقت پیام بدید تا با هم در تماس باشیم. زمینه کاری خودم مهندسی مکانیک (انرژی، سیالات و انتقال حرارت) و شیمی فرآیند هستش. ولی به نظرم هر رشته و گرایشی دارید به من پیام بدید تا شما رو با هم رشته ایها و هم علایقتون اتصال بدم.
    امیدوارم این حرکت داوطلبانه و رایگان برای تعداد زیادی از دوستان فایده داشته باشه و اونها رو به هدفشون نزدیکتر کنه.

Junior Member

سلام وقت بخیر. من تمایل دارم برای نگارش مقاله همکاری کنم. رشته تحصیلیم مهندسی مکانیک گرایش تبدیل انرژی هست. ممنون میشم منو معرفی کنید به دوستان هم رشتم

سلام

دوستانی که تمایل برای همکاری و انجام پروژه های تحقیقاتی برای نوشتن مقالات ISI در زمینه های

multiphase flows

CFD

heat transfer

دارند در اسرع وقت با ایمیل زیر در تماس باشند :

platinum.contact.me@gmail.com

با توجه به تجربیات همکاری های گذشته، لطقا تنها دوستانی که حداقل یکی از شرایط زیر را دارند؛ با ایمیل بالا در تماس باشند :

1. رزومه مناسبی دارند.

2. امکان لینک به اساتید دانشگاهی (کاری) را دارند.

با سلام
    بنده کارشناسی ارشد دارم مهندسی مکانیک تبدیل انرژی. هفت سالی هست که فارغ التحصیل شدم و در صنعت نفت مشغول هستم. الان می خواستم شروع کنم به کار پژوهشی کردن در زمینه انتقال حرارت و نانو سیالات ها . خواستم تو پروژه هایی که دارید کمک و همکاری کنم. آیلتس ۷ دارم و اگر موضوعی باشه می تونم شروع به تحقیق و همکاری کنم
    با تشکر
    حسین شجاعی

نقل قول نوشته اصلی توسط CFD_Expert نمایش پست ها
    سلام

دوستانی که تمایل برای همکاری و انجام پروژه های تحقیقاتی برای نوشتن مقالات ISI در زمینه های

multiphase flows

CFD

heat transfer

دارند در اسرع وقت با ایمیل زیر در تماس باشند :

platinum.contact.me@gmail.com

با توجه به تجربیات همکاری های گذشته، لطقا تنها دوستانی که حداقل یکی از شرایط زیر را دارند؛ با ایمیل بالا در تماس باشند :

1. رزومه مناسبی دارند.

2. امکان لینک به اساتید دانشگاهی (کاری) را دارند.
    با توجه به پر شدن تمامی ظرفیت های همکاری، لطفا از ارسال درخواست های جدید خودداری نمایید.

با تشکر از همراهی دوستان

سلام
    بنده دانشجوی کارشناسی ارشد مکانیک شریف هستم . جهت انجام پروژه ای در حوزه ی اصلاح خواص مکانیکی مواد به تست EBSD نیاز دارم .
    در صورتی که فردی در خارج از ایران به تجهیزات تست EBSD دسترسی داشته باشد و این تست را برای من انجام دهد نام ایشان به عنوان نویسنده در مقاله ای که چاپ خواهد شد درج می شود . جهت اطلاعات بیشتر با ایمیل زیر در تماس باشید
    Kiarashmashoufi@gmail.com

Junior Member

سلام بزرگواران
    ما یه تیم چهار نفره هستیم که کارهای پژوهشی به صورت مستقل داریم انجام میدیم و هدفمون چاپ مقاله در مجلات معتبره. اینکار برای تقویت رزومه در حال انجام است. وابستگی خاصی به جای بخصوصی نداریم و روی ایده هامون بصورت توافقی برنامه ریزی می کنیم و استارت میزنیم. دانشجو و فارغ التحصیل دانشگاه های تبریز، سهند، ارومیه و صنعتی ارومیه هستیم و ادعای شاخ بودن و جابجایی مرزهای علم رو هم نداریم. با نرم افزارهای EES ، فلوئنت ، فرترن ، آباکوس و متلب کار کردیم تا الان ولی اگه توانایی در نرم افزارهای دیگه هم دارید ما استقبال می کنیم. حتی اگه زیاد تبحر ندارید تو نرم افزار بازم می در خدمتم برای کارهای مقدمه و پیشینه پژوهش و رسم نمودار و غیره. زمینه کاری مون هم ترمودینامیک، سیالات، انتقال حرارت و محیط زیست هستش.
    احتمالا دوستانی هستند که به هر دلیل تمایل به مشارکت توی پژوهش و نوشتن مقاله داشته باشن اما ایده ندارن، یا زبانشون ضعیفه، یا تنهایی از پس اجرای پژوهش بر نمیان. توی یه همچین شرایطی به نظرم بد نیست بشه بچه ها رو با هم لینک کرد. اینجوری فارغ از اینکه چه شهر یا کشوری هستیم و چه دانشگاهی درس خوندیم یا میخونیم میشه شبکه خوب و مفیدی ساخت. این شبکه میتونه بعدها که پذیرش گرفتید هم با فایده باشه.
    پس اگر با شرایط زیر موافقید به من پیام خصوصی بدید:
    - این همکاری ها بدون گردش مالیه. یعنی کسی نه پول میده و نه پول میگیره. فقط هرکس بخشی از کار رو برعهده میگیره و نهایتا که مقاله آماده شد اسمش به عنوان یکی از نویسنده ها میاد.
    - ترتیب نویسنده ها بر طبق امتیازبندی ای که ابتدای کار توافق میشه، بر حسب کاری که هرکس انجام داده تعیین میشه.
    - اگر مصمم هستید و توی کارتون استمرار دارید (یعنی وسط کار، ول نمیکنید کار رو)

در صورت موافقت پیام خصوصی ارسال کنید تا بیشتر همو بشناسیم

Thumbs up پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله.

سلام.من فارق التحصیل فوقلیسانس مکانیک تبدیل انرژی هستم. خوشحال میشم در جهت انجام مقاله باهاتون همکاری کنم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)