صفحه 16 از 35 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223242526 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 344

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MS: Mechanical Engineering, Ferdowsi University

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط behrooz69 نمایش پست ها
    در زمینه ی روش لتیس بولتزمن...به خصوص در زمینه ی جریان های داخل کانال (و باز بخصوص الکترواسموتیک) و همجنین جریان های دوفازی اگر کسی مایل به دادن مقاله هست و مشکل بیشتر زمان و مرتب کردن نتایج و اینها داره من میتونم کمک کنم.
    زبان!...نه زمان!....
    برای کارای ترجمش به انگلیسی یا مرتب کردن و اینها....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering with the focus on cells, tissues and biotechnology (Politecnico di milano)

anyone familiar with solar renewable energy to have a paper on its applications in Air Conditioning ? please let me know if anybody has experience or interested in doing so

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering ,iust

[QUOTE=jalalmosayebi;1829528]anyone familiar with solar renewable energy to have a paper on its applications in Air Conditioning ? please let me know if anybody has experience or interested in doing so[/QUOTE

for my final project I worked on solar renewable energy and now I really interest in doing it

Junior Member

سلام
    من یه مقاله در مورد "مدلسازی انتقال حرارت و میدان دمایی ایجاد شده در جوشکاری" کار کردم، یه کار تحلیلی هست که هم جنبه سیالاتی(انتقال حرارت) داره و هم ساخت و تولید(جوشکاری)، تمام کارها رو با متلب انجام دادم، تمام نمودارها، جدول ها و متن فارسی(شامل مقدمه، مرور کارهای قبلی، توضیحات و محاسبات، مقایسه با نتایج تجربی و نتیجه گیری) کامل هست ولـــــــــــــــــــــــ ی گیر کار تو ترجمه هست تمام اصطلاحات و جمله ها رو تک تک می تونم ترجمه کنم ولی یه متن درست و حسابی نمی شه
    اگه از دوستان کسی هست که تجربه‌ی مقاله نویسی داره و به این موضوع علاقه منده، برای همکاری pm بده لطفا

Junior Member Ni1 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering- Tj Uni

Hi friends
    I have bachelor of science in mechanical engineering (Fluid mechanics). I’m going to apply for master degree on fall 2016 and I need to publish at least one paper with high impact. I am familiar with air conditioning and I worked on cchp (combined cooling, heating and power) system as my final project. I’m fascinating to work on renewable energies including wind turbines, cchp systems, solar energy. In addition I am interested in all thermodynamics and fluid dynamics topics specially air conditioning. I’m an industrious person and I will try my best to publish a perfect paper. Please contact me if you are interested to assist me in this way

Regards
    Amin

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahed996 نمایش پست ها
    درود بر مهندسان مکانیک...
    منم مثل دوسته بالایی لیسانس و فوق لیسانس مکانیک دارم، دانشگاه خواجه نصیر روی موضوعات کنترلی، دینامیک، ارتعاشات کار می کنم...الان هم چندتا مقاله اکسپ شده تو کنفرانس های مطرح جهان دارم http://www.waset.org/conference/2014...ICFMFA/program + ای اس ای ..دوستانی که علاقه به یادگیری یا نوشتن مقاله دارن می تونن به من پیام بدن و کسایی که دوس دارن تازه شروع کنند من 2-3 تا کار تموم شده دارم که می تونن با بهتر کردن زبان مقاله استارت کار رو بزنیم. همچنین کسایی که رزومه قوی تر دارن خوشحال میشم با هاشون همکاری کنم با ارزوی موفقیت..
    سلام.من ارشد مکانیک طراحی کاربردی دارم و علاقمند به همکاری در زمینه های ارتعاشات و کنترل می باشم.

Junior Member

درود به همه ...من رشتم مکانیکه کسی از دوستان برای نوشتم مقاله در بخش طراحی (سالید) و تحلیل (انسیس) کمک خواست من در خدمتم .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    azad university south tehran branch

خانم هایی که تمایل به همکاری به نوشتن مقاله به روش لتیس بولتزمن(LBM) در زمینه سیالاتی و حرارتی دارند پیام بدن.اینجانب آشنا به روش لتیس بولتزمن و کد نویسی به زبان فرترن هستم.

Senior Member

من یه مقاله تو American Control Conference 2015 دارم . دوستانی که تمایل دارند و داخل امریکا هستند به من پیغام بدن.

Member mohamadaliv آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech Eng - BASU

سلام دوستان
    من ارشد مکانیک (تبدیل انرژی) خوندم و چندین مقاله به زبان اصلی تو زمینه های سیکل تبرید با اجکتور و همچنین برهم کنش سیال و سازه (FSI و FIV) دارم.
    اگه کسی تو این زمینه ها ایده یا کار نصف و نیمه داره یا حتی اگه مقاله ای به زبان فارسی داره و قصد برگردوندن اون به زبان انگلیسی رو داره به من پیغام بده.
    ...::: یه بغل آرامش، یه سیر دل خوش، همه خواسته من از زندگی :::...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)