صفحه 19 از 35 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526272829 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 344

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

با سلام
    من ارشد برق گرایش کنترل دارم و کنترل غیر خطی کار کردم و با متلب اشنایی کامل دارم متاسفانه ایده ی جدیدی برای انجام کار جدید ندارم و به شدت نیاز به مقاله دارم برای فعالیت های بعدیم
    اگه به همکاری نیاز دارید ممنون می شم به من پیام بدید
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msshadloo نمایش پست ها
    Dear all,

I am an Assistant Professor in one of the leading institutes in France.
    Due to teaching and administrative responsibilities I have very few time for research.
    If anyone interested in publishing in high quality journals such as Physics of Fluids, International Jounal of Heat and Mass Transfer, Computational Mechanics, ... please send me a private email.
    Knowledge of CFD and at least one of the programming languages (C/Fortran) are necessary
    Knowledge of Multiphase Flow, Turbulence, Electrohydrodynamics would be beneficial.
    Apart from publication there might be an open position on the same field for the next academic year where prior experience will bring huge advantages for applicant.
    For more information you can also send me an email
    Please don't send me an email if you are not motivated!

Best,

Mostafa
    /
    Hi
    .I have some experiences in experimental aerodynamic and interested in computational fluid mechanic(Cfd fortran code)
    and recently me and a MSC student designed a VAWT and are trying to add G flap and also Electromagnetic solution(my tesis ) on it to !improve it's performance
    it is my pleasure if I can have a cooperation with you that lead to a Good result
    Sincerely Ramin

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-me نمایش پست ها
    با سلام. من مهندس مکانیک تبدیل انرژی هستم. سه تا مقاله دارم که همه کارهاشو کردم و متن فارسیشو نوشتم. اما زبانم خیلی خوب نیست و تاحالا مقاله اینگلیسی ندادم (کنفرانس ای اس ای و مقاله فارسی دادم). دو تاش کار انتقال حرارت و عددی هست و یکیش انرژیهای نو. اهل تهرانم اگر کسی در اینگلیسی کردن و سابمیت کردن مایل همکاری کنه به من ایمیل بزنه. فقط ISI با ایمپکت بالای یک میخوام چاپ کنم........
    سلام
    من هم ساکن تهرانم
    مایلم وضمینه کاری هم تقریبا مشابه!
    اگه مایل بودید لطفا شماره تماس یا ایمیل را در بخش خصوصی ارسال کنید
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering-Embry Riddle Aeronautical University (ERAU)

Hello,
    I have just graduated with my bachelors degree in aerospace engineering from Embry Riddle Aeronautical University ( GPA 4.0). My concentration is in aerodynamics and jet propulsion. I have also interned at two well-known companies: Dassault falcon jet and Tesla motors as part of my internship during my bachelor years. I am currently awaiting my F1 clearance to go back to United States to start my masters at USC. In the meantime, I am interested in meeting with iranian students of similar background and perhaps starting to publish papers or do research together. For further information please contact me*******

my concentration is in aerodynamics and jet propulsion. I am interested in the research area of supersonic commercial flight. I have worked as design engineer as well as aerodynamicist, thus I have experience with fluent, pointwise, CATIA and many other Engineering applications. if anyone is interested please contact me at my personal email.

Best,
    Mehdi
    ویرایش توسط rmojtaba : July 22nd, 2015 در ساعت 02:06 PM دلیل: دو پست مرتبط و متوالی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد معماری دانشگاه علوم و تحقیقات

درود
    مقاله ای با کیفیت در باب معماری پایدار و انرژی به زبان فارسی نوشته ایم به یک همکار مسلط به زبان انگلیسی(مترجم) و با تجربه در زمینه سابمیت مقالات ISI نیازمندیم...

اگه مایل بودید ایمیل را در بخش خصوصی ارسال کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکاترونیک

سلام.من رشتم مکانیک (ارتعاشات کنترل)هست.
    برنامه نویسیم خوبه و روی نرم افزار های کتیا.متلب (mفایل و سیمولینک)وتا حدودی انسیس (ورک بنج)تسلط دارم.
    تجربه کار رباتیک دارم وبا avr و آردوینو هم کار کردم.
    مایل به همکاری برای نوشتن مقاله هستم...

Banned
    رشته و دانشگاه
    University of Southern California (USC) Aerospace, Aeronautical and Astronautical Engineering

دوستانی که مایلند بصورت مشترک مقاله (ژورنال - کنفرانس) در زمینه های 1- Aerospace Systems Engineering 2- Spacecraft Structures کار کنند به من اطلاع بدند. من آمریکا هستم و معمولا سالیانه در کنفرانس های AIAA شرکت میکنم.

سلام من در دانشگاه شریف مشغول به کار هستم و مایل به همکاری با جنابعالی هستم.
    ویرایش توسط rmojtaba : August 23rd, 2015 در ساعت 05:54 PM دلیل: ذکر ایمیل شخصی خلاف مقررات فروم است.

سلام. از دوستانی که(حداقل کارشناسی ارشد) تجربه نوشتن مقالات در زمینه بایو مکانیک (دینامیک خون و ...) درخواست همکاری داریم. من تعدادی مقاله در ژورنال های الزویر با ایمپکت های بالای 2 این زمینه چاپ کرده ام و الان هم نتایج برای نگارش دو مقاله آماده است. لطفا دوستانی که در نوشتن مقالات در این شاخه مسلط هستند و قبلا مقاله ای در همین زمینه ها چاپ کرده اند پیام خصوصی بدهند.
    با تشکر

Junior Member

سلام
    من کارشناسی ساخت و تولید دارم. آشنایی با نرم افزارهای کتیا و مستر کم و خیلی کم آباکوس دارم. به زبان انگلیسی مسلطم. در زمینه افزایش عمر قالب های فورج و ماشینکاری سرامیک های شیشه ای هم فعالیت داشتم. آماده همکاری در زمینه نوشتن مقاله ISI.
    ذاکر
    ویرایش توسط rmojtaba : September 6th, 2015 در ساعت 09:35 PM دلیل: ذکر شماره تماس شخصی خلاف مقرارت فروم است

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)