صفحه 20 از 35 نخستنخست ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 344

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط pazhouhesh نمایش پست ها
    سلام من می تونم انجام بدم. لطفا تماس بگیرید
    با سلام. لطفا بگید مقاله ای اس ای دارید یا نه؟ اطلاعات تماس را هم پی ام بدید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hessamnourbakh نمایش پست ها
    سلام من در دانشگاه شریف مشغول به کار هستم و مایل به همکاری با جنابعالی هستم.
    با کی بودید؟؟؟ چرا پاسخ به نقل قول نزدید؟!

Junior Member

من دو تا کتاب فارسی با عنوان تقریباً آماده برای چاپ دارم. فقط مشکلم ویرایش علمی و طی کرن مراحل چاپ کتاب هست. اگه کسی مایل بود همکاری کنه پیام بده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-me نمایش پست ها
    با سلام. من مهندس مکانیک تبدیل انرژی هستم. سه تا مقاله دارم که همه کارهاشو کردم و متن فارسیشو نوشتم. اما زبانم خیلی خوب نیست و تاحالا مقاله اینگلیسی ندادم (کنفرانس ای اس ای و مقاله فارسی دادم). دو تاش کار انتقال حرارت و عددی هست و یکیش انرژیهای نو. اهل تهرانم اگر کسی در اینگلیسی کردن و سابمیت کردن مایل همکاری کنه به من ایمیل بزنه. فقط ISI با ایمپکت بالای یک میخوام چاپ کنم........
    با سلام به دوستان عزیز. مقاله با موضوع انرژیهای نو (ترموالکتریک) را به اینگلیسی هم نوشتم اما نیاز به ویرایش اساسی داره. اگه کسی مایل به همکاری بود پیام بده.

سلام
    در صورت تمایل من میتونم کمکتون کنم. من کارشناسی ارشد تبدیل انرژی هستم و ساکن تهران

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط STUDENTSKY350 نمایش پست ها
    دوستانی که مایلند بصورت مشترک مقاله (ژورنال - کنفرانس) در زمینه های 1- Aerospace Systems Engineering 2- Spacecraft Structures کار کنند به من اطلاع بدند. من آمریکا هستم و معمولا سالیانه در کنفرانس های AIAA شرکت میکنم.
    سلام من توزمینه رفتار پس از کمانش صفحات کار کردم، اگر با زمینه کاریتون یکی هست، علاقه مندم که برای مقاله باهاتون همکاری کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aerospace Engineering-Embry Riddle Aeronautical University (ERAU)

Hi, I have graduate with my bachelors of Aerospace Engineering from ERAU in Florida. I am more than happy to collaborate. Please let me know.
    Best

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenba نمایش پست ها
    سلام من توزمینه رفتار پس از کمانش صفحات کار کردم، اگر با زمینه کاریتون یکی هست، علاقه مندم که برای مقاله باهاتون همکاری کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi-me نمایش پست ها
    با سلام به دوستان عزیز. مقاله با موضوع انرژیهای نو (ترموالکتریک) را به اینگلیسی هم نوشتم اما نیاز به ویرایش اساسی داره. اگه کسی مایل به همکاری بود پیام بده.
    سلام
    اگه امکان همکاری داشته باشیم با هم خوشحال میشم مخصوصا در زمینه انرژی های نو

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک، علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط milad66z نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی ساخت و تولید دارم. آشنایی با نرم افزارهای کتیا و مستر کم و خیلی کم آباکوس دارم. به زبان انگلیسی مسلطم. در زمینه افزایش عمر قالب های فورج و ماشینکاری سرامیک های شیشه ای هم فعالیت داشتم. آماده همکاری در زمینه نوشتن مقاله ISI.
    ذاکر
    منم کم و بیش تو این زمینه کار کردم، دوس داشتی همکاری می کنیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک، علم و صنعت

نقل قول نوشته اصلی توسط javad1404 نمایش پست ها
    سلام دوستان مهندس.

به یک نفر در شته ساخت و تولید و گرایش شکل دهی نیاز دارم و باید کسی باشه که به روش های تحلیلی upper bound method و slip line method مسلط باشه تا یک فرآیند شکل دهی رو تحلیل کنه. سوابق این فرآیند و مقالات مرتبط رو دارم و شبیه سازی این فرآیند رو انجام دادم و تا حالا 2 تا مقاله در همین رابطه کار کرده ام و به این فرآیند مسلط هستم. فقط اگه کسی بتونه این روش های تحلیلی رو مسلط باشه و مسائل تحلیلی مرتبط با این فرآیند رو طبق مقالاتی که براش میفرستم، انجام بده، با کمی تلاش و گذاشتن وقت، میشه یه مقاله ISI استخراج کرد.

لطفا کسانی که مایل هستند در خصوصی بهم پیام بدن.
    سلام
    تو این زمینه اگر نیاز به کمک تحلیل با استفاده از آباکوس داری می تونی روی من حساب کنی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)