صفحه 30 از 35 نخستنخست ... 20212223242526272829303132333435 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 344

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام
    یک مقاله در زمینه اکسرژی کامل نوشته شده و قابلیت چاپ در ژورنال با ای اف بالا دارد
    دو تا نویسنده ایم دنبال یک نفر هستیم که تجربه خوبی در زمینه مکاتبات برای چاپ داشته باشه به عنوان نویسنده همکار این مقاله

Junior Member

با سلام.

بنده چند پروژه در زمینه مهندسی مکانیک سیالات، سی اف دی و جریان تک فازی و آلودگی هوا انجام داده ام. آیا شما شرکت یا شخصی را میشناسید که سابقه خوبی در زمینه نوشتن مقالات ISI داشته باشد و بتواند از فایل سی اف دی نتایج پروژه بنده و یک متن چند صفحه ای انگلیسی گزارش پروژه یک مقاله علمی بنویسد؟

با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behdadsam نمایش پست ها
    اگر هنوز این پروژه باز هست خوشحال میشم همکاری داشته باشم.
    اگر هنوز مایل به همکاری هستید به من اطلاع بدهید. ممنونم

Junior Member

سلام، من در زمینه شبیه سازی با متریالز استودیو (دینامیک مولکولی، مونت کارلو و DFT) در حوزه های مهندسی شیمی و مواد (نفوذ، جذب، خواص فیزیکی و مکانیکی و ...) کار می کنم. چنانچه علاقه مند باشید میتوانیم در این حوزه ها با هم کار کنیم. (نتایج آزمایشگاهی از شما و شبیه سازی از من یا مشارکت در شبیه سازی)
    اگر استاد خارجی هم در این حوزه ها می شناسید که تمایل به کار داشته باشه ممنون می شم معرفیش کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Guilan University, Mechanical Engineering

سلام.
    دنبال همکاری جهت تحلیل عددی و استخراج نمودارهای خستگی پرچرخه یک ماده متخلخل هستم. از دوستان کسی بود اعلام کنند.
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rulak نمایش پست ها
    با سلام.

بنده چند پروژه در زمینه مهندسی مکانیک سیالات، سی اف دی و جریان تک فازی و آلودگی هوا انجام داده ام. آیا شما شرکت یا شخصی را میشناسید که سابقه خوبی در زمینه نوشتن مقالات ISI داشته باشد و بتواند از فایل سی اف دی نتایج پروژه بنده و یک متن چند صفحه ای انگلیسی گزارش پروژه یک مقاله علمی بنویسد؟

با تشکر
    با سلام .

اگر هنوز مایل به همکاری هستبد به آدرس ایمیل من پیام بدید.
    ######################

با تشکر
    ویرایش توسط Simon : March 1st, 2019 در ساعت 01:53 AM دلیل: قرار دادن ایمیل خلاف مقررات فروم می باشد

Junior Member

دوستان من واقعا احتیاج به کمک و راهنماییتون دارم. میدونم سؤالم ممکنه به این بخش خیلی ربط نداشته باشه ولی واقعت نمیدونستم کجا مطرح کنم.

من میخوام ریاضی و فیزیک رو از راهنمایی، و همینطور رشته ریاضی و فیزیک دبیرستان رو از پایه و به صورت مفهومی و با زبان ساده و با حل مساله، بصورت خودآموز و بدون نیاز به معلم توی خانه یاد بگیرم. کدوم کتابهای کمک آموزشی رو پیشنهاد میکنین؟ چون من خارج هستم و کتاب هم خیلی تو این زمینه زیاده و من هم از بازار کتب کمک آموزشی تو این سالها هیچ اطلاعی ندارم . یک کتابی میخوام که اولا تمام مباحث درسی رو به زبان ساده و مثل معلم توضیح بده، بعد با حل مساله اون رو نشون بده. ضمناً جواب مسایل کتابای دبیرستان رو هم با توضیح میخوام. بهترین کتابها به نظرتون برای هدف من کدوما هستن؟ یک کتابی که ساده توضیح بده و صرفا هدفش تکنیک تست زنی نباشه.

ضمنا اگر cd و dvd خوب هم که مطالب را بصورت خودآموز توسط استاد توضیح داده باشه هست ممنون میشم معرفی کنین.

یک دنیا از راهنماییتون سپاسگزارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dream2018 نمایش پست ها
    سلام
    یک مقاله در زمینه اکسرژی کامل نوشته شده و قابلیت چاپ در ژورنال با ای اف بالا دارد
    دو تا نویسنده ایم دنبال یک نفر هستیم که تجربه خوبی در زمینه مکاتبات برای چاپ داشته باشه به عنوان نویسنده همکار این مقاله
    سلام، اگر هنوز علاقه مند هستیم من خوشحال میشم بتونیم همکاری بکنیم
    ممنون

Junior Member

سلام، من علاقه مند هستم به همکاری
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dream2018 نمایش پست ها
    سلام
    با سلام

اگر هتوز مایل به همکاری هستید خوشحال میشم با ایمیل زیر مکاتبه کنید.

##############

با تشکر
    ویرایش توسط Simon : March 1st, 2019 در ساعت 01:52 AM دلیل: قرار دادن ایمیل خلاف مقررات فروم می باشد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)