صفحه 4 از 35 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 344

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Senior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

من یه مقاله تقریبا اماده در زمینه کنترل/mems دارم که برای مراحل پایانی نیاز به همکار دارد. در صورت تمایل پیغام خصوصی بدید.

Junior Member

hi everyone
    i'm so eager to work on fields such as ADCS(attitude dynamics and control), optimal control,performance stability and control,acoustics and vibration, aeroelasticity(fluid-structure interaction) ,amphibious robotics, vehicle handling dynamics and control, satellite atittude determination and control, orbit propagation ,vehicle conceptual design(mainly amphibious and aerospace vehicles),industrial design(artistic and systematic aspects) ,robotic-mechatronics and automation design and ideation.i'm also intrested in the fields of metaheuristics and engineering design optimization using modern algorithms(such as nueral network, GA,fuzzy,MDO,MOO,MCO,MPC), economical-social systems analysis, dynamical systems and so on.
    besides i am eager to work in such fieds U've mentioned and insistingly wanna write a technical paper ratherly an ISI or some corresponding international conferences.
    it would be my pleasure to have cooperation in such scientific and academic fields with all of you on corresponding subjects.
    و موارد مشابه در زمینه های طراحی و دینامیک و ارتعاشات و کنترل هوافضا و مکانیک علاق زیادی دارم.
    به نرم افزارهای زیر هم تسلط دارم:
    familiar with: catia, labview, microC, PLC, abaqus
    skillfull in: solidworks, matlab and simulink
    don't forget to send me a p.m.
    it'll be a great story and so on...

Junior Member

من یک مقاله کامل در زمینه hydraulic دارم برای چاپ ISI نیاز به کمک و همکار دارم. در صورت تمایل پیغام خصوصی بدید.

ممنون و سپاسگزار.
    ویرایش توسط hydro : July 8th, 2011 در ساعت 09:54 AM

Junior Member

من تسلط خوبی به نرم افزار ABAQUS دارم اگر کسی برای مقالش احتیاج به مدل کردن در این نرم افزار داره من میتونم باهاش همکاری کنم.
    ویرایش توسط atabak-aut : November 10th, 2011 در ساعت 10:57 PM دلیل: اعلام ادرس ای میل خلاف مقررات است

Junior Member

من موضوع پایان نامه ارشدم ارتعاشات ورق با جنس FGM بود و با Abaqus هم مدل کردم. اکر مایل بودین پ خ بدین
    ویرایش توسط atabak-aut : November 10th, 2011 در ساعت 10:57 PM دلیل: اعلام ادرس ای میل خلاف مقررات است

Junior Member

سلام
    من هم به شدت علاقه به همکاری برای ارائه مقاله ISI دارم
    کتیا کار کردم و پروژه پایانی من هم FDM (Fused deposition modeling) بوده که کار من طراحی این دستگاه با کتیا بوده
    در حال انجام خدمت سربازی هستم
    روزانه ۲ ساعت می تونم وقت بذارم
    اگه برنامه خاصی هم نیاز باشه می تونم یاد بگیرم
    ویرایش توسط masoudn : December 22nd, 2011 در ساعت 11:43 AM

Junior Member

سلام

در حال حاضر چند ایده خوب هست که به دلیل تمرکز بر روی پایان نامه خودم فرصت کار بر روی اونها رو ندارم. تقریبا بخش زیادی از کدهای مورد نیاز نوشته شده و فقط کافیه که یه شخص که در برنامه نویسی هم دستی داره کدها رو با صورت مساله جدید تطبیق بده و نتایج رو تحلیل کنه. در زیر شرایط و موضوع پروژه با جزییات بیشتر توضیح داده شده :

۱- عنوان پروژه: Analysis of functionally graded materials by numerical multiscale method
    ۲- کدهای موجود (متلب): meshless method, finite element method for microstructure
    ۳- این پروژه در حد کارشناسی ارشد بوده و قابلیت چاپ در ژورنالهای معتبر نظیر IJNME, computational mechanics, را داراست
    ۴- نتایج با همکاری و تحت نظارت Prof. Stephane Bordas استاد دانشگاه کاردیف انگلستان به چاپ میرسد.
    ۵- در صورت موفقیت دانشجوی همکار امکان گرفتن پذیرش با فاند و دریافت توصیه نامه از پروفسور برداس بسیار زیاد میباشد.

دانشجویان رشته های مکانیک عمران مواد و متالورژی آشنا به روشهای عددی مانند FEM و علاقمند به برنامه نویسی متلب و یا cpp دعوت به همکاری می گردند.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc mechanical engineering

ضمن سلام خدمت همه دوستان
    کسانی که دوست دارند به پروژه شون ترم انتقال حرارت تابشی(radiative heat transfer) اضافه کنند می تونند پیغام خصوصی بدند .
    در ضمن متود کاری من بر اساس Control volume هست که می تونه با سایر مکانیسم های انتقال حرارت به خوبی لینک بشه .
    ممنونم

Junior Member mechboy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech & MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط she نمایش پست ها
    در زمینه کنترل، روباتیک و طراحی سیستم های کنترلی، برنامه نویسی پیشرفته با سی++ و مکاترونیک اگر کسی از دوستان تمایل به کار مشترک و انتشار مقاله (ترجیحا مقاله کنفرانس در امریکا که زودتر ازژورنال به نتیجه برسد) دارد، با من تماس بگیرد؛
    سلام
    من دانشجوی سال سوم مهندسی مکانیک هستم و میخوام واسه ارشد مکاترونیک بخونم .خیلی خوشحال میشم اگه بتونم با شما همکاری داشته باشم .
    متلب و سالیدورکس رو در حد کارهای دانشجویی خودم کار کردم . بیشتر دوست دارم با شما آشنا بشم .
    ایمیل من :
    ایمیل و شماره تماس حذف شد.
    ویرایش توسط goody_good : April 25th, 2012 در ساعت 01:01 PM دلیل: ایمیل و شماره تماس حذف شد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc mechanical engineering

اگه کسی مسلط به نرم افزار fluent هست پیغام بده لطفا

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)