صفحه 12 از 23 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 226

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

درود بر تمامی عزیزان

به یک نفر مهندس شیمی یا پلیمر (کارشناسی یا ارشد) مسلط به زبان انگلیسی جهت همکاری در نوشتن مقاله ( در زمینه گل حفاری در مهندسی نفت) نیاز داریم. شروط لازم: تسلط بر زبان انگلیسی - داشتن تجربه در زمینه تحقیق و پژوهش (تسلط بر زبان انگلیسی مهم تر است). لطفا پیغام خصوصی بفرستید.

دوستان سلام
    من دانشجوی ترم آخر کارشناسی ارشد مهندسی شیمی هستم. در زمینه های محیط زیست، غشاء و نانو کار کردم. تسلطم به زبان خوبه و ویرایش و نوشتن مقاله رو هم میدونم. دسترسی به همه نوع مقاله از سایت های لاتین هم دارم. آماده همکاری علمی و همکاری در نوشتن و ویرایش مقاله به زبان انگلیسی با همه دوستان هستم.

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان...من دانشجوی دکتری در استرالیا هستم و در زمینه پلیمر و ترمال آنالیز تخصص دارم. دوستان اگه کسی در تکمیل و بهبود مقاله اش نیاز به کمک و راهنمایی داشت من میتونم در مقاله اش کانتریبوشن داشتم هم از لحاظ علمی و هم بهبود سطح زبان مقاله
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member golabi1990 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    industrial eng

سلام
    من لیسانس مهندسی صنایع دارم
    .تمایل دارم در زمینه ای مشترک با مهندسی نفت مقاله بدم.
    سطح زبانمم متوسط رو به بالا

لطفا پیام بدید.ممنونم

Junior Member

دوستان من ارشد مهندسی شیمی گرایش بیو تکنولوژی هستم و نیاز به داشتن مقاله ISI دارم. آماده ی همکاری در رابطه با نوشتن مقاله مخصوصا در زمینه هایی مثل Biofuel یا Bioremediation یا CFD و مدلسازی هستم.

Junior Member

من مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشاد مهندسی شیمی و دکترا در زمینه ی biofuel دارم. bio-remediation هم موضوع تز ارشد ام بوده. در حال حاضر هم برای یک شرکت biodiesel در امریکا کار تحقیقاتی می کنم. اگر کسی در زمینه های مرتبط به مهندسی شیمی یا biofuels دوست داره کار کنه من خوشحال میشم contribute کنم (هم از لحاظ علمی و هم زبان).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ferfer187 نمایش پست ها
    من مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشاد مهندسی شیمی و دکترا در زمینه ی biofuel دارم. bio-remediation هم موضوع تز ارشد ام بوده. در حال حاضر هم برای یک شرکت biodiesel در امریکا کار تحقیقاتی می کنم. اگر کسی در زمینه های مرتبط به مهندسی شیمی یا biofuels دوست داره کار کنه من خوشحال میشم contribute کنم (هم از لحاظ علمی و هم زبان).
    با سلام دوست عزیز. این موضوعاتی که گفتید موضوعات مورد علاقه منه، اما من در حال حاضر کاری تو این موضوعات ندارم. کاش شما یه کاری در دست داشتید و من با کمال میل باهاتون همکاری میکردم.

Junior Member wednesdaynight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام دوستان
    یک کار تحقیقاتی کامل روی یکی از Cap rock های شیلی مخازن نفتی ایران )Shale Formation( با محوریت borehole stability انجام دادیم که شامل
    X-ray diffraction studies، Scanning electron microscopy studies، Petro-physical studies و ...... هست.

تقریبا میشه گفت که کار کامل هست. تنها به یک نفر که ترجیحا به موضوع آشنا باشه نیاز داریم که انگلیسیش خوب باشه. به طوری که بتونه متن هایی که در اختیارش قرار میگیره رو به خوبی به انگلیسی ترجمه کنه و یا متون انگلیسیس رو Paraphrase کنه.

اگر کسی تمایل به همکاری داره پیام خصوصی بده لطفاً.
    همه چیز که درس و مقش نیست. یکم هم زندگی کنیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط wednesdaynight نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک کار تحقیقاتی کامل روی یکی از Cap rock های شیلی مخازن نفتی ایران )Shale Formation( با محوریت borehole stability انجام دادیم که شامل
    X-ray diffraction studies، Scanning electron microscopy studies، Petro-physical studies و ...... هست.

تقریبا میشه گفت که کار کامل هست. تنها به یک نفر که ترجیحا به موضوع آشنا باشه نیاز داریم که انگلیسیش خوب باشه. به طوری که بتونه متن هایی که در اختیارش قرار میگیره رو به خوبی به انگلیسی ترجمه کنه و یا متون انگلیسیس رو Paraphrase کنه.

اگر کسی تمایل به همکاری داره پیام خصوصی بده لطفاً.
    سلام دوست عزیز
    من تمایل به همکاری دارم
    رشتم مهندسی نفت هست و دانشجوی دکتری هستم

سلام.
    یه سوال موقعیت شغلی برای رشته پلیمر در زمینه ی طراحی مواد به چع صورته؟ میدونید شما؟
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)