صفحه 13 از 23 نخستنخست ... 345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 226

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام دوستان...من دانشجوی دکتری در استرالیا هستم و در زمینه پلیمر و ترمال آنالیز تخصص دارم. دوستان اگه کسی در تکمیل و بهبود مقاله اش نیاز به کمک و راهنمایی داشت من میتونم در مقاله اش کانتریبوشن داشتم هم از لحاظ علمی و هم بهبود سطح زبان مقاله
    سلام دوست عزیز
    برای مستر پلیمر چه شاخه ای رو بخونیم میشه شغل پیدا کرد؟ aircraft composition خوبه؟؟؟؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط pouya.jiji نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس و فوقمو مهندسی شیمی خوندم و الان دکتری محیط زیست تو آمریکا می خونم. علاقه مند هستم که با دانشجویانی که در زمینه های غشایی، بیوتکنولوژی، مدل سازی و شبیه سازی، بهینه سازی و همچنین زمینه environmental خواهان دادن مقاله هستن همکاری داشته باشن. این همکاری می تونه در زمینه نوشتن مقاله، نوشتن اسم همدیگه در مقاله، رفرنس دادن و یا کمک جهت اکسپت مقاله باشه.
    سلا دوست عزیز
    توی آمریکا تو چه زمینه ای از رشته ی شیمی محیط زیست بهتره کار کرد که شغل خوب بدست آورد.؟
    ممنون میشم کمک کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط wednesdaynight نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک کار تحقیقاتی کامل روی یکی از Cap rock های شیلی مخازن نفتی ایران )Shale Formation( با محوریت borehole stability انجام دادیم که شامل
    X-ray diffraction studies، Scanning electron microscopy studies، Petro-physical studies و ...... هست.

تقریبا میشه گفت که کار کامل هست. تنها به یک نفر که ترجیحا به موضوع آشنا باشه نیاز داریم که انگلیسیش خوب باشه. به طوری که بتونه متن هایی که در اختیارش قرار میگیره رو به خوبی به انگلیسی ترجمه کنه و یا متون انگلیسیس رو Paraphrase کنه.

اگر کسی تمایل به همکاری داره پیام خصوصی بده لطفاً.
    سلام مهندس من هم کارشناسی حفاری بودم ارشد مخزن مایلم همکاری کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط polat نمایش پست ها
    با سلام من دانشجوی لیسانس مهندسی نفت هستم آماده همکاری جهت نوشتن مقاله یه مقاله هم هست که دارم روش کار میکنم دوستان اگه مایلن پیام بدن لطفا
    سلام مهندس من ارشد مخرن می خونم مایل به همکاری هستم

Junior Member

با سلام من دانشجوی ارشد نفت مخزن تربیت مدرس هستم کسی مایل به همکاری برای نوشتن مقاله داخلی یا خارجی هست ؟

Junior Member sara_az آواتار ها

با سلام من بر روی انتشار یک گاز در صنعت پتروشیمی کار می کنم و می خوام اثرات زیست محیطی ناشی از انتشار این گاز را مدلسازی کنم.
    لطفا کسی که با نرم افزار phast آشنایی داره سریع پی ام بده.

هر چه آید به سرم باز بگویم گذرد
    وای از این عمر که با
    " میگذرد"
    میگذرد

Junior Member

بله . اگه هنوز مایل به همکاری هستین این E-mail من هستش
    ehsanhamidabeyat@gmail.com
    نقل قول نوشته اصلی توسط yahyazadeh نمایش پست ها
    با سلام من دانشجوی ارشد نفت مخزن تربیت مدرس هستم کسی مایل به همکاری برای نوشتن مقاله داخلی یا خارجی هست ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله انگلیسی

بله . اگه هنوز مایل به همکاری هستین این E-mail من هستش
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsakm نمایش پست ها
    من اماده همکاری هستم

Junior Member

اگه هنوز مایل به همکاری هستین این E-mail من هستش
    نقل قول نوشته اصلی توسط polat نمایش پست ها
    با سلام من دانشجوی لیسانس مهندسی نفت هستم خوشحال میشم اگه همکاری کنیم لطفا پیام بدین

Junior Member Parham66 آواتار ها

سلام
    در مورد سر فصل های زیر دوستان علاقمند به همکاری پیغام بدن لطفا(کاملا در باب Drilling & Completion هستش )
    1) Drilling Ships capable to operate in ultra-deepwater,to reach reserves that are currently inaccessible,while minimizing operational risks.
    2)Real-time monitoring,to implement more effective and timely decision making process,especially in emote areas
    3)Real-time automation , to limit the number of non-site personnel in high risk context
    4)Additional and independent barriers,to further increase the integrity of wells during drilling
    5)Innovative fluids for the development of shale gas fields , able to minimize the environmental impact
    6)fast setting cements, particularly useful to ensure the integrity of wells during production

Ready to contribute with enthusiasm,through the preparation of technical articles and the organization of various initiatives.
    ویرایش توسط Parham66 : November 11th, 2014 در ساعت 02:12 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)