صفحه 14 از 23 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 226

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام دوستان. من دانشجوی ترم آخر مهندسی نفت دانشگاه شریف هستم. روی دو مقاله، یکی در زمینه طراحی نوع خاصی از مته های حفاری و دیگری درمورد ازدیاد برداشت، کار کردم. میخوام این مقاله رو توی کنفرانس توسعه میادین نفت و گاز که بهمن 93 توی دانشگاه شریف برگزار میشه، سابمیت کنم. اگر کسی مایل بود در ارائه یکی از این مقاله ها باهم همکاری کنیم، خوشحال میشم.

Junior Member Parham66 آواتار ها

دوستان از گذاشتن این جور نامه ها خودداری کنن

"من دیدم که شما در زمینه نفت مقاله می نویسین خواستم پیشنهاد بدم که بزای اضافه کردن اسم من در مقالات می تونم به شما به دلار یا ریال پول بدم. اگر مایل به همکاری هستید پیغام دهید."

Junior Member Smaeel آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering - SUT

با سلام؛
    دوستان بنده ترم 7 کارشناسی مهندسی شیمی هستم،
    تا حالا 2 تا داخلی داشتم و یه مقاله ISI هم نوشتم و در عرض یک هفته خواهیم فرستاد؛
    اگه کسی بخواد در زمینه مدلسازی با شبکه های عصبی مصنوعی در متلب یا بهینه سازی با استفاده از الگوریتم ژنتیک همکاری داشته باشیم، لطفا به من پیام بده.
    ممنون
    ویرایش توسط Simon : December 6th, 2014 در ساعت 01:02 PM دلیل: ایمیل خلاف مقررات فروم می باشد

با سلام واحترام
    بنده در زمینه ازدیاد برداشت در پژوهشگاه صنعت نفت تهران کار کرده ام پیام دادم اما نرسید اگه مایل بودید حاضر به همکاری با شما هستم.

با سلام و احترام
    بنده بسیار در زمینه غشاها مقاله خوندم و در پژوهشکده گاز پژوهشگاه صنعت نفت هم بوده ام اگه مایل بودید حاضر به همکاری هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط moosa0 نمایش پست ها
    من در زمینه مهند سی شیمی حوزه غشاهای نانو متخلخل یک مقاله خوب دارم فقط نیاز به یک همکار برای ترجمه دارم.
    با من حتما تماس بگیرید.
    با سلا و احترام
    بنده مایل به همکاری هستم
    در پزوهشکده گاز کار کرده ام و مقالات بسیاری را در زمینه غشاها خوانده ام.

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad127 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دانشجوی ترم آخر مهندسی نفت دانشگاه شریف هستم. روی دو مقاله، یکی در زمینه طراحی نوع خاصی از مته های حفاری و دیگری درمورد ازدیاد برداشت، کار کردم. میخوام این مقاله رو توی کنفرانس توسعه میادین نفت و گاز که بهمن 93 توی دانشگاه شریف برگزار میشه، سابمیت کنم. اگر کسی مایل بود در ارائه یکی از این مقاله ها باهم همکاری کنیم، خوشحال میشم.
    با سلام واحترام
    بنده در زمینه ازدیاد برداشت در پژوهشگاه صنعت نفت تهران کار کرده ام پیام دادم اما نرسید اگه مایل بودید حاضر به همکاری با شما هستم.
    ویرایش توسط darklord : January 9th, 2015 در ساعت 06:07 PM دلیل: ادغام 4 پست متوالی

Member

دوستان Molecular Dynamic توی مهندسی شیمی کاربرد داره؟آیا انتخاب درستیه؟

Junior Member susan_davari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS:Sharif University --PhD:Tarbiat Modares in (Chemical Engineerin)

دوست عزیز

بله کاربرد داره. ولی خوب باید خیلی حرفه ای باشی! موضوع جدید و سختیه! البته من تقریبا چیزی نمی دونم...

مثلا میدونم دکتر مدرس تو دانشگاه امیر کبیر کار میکنه.

Junior Member susan_davari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS:Sharif University --PhD:Tarbiat Modares in (Chemical Engineerin)

نقل قول نوشته اصلی توسط monahosseini نمایش پست ها
    سلا دوست عزیز
    توی آمریکا تو چه زمینه ای از رشته ی شیمی محیط زیست بهتره کار کرد که شغل خوب بدست آورد.؟
    ممنون میشم کمک کنید
    سلام

من دانشجوی دکتری تربیت مدرس هستم و موضوع تزم کاهش گرفتگی زیستی در غشاهای پلی آمید مرکب لایه نازک به روش اصلاح ساختار سطح هست...

به شدت دلم میخواد فرصت مطالعاتی بگیرم. و مایل به همکاری با شما هستم.

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی ترم اخر مهندسی شیمی هستم،برای ارشد میخوام برم امریکا اگه خدا بخواد(دانشگاه و ...ش هنوز معلوم نیست)،برا پروژم میخوام موضو انتخاب کنم اما نمیدونم رو چه زمینه ای کا کنم که برا رفتن بتونه کمکم کنه و اینده بهتری داشته باشه،اگه امکانش هست کمکم کنید،ممنون.
    این رو هم اضافه کنم که علاقه خودم بیشتر به ترمودینامیک و عملیات واحده(سیالات خیر!!!) و دروس مقدمات مهندسی نفت، گاز و پتروشیمی رو گذروندم،و با نرم افزارهای اسپن پلاس و متلب(کمی هم با انسیس) کار کردم و استاد پروژم هم رشتش نفت بوده و با الگوریتم ها و منطق فازی(متلب) کار کرده بیشتر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی دانشگاه صنعتی شریف

سلام دوستان.
    من فارغ التحصیل مهندسی شیمی هستم و مسلط به زبان انگلیسی (تافل بالای 100) اگر کسی برای ترجمه و همکاری در نوشتن مقاله مخصوصا در زمینه کاتالیست و مهندسی سطح احتیاج به کمک داشت خوشحال میشم همکاری کنم

Junior Member

دوستان پروژه ای در خصوص پوشش دهی بدنه خودرو با یک پوشش نانویی جدید انجام دادم، متن انگلیسی کامل آماده است و داده ها به همراه تحلیلشون به طور کامل موجوده (مثله دما، زمان و ... و تاثیرشون در خواص پوشش ایجاد شده)، کسی هست تو زمینه شبیه سازی با مونت کارلو و یا روشی دیگه با ارزش مقاله ای "تسلط" داشته باشه، بتونه واسه بهینه سازی و شبیه سازی این فرایند کمک کنه؟
    لازم به ذکره که شبکه عصبی و فازی قبلا برای پروژه مشابه انجام شده و مطمئنم مونت کارلو استعداد تبدیل شدن به مقاله ای با ایمپکت بالا رو داره.
    مسلما در صورت همکاری موثر، هر مقاله ای چاپ بشه اسم فرد در جایگاهی مناسب بالای مقاله میاد.
    لطفا با معرفی خودتون (اسم-رشته-دانشگاه-میزان تجربه تو زمینه بهینه سازی عددی)، پیام خصوصی بدید.
    ایمیل: [xxxxxxxxxxxxxx]
    ویرایش توسط darklord : April 29th, 2015 در ساعت 04:35 PM دلیل: حذف ایمیل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)