صفحه 16 از 23 نخستنخست ... 67891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 226

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام دوستان
    بنده در زمینه نانو در ازدیاد برداشت پلیمری و بهبود سیالات حفاری کار پژوهشی می کنم. بیش از 20 مقاله در ژورنال های ای اس ای و علمی پژوهشی داخلی هم دارم. خوشحال می شم اگه کسی نیاز به کمک یا همکاری در این موارد رو داشته باشه کمکش کنم.
    ایمیل [#############]
    ویرایش توسط darklord : November 2nd, 2015 در ساعت 04:37 PM دلیل: حذف آدرس ایمیل

Junior Member

سلام
    من ارشد مکانیکم.موضوع الکترواسموز کار میکنم.برای یه قسمت که تحقیق مهمی هم هست نیاز به همکاری کسی که electrochimestry بلد باشه هست.دوستانی که مایل به همکاری هستن پیغا حصوصی بدن.
    اطلاعات کدنویسی cfd وجود داشته باشه شرایط عالی میشه.

سلام
    کسانی که می خوان مقاله بنویسن من می تونم مقالشون رو برگردان به انگلیسی بکنم، به این صورت که شما اول مقالتون رو بصورت فارسی و کامل بنویسید و بنده اون رو به انگلیسی برگردان می کنم

Junior Member

با سلام
    نیاز به همکار جهت تهیه نمونه برای یک کار پژوهشی در زمینه حفاری است خوشحال می شوم با هم همکاری داشته باشیم تا انشاله اگر شد نتیجه کار یک مقاله در یک ژورنال معتبر بشود.
    [###############]
    ویرایش توسط darklord : November 2nd, 2015 در ساعت 04:27 PM دلیل: حذف اطلاعات تماس

Junior Member

سلام من گرایشم نانو بوده در زمینه مقاله ISI حاضر به همکاری هستم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering at sharif university of technology

با سلام دانشجوی دکترای مهندسی شیمی گرایش محیط زیست هستم . برای مقالاتم از کسانی که مسلط به نرم افزار design expert هستن (روش رویه پاسخ) برای همکاری در نوشتن مقالاتم استقبال میکنم. فقط لطفا پیام خصوصی بدین چون اینجا رو چک نمیکنم. ممنون

Junior Member

سلام کسانی که در زمینه شبیه سازی CFD راکتور میخوان مقاله ISI داشته باشن پیام بدن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering at sharif university of technology

در زمینه براورد اقتصادی و هزینه ها برای مقایسه عملکرد دو تا سیستم هر کسی تمایل داره این بخش از کار منو انجام بده و همکار مقالم باشه پیام بده ممنون

با سلام.

گروه تحقیقاتی ما در سالهای اخیر یک پروژه اکسپریمنتال در زمینه اندازه گیری خواص ویسکوالاستیک بایومتریالها با یک دستگاه طراحی شده توسط خودمان انجام داده است. حال برای چاپ مقاله جدید به دنبال شخصی هستیم که توانایی شبیه سازی ماده در نرم افزارهای المان محدود را داشته باشد تا در آن نرم افزارها نیز تاییدیه رفتار ماده را استخراج کنیم. هندسه ماده هم خیلی ابتدایی است منتها ماده چون بایو است خاصیت ویسکوالاستیک دارد.

اگر مایل به همکاری هستید پیام خصوصی بگذارید.

Junior Member

با سلام
    دوستان من ارشد نفت میخونم تو اروپا . اگه کسی به ترجمه نیاز داره بهم خبر بده،
    اگه از دوستان کسی راجب EOR (یا ضمینه های دیگه) مقاله بخواد بده خوشحال میشم همکاری کنیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)