صفحه 17 از 23 نخستنخست ... 7891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 226

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

با سلام خدمت دوسنان
    بنده ترم آحر ارشد مهندسی شیمی هستم. 15 سال سابقه کار در واحد بهره برداری پالایشگاههای پارس جنوبی دارم. مسلط به نرم افزار های شبیه سازی از جمله هایسیس و اسپن هستم. دسترسی کامل به داده های اکسپریمنتال دارم. زبان انکلبسی هم خوب هست و آماده همکاری در خصوص نوشتن مقاله می باشم.

دوستان سلام
    فارغ التحصیل کارشناسی مهندسی نفت دانشگاه تهران هستم. در صورت تمایل می توانیم در زمینه موضوع پرکاربرد و مهم shale gasها به خصوص بحث شناسایی مخازن با استفاده از logها و همچنین حفاری در این سازندها همکاری نماییم. ترجیحا دوستان تحصیلات تکمیلی و فعال در مقاله نویسی پیام بگذارید. با آرزوی بهترینها

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط peiman01 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوسنان
    بنده ترم آحر ارشد مهندسی شیمی هستم. 15 سال سابقه کار در واحد بهره برداری پالایشگاههای پارس جنوبی دارم. مسلط به نرم افزار های شبیه سازی از جمله هایسیس و اسپن هستم. دسترسی کامل به داده های اکسپریمنتال دارم. زبان انکلبسی هم خوب هست و آماده همکاری در خصوص نوشتن مقاله می باشم.
    با سلام
    من ارشد دارم ولی مقاله ندارم. در حال حاضر کار میکنم. دنبال مقاله میگردم. و اشنایی مختصری از نرم افزارها دارم. خوشحال میشم در زمینه مقاله با شما همکاری کنم. ممنون

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان. من ارشد مهندسی شیمی از دانشگاه تهران هستم. حوزه تحقیقاتی من بهینه سازی فرآیندهای شیمیایی و ترمودینامیکی هست. دوستانی که در این زمینه آشنایی دارند و به زبان انگلیسی و نوشتن مقاله مسلط هستند به بنده پیام دهند. موفق باشید

سلام.دانشجوی کارشناسی ارشد صنایع غذایی هستم و در زمینه نوشتن مقاله خوشحال میشم رفیقی داشته باشم. ترجیحا همکاری در زمینه شبیه سازی و مدل سازی انتقال های حرارت و جرم و مومنتوم

Junior Member

با سلام
    دوست عزیز من فارغ التحصیل ارشد مهندسی نفت از دانشگاه شیراز هستم.امسال میخوام واسه دکترا در کشور کانادا اپلای کنم
    از انجایی که اکثر مخازن کانادا shale gas هست.شدیدا علاقمند به این موضوع هستم.و همچنین انگیزه کافی برای قوی تر شدن رزومه ام رو دارم
    3 تا مقاله ی سابمیت شده هم دارم
    ممنون میشم جهت همکاری به من پیام بدید
    به نرم افزار comsol هم مسلط هستم

Junior Member

با سلام
    دوست عزیز من فارغ التحصیل ارشد مهندسی نفت از دانشگاه شیراز هستم.امسال میخوام واسه دکترا در کشور کانادا اپلای کنم
    از انجایی که اکثر مخازن کانادا shale gas هست.شدیدا علاقمند به این موضوع هستم.و همچنین انگیزه کافی برای قوی تر شدن رزومه ام رو دارم
    3 تا مقاله ی سابمیت شده هم دارم
    ممنون میشم جهت همکاری به من پیام بدید.چون صندوق پیاماتون پره و نمیشه اونجا پیام داد
    به نرم افزار comsol هم مسلط هستم

Junior Member

سلام دوستان
    بنده تصمیم گرفتن یک review در خصوص رزین های اپوکسی بنویسم. موضوعی هم که انتخاب کردم اصلا تا حالا کار نشده و مطمئنم در یک ژورنال خوب با ایمپکت بالا، حتما چاپ میشه. از اونجایی که کار نوشتن review نیاز به زمان میبره، اگه افراد بیشتری باشیم کار زودتر تموم میشه. یک استاد خارجی هم که در این زمینه یکی از افراد به نام است، قول همکاری داده. دوستانی که مایل به همکاری هستند، پیام بدن تا در مورد جزئیات کار صحبت کنیم.

سلام دوستان

بنده درباره مکانیزم سنتز غشا یا همان ممبران تحقیق میکنم. از افرادی که دانش ترمودینامیکی دارند و لطفا به بنده بیغام دهند. از همین وب سایت.

Hey! I m working on the membrane fabrication by the phase separation process, I m going to write a paper it would be great work as far as I know the work around the phase separation declined. My purpose is to apply teh Florry-huggins theory to calculate and figure the ternary diagrame. So please tell me if you are familiar with the thermodynamics of the polymers. It is not neccesary to be an expert but you are supposed to know the basics. If you want please send me a message
    ویرایش توسط farzinsarzin : July 10th, 2016 در ساعت 01:20 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي پليمر

سلام.من خیلی علاقه به این موضوع دارم.. چط.ر باهاتون تماس بگیرم؟ الان دیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟. زمینه های پلیمر هوشمند و ... هم علاقه به هر همکاری که ازم بربیاد هستم. صندوق پیاماتون هم پره..
    روز خوش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)