صفحه 2 از 23 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 226

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

ApplyAbroad Veteran
    sepehr_jun آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Petroleum Engineering science of Drilling and Extraction

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام مهرداد جان

به همین خاطر هستش که دنبال یک پارتنر میگردم برای ارایه مقاله... من به وبلاگی که لینک دادید سر زدم اما متاستفانه نتونستم با نویسنده های اون ارتباط برقرار کنم... ممنون میشم یکی - دو نفر از بچه های مخازن را به من معرفی کنید...

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

میتونی بری تو قسمته نظرات و دارخواستت رو بزاری یا اینکه به نویسنده وبلاگ پ م بدی . ایمیلش رو تو وبلاگ گذاشته کمی دقت کنی میبینی

Junior Member محیا آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sharifi.chem نمایش پست ها
    سلام اگر کسی مقاله ISI شیمی، محیط زیست یا دارو می خواد با من تماس بگیرد.
    سلام
    منظورتون از مقاله همکاری برای نوشتنشه یا مقاله ی آماده؟؟؟

سلام
    من لیسانس مهندسی شیمی دارم و خیلی علاقه مند به نوشتن مقاله isi !! دوست دارم در زمینه نانو کار کنم اما اصلا نمیدونم از کجا و چطوری باید شروع کنم . کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه ؟ ممنون می شم

Junior Member Arash Yahyazad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    دکترا-مهندسی شیمی -جداسازی

سلام.من لیسانس مهندسی شیمی(طراحی فرایند)از دانشگاه صنعتی بابل هستم.الان هم فوق لیسانس مهندسی شیمی(جداسازی)از دانشگاه سمنان ترم یکم.پروژه ی لیسانم در مورد کاربرد فرایند های غشایی در تصفیه پساب بوده.فکر می کنم توی محیط زیست وارد بشه.خوشحال می شم اطلاعات بیشتری بهم بدی.sirarash65@yahoo.com

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

مقالات مرتبط با رشته خودتون و مبحث نانو رو جستجو کنید. نانو کاربرد گسترده ای در رشته شما می تونه داشته باشه. از نانوکاتالیستها و مباحث فرآیندی گرفته تا تصفیه آب و مباحث زیست محیطی، تهیه سامانه های رهایش دارو و غشاها و ... موضوع مورد علاقتون رو انتخاب کنید و بعد مطرح کنید.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط محیا نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس مهندسی شیمی دارم و خیلی علاقه مند به نوشتن مقاله isi !! دوست دارم در زمینه نانو کار کنم اما اصلا نمیدونم از کجا و چطوری باید شروع کنم . کسی هست که بتونه منو راهنمایی کنه ؟ ممنون می شم
    سلام من ارشد مهندسی مخازن دانشگاه تهران میخونم
    اتفاقا استاد پروژه ی بنده در ضمینه نانو فعالیت میکنن و حتی یه پروژه نانو رو با استاد سابقشون در امریکا(پروژه ی ناسا)رو انجام میدن
    شما در ضمینه نانو میخواید شروع به کار کنید یا یه هات تاپیک دارید و میخواید پارتنر داشته باشید؟
    در ضمینه برنامه نویسی و مدلینگ کار کردید قبلا؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط sepehr_jun نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان

من هنوز دارم متالوژی میخونم( کنکور دادم برای تغییر رشته به نفت اگه قبول بشم. نتیجه اش تا هفته دیگه میاد) اما میخوام یک مقاله در زمینه نفت

بدم... موضوع : افزایش برداشت از مخازن.

لطفا اگر کسی آماده همکاری هست به من پی ام بده...

دوست عزیز من کارشناسی نفت-مخازن صنعت نفت و الانم ارشد مخازن دانشگاه تهران میخونم
    اصولا پروژه های ازدیاد برداشت یا در ضمینه پوروس مدیا(در سطح کارشناسی ارشد)یا میکرو مدل یا تزریق امتزاجی و غیر امتزاجی گاز انجام میدن
    مورد اول و دوم نیاز به تبحر کافی در کدنویسی داره و مورد سوم امکانات آزمایشگاهی
    اگه موضوع دارید که بشه ازش مقاله دراورد من حاضرم باتون همکاری کنم
    در ضمینه ژورنال ها/استاد راهنمای قوی/و... رو من حساب کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    سلام من ارشد مهندسی مخازن دانشگاه تهران میخونم
    اتفاقا استاد پروژه ی بنده در ضمینه نانو فعالیت میکنن و حتی یه پروژه نانو رو با استاد سابقشون در امریکا(پروژه ی ناسا)رو انجام میدن
    شما در ضمینه نانو میخواید شروع به کار کنید یا یه هات تاپیک دارید و میخواید پارتنر داشته باشید؟
    در ضمینه برنامه نویسی و مدلینگ کار کردید قبلا؟
    سلام
    بیشتر می خوام شروع کنم تا اینکه پارتنر پیدا کنم چون چند تا تاپیک با یه سری اطلاعات دارم اما نمی دونم که موضوعات خوب و قابل کار کردنی باشن !! اما در بارهی نوشتن مقاله تصمیم جدی دارو و می خوام حتما این کارو انجام بدم
    منظورتون رو هم در مورد برنامه نویسی و مدلینگ متوجه نشدم ولی قبلا کار خاصی نکردم فقط برای پایان نامم با هایسیس مقداری در حدی که پروژمو کار کنم کار کردم .
    ممنون میشم اگه کمکم کنید

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط محیا نمایش پست ها
    سلام
    بیشتر می خوام شروع کنم تا اینکه پارتنر پیدا کنم چون چند تا تاپیک با یه سری اطلاعات دارم اما نمی دونم که موضوعات خوب و قابل کار کردنی باشن !! اما در بارهی نوشتن مقاله تصمیم جدی دارو و می خوام حتما این کارو انجام بدم
    منظورتون رو هم در مورد برنامه نویسی و مدلینگ متوجه نشدم ولی قبلا کار خاصی نکردم فقط برای پایان نامم با هایسیس مقداری در حدی که پروژمو کار کنم کار کردم .
    ممنون میشم اگه کمکم کنید
    حقیقتا من رشتم شیمی نیست مسلما در ضمینه نانو به اندازه شما تبحر ندارم.
    ولی طرحی که استادم در ضمینه نانو داره ربط پیدا میکنه به CDF (مباحث احتمال)که با استفاده از برنامه نویسی(خود استاد تاکید داره روی زبانهای R و فورترن)انجام میشه
    نانو دنیای گسترده ای داره و اگه دیتا دارید میتونید یه موضوع مرتبط با اونها پیدا کنید.
    داشتن موضوع+دیتا+آنالیز دیتا=مقاله
    از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شدید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)