صفحه 21 از 23 نخستنخست ... 11121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 226

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط peiman01 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوسنان
    بنده ترم آحر ارشد مهندسی شیمی هستم. 15 سال سابقه کار در واحد بهره برداری پالایشگاههای گازی پارس جنوبی دارم. مسلط به نرم افزار های شبیه سازی از جمله هایسیس و اسپن هستم. دسترسی کامل به داده های اکسپریمنتال دارم. زبان انکلبسی هم خوب هست و آماده همکاری در خصوص نوشتن مقاله می باشم. لطفاً علاقه مندان سریعتر تماس برقرار کند.
    با تشکر
    با سلام خدمت شما
    من ارشد مهندسی شیمی هستم و 5 سال سابقه کار. خوشحال میشوم با شما همکاری داشته باشم.

با سلام.

دوستانی که مقاله ی آماده در زمینه گاز سازی زیست توده دارند، جهت کمک به ارتقای علمی مقاله و اخذ اکسپت در ژورنال های (IF>2 (Q1، در صورت تمایل به همکاری به من پیام بدهند.

نقل قول نوشته اصلی توسط peiman01 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوسنان
    بنده ترم آحر ارشد مهندسی شیمی هستم. 15 سال سابقه کار در واحد بهره برداری پالایشگاههای گازی پارس جنوبی دارم. مسلط به نرم افزار های شبیه سازی از جمله هایسیس و اسپن هستم. دسترسی کامل به داده های اکسپریمنتال دارم. زبان انکلبسی هم خوب هست و آماده همکاری در خصوص نوشتن مقاله می باشم. لطفاً علاقه مندان سریعتر تماس برقرار کند.
    با تشکر
    من هم زبانم عالیه و خوشحال میشم در نوشتن و ویرایش مقاله بهتون کمک کنم

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaasd نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه مقاله در مورد بهینه سازی و مدلسازی سیستم کولینگ جذبی با انرژی خورشیدی اماده کردم. تو ژورنال energy conversion and management میخوام سابمیت کنم. اگر کسی خواست همکاری کنه تو این مقاله و مقاله های بعدی پیام بده.
    فوری فقط
    من آماده هرگونه همکاری هستم درخصوص نوشتن و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط iraja نمایش پست ها
    سلام
    اینجانب کارشناسی ارشد مهندسی شیمی کارشناس فرآیند به مدت 6 سال و دسترسی کامل به اطلاعات اکسپریمنتال اماده همکاری برای تهیه مقاله می باشم.
    بنده تمایل زیادی به همکاری با شما دارم در خصوص نوشتن مقاله. مسلط به زبان انگلیسی هستم

Member elixir آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام
    بنده فارغ التحصیل کارشناسی هستم و تسلط کامل به زبان انگلیسی دارم. در حال حاضر هم یک مقاله مروری و یک مقاله پژوهشی سابمیت شده دارم. کاری که انجام دادم در رابطه با کاربرد یک بیوپلیمر در مهندسی پزشکی و به طور اختصاصی در تهیه زخم پوش ها هست.

دوستانی که در زمینه های بین رشته ای مهندسی بیوتکنولوژی و بیوپزشکی و بیو کار کرده اند و یا تمایل به همکاری دارند خوشحال میشم در خدمت باشم.

با آرزوی موفقیت
    Tell your heart that the fear of suffering is worse than the suffering itself. And that no heart has ever suffered when it goes in search of its dreams, because

every second of the search is a second's encounter with God and with eternity.
    Paulo Coelho

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به یک همکار نیاز دارم تا بتونه روی مقالم کار کنه. تمام قسمت های مقاله اماده هست و فقط 500-600 کلمه برای قسمت مقدمه نیاز داره. اگه کسی روی این موضوع کار کرده لطفا بهم خبر بده و اسمش نفر دوم مقاله اضافه بشه: نانوکامپوزیت های کربن نانو تیوب و اپوکسی پلیمر، خواص مکانیکی و گرمایی
    من رشته ام پلیمره شاید بتونم کمکتون کنم.

Junior Member

سلام
    یک مقاله در زمینه اکسرژی کاملا اماده با پتانسیل چاپ در مجله با ای اف بالا
    دو نفر نویسنده هستیم دنبال یه نفر با تجربه خوب در زمینه چاپ مقالات برای مکاتبات میگردیم به عنوان نویسنده سوم این مقاله

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dream2018 نمایش پست ها
    سلام
    یک مقاله در زمینه اکسرژی کاملا اماده با پتانسیل چاپ در مجله با ای اف بالا
    دو نفر نویسنده هستیم دنبال یه نفر با تجربه خوب در زمینه چاپ مقالات برای مکاتبات میگردیم به عنوان نویسنده سوم این مقاله
    سلام اگه دوست داشته باشید میتونم توو این زمینه کمکتون کنم.توی خصوصی پیام بدید تا کارهایی که خودم کورسپاند بودم رو براتون بفرستم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin_723 نمایش پست ها
    (فوری)
    سلام
    اگر از دوستان پلیمری یا نساجی یا شیمی یا رنگ کسی تمایل به همکاری در موضوع "بررسی پخت زرین ها " برای ارائه مقاله ISI داره به من mail بزنه !
    درج ایمیل بر خلاف قوانین سایت است
    سلام من مایل هستم. ایمیلم ahmadi149@yahoo.com

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)