صفحه 22 از 23 نخستنخست ... 121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 211 تا 220 , از مجموع 226

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    (petroleum engineering (Montanuniversität Leoben

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaasd نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یه مقاله در مورد بهینه سازی و مدلسازی سیستم کولینگ جذبی با انرژی خورشیدی اماده کردم. تو ژورنال energy conversion and management میخوام سابمیت کنم. اگر کسی خواست همکاری کنه تو این مقاله و مقاله های بعدی پیام بده.
    فوری فقط
    به این مقاله که فکر نکنم برسم ولی برای مقاله های آیندتون اگر نیاز به همکاری داشتین خوشحال می شم
    با عرض پوزش امضا بلد نیستم انگشت می زن م

خوشحال میشم بتونم توی این مقاله و مقالات بعدی همکاری کنم.

دوستان اگه کسی در زمینه محیط زیست و یا انرژی های پاک میخاد مقاله بده خوشحال میشم همکاری کنم.

Junior Member

سلام دارم رو مقاله تصفیه اب و فاضلاب کار میکنم اگر مایل به همکاری هستید پیام بدید. لطفا کار مرتبط داشته باشید و یا اینکه اطلاعات کافی و زمان ازاد زیاد با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط majedemod نمایش پست ها
    سلام دارم رو مقاله تصفیه اب و فاضلاب کار میکنم اگر مایل به همکاری هستید پیام بدید. لطفا کار مرتبط داشته باشید و یا اینکه اطلاعات کافی و زمان ازاد زیاد با تشکر
    خوشحال میشم بیشتر در مورد مقالتون صحبت کنیم. با تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    بنده دو مقاله در مورد نانو ذرات و کاربرد در نفت آماده کردم که تکمیل هستند. اما برای گرفتن اکسپت در شرایط حساسی هستم به گونه ای که حداکثر ظرف دو ماه و نیم آینده باید اکسپت بگیرم. لطفا هرگونه کمک در مورد انتخاب ژورنال ها، همکاری در سابمیت و راه های پیشنهادی برای این منظور را با من درمیان بذارید. همکاری به صورت co-athourship خواهد بود.
    Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط djandsay نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده دو مقاله در مورد نانو ذرات و کاربرد در نفت آماده کردم که تکمیل هستند. اما برای گرفتن اکسپت در شرایط حساسی هستم به گونه ای که حداکثر ظرف دو ماه و نیم آینده باید اکسپت بگیرم. لطفا هرگونه کمک در مورد انتخاب ژورنال ها، همکاری در سابمیت و راه های پیشنهادی برای این منظور را با من درمیان بذارید. همکاری به صورت co-athourship خواهد بود.
    با سلام من قبلا در مورد نانو ذره ها مطالعه کردم و تجربه خوبی هم دارم. میشه بم پیام بدین و اطلاعاتی رو بدین که ببینم میتونیم همکاری کنیم؟

با سلام
    از دوستانی که زبان تخصصی نفتشون خوبه برای همکاری در ترجمه کتاب تخصصی حفاری تقاضای همکاری داریم.
    ایمیل : translate.petrobooks@gmail.com

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

نقل قول نوشته اصلی توسط majedemod نمایش پست ها
    خوشحال میشم بتونم همکاری کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering with the focus on cells, tissues and biotechnology (Politecnico di milano)

Hi everyone

We're going to start a project a writing an extensive review article on "Magnetofection" and as a matter of fact those hardworking students with the background Chemistry, Chemical Engineering, Materials Engineering, Nano Engineering, Mechanical Engineering, Physics, Genetic Engineering, Molecular Biology of the cell and Pharmacology are more than wellcome to to be part of our group.

Brief Introduction to Magnetofection: it is composed of Magnetic + Transfection, wherein transfection generally refers to the introduce of a genetic material for treating cells, and once it is done by the help of magnetic nanoparticles it will be termed as Magnetofection.

To do so, magnetic nanoparticles are widely introduced and we have to consier different aspects from the "Bottom Up synthesis of the nanoparticles themsleves" , "ways of accomodating the genetic materials on such cargos" , "controlling their release process" down to the " forces that such cells experience during the process" and the final "genetic alterations and gene expression or inhibition" which is going to happen.

Based on that , those who are interested can send me their CV and the reason why they can be helpful to the group.

Contact Email: Jalal.mosayebi@mail.polimi.it

Best Regards
    ویرایش توسط jalalmosayebi : November 6th, 2019 در ساعت 10:43 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)