صفحه 3 از 23 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 226

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Member mohhhamad آواتار ها

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام چه کسی بود صدا زد نانووووو؟
    من یه عدد نانو من از دانشگاه تربیت مدرس هستم وآمادگی هرگونه همکاری نیز هستم.مخلصیم
    این کاربر ،غیر فعال است.

Junior Member محیا آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    حقیقتا من رشتم شیمی نیست مسلما در ضمینه نانو به اندازه شما تبحر ندارم.
    ولی طرحی که استادم در ضمینه نانو داره ربط پیدا میکنه به CDF (مباحث احتمال)که با استفاده از برنامه نویسی(خود استاد تاکید داره روی زبانهای R و فورترن)انجام میشه
    نانو دنیای گسترده ای داره و اگه دیتا دارید میتونید یه موضوع مرتبط با اونها پیدا کنید.
    داشتن موضوع+دیتا+آنالیز دیتا=مقاله
    از کدوم دانشگاه فارغ التحصیل شدید؟
    از دانشگاه تهران شمال. رتبه ارشد نانو 30 شدم ولی متاسفانه تهران نرسوندم به خاطر همین میخوام در زمینه نانو بیشتر کار کنم
    موضوع که قبلا هم گفتم دارم اما به استادی احتیاج دارم که بتونه راهنماییم کنه از این مباحثی هم که استادتون گفته اصلا اطلاعاتی ندارم اما اگه بتونید منبعی رو بهم معرفی کنید تا بتونم بفهمم موضوع از چه قراره شاید بشه یه کارایی انجام داد!

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomedical Engineering, Sahand University of Technology

اگر کسی با موضوع پیشنهادی زیر موافق هست پیام خصوصی بده:
    Analyzing Pseudoplastic and Dilatant Fluids
    من رشته ام مهندسی مکانیک سیالات هست و این موضوع به رشته ی مهندسی شیمی هم ارتباط داره.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

درود
    در زمینه ساخت دندریمر ها اگر کسی تجربه کاری داره ممنون می شم به من پیغام خصوصی بده. پروژه پایه ساخت و بررسی مشخصات سیستم های خاص کنترل شده ، هدفمند و همچنین هوشمند رهایش داروی هیدروفوب هست.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

[B]سلام من ارشد مهندسی نساجی هستم زمینه کاریم در دندریمرهای pamam نسل 3و 5 که به صورت همگرا سنتز شده، و بررسی عملکرد drug delivery هست ! اگه کمکی میتونم بکنم خوشحال می شم ! چون خودم خیلی دردسر کشیدم تا چیزی فهمیدم !

Junior Member anahita_22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering - AUT

سلام من ترم 6 مهندسی شیمی از دانشگاه امیرکبیر تموم کردم.به زمینه جداسازی خیلی علاقه مندم برای کنفرانس غشا همراه یکی از دانشجوهای ارشد کار کردم تمام کارهای سرچ و خوندن مقالات و نوشتن آبسترکت با من بود ولی نمیدونم چی شد طرف به من گفت کنفرانس کنسل شد.کلا کار سرچ زیاد انجام دادم به خصوص اینکه به مقالات elsevier دسترسی دارم پروژه کارشناسیمم در رابطه با جداسازی به وسیله نانومگنتیک هاست.زمینه های دیگه اییم کار کردم.خوشحال میشم برای مقاله ای کمکتون کنم.

Member
    رشته و دانشگاه
    University

سلام بچه ها
    من ترم 2 ارشدمخازن نفت هستم به شدت به مقاله نیاز دارم ولی نمیدونم چجوری شروع کنم اگه کسی میتونه کمک یا همکاری بکنه پیغام خصوصی بذاره ممنون میشم و جبران میکنم

سلام ، من ارشد شیمی آلی هستم ولی می خوام داروسازی پذیرش بگیرم و می خوام یه کاره مرتبط انجام بدم لطفا اگه کسی میتونه همکاری کنه پیغام بده.

من ارشد مهندسی پلیمر هستم و مقاله isi ندارم. اگه کسی نیاز به همکار داره، در هر زمینه ای مرتبط با پلیمر بخصوص نانوکامپوزیتها، پیغام بده.

اگر به مقاله ISI در زمینه دارو مخصوصا داروهای ضد صرطان و مطالعه DNA و rna و پروتئین دارید تماس بگیرید ataollah panahyab
    درج ایمیل بر خلاف قوانین سایت است
    ویرایش توسط studentz : November 15th, 2012 در ساعت 03:32 PM دلیل: حذف ایمیل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)