صفحه 66 از 72 نخستنخست ... 165657585960616263646566676869707172 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 651 تا 660 , از مجموع 719

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

من یه مقاله انگلیسی دارم ولی قدیمیه یعنی فرصت نکردم چاپ کنم بخاطر سربازی و ... الان می خوام چاپ کنم چه زورنالی چاپ می کنه چون چیزی در مورد چاپ نمی دونم میشه راهنماییم کنید ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering and construction management

Hello everyone,
    I'm a PhD. condidate-7th semester- in Engineering and construction management. However, my research field has been defined as developing a spatio-temporal reliability based model for FRP-strengthened RC elements. Up to now we have submitted a couple of paper for "journal of Composite for Construction" and "Composite Part B" and I decided to extend my research using FE modeling. If anyone can contribute to this project in order to produce a FE based FRP to concrete joint via ANSYS - in lower degree ABAQOUS, please Inform me with contact to the below E-mail address or via sending a private message
    ویرایش توسط tabatabaei2008 : September 13th, 2020 در ساعت 09:40 AM دلیل: ایمیل

برای همکاری در موضوعات زیر پیام بدین:
    1)بررسی انطباقی قوانین و حقوق آب در چند کشور توسعه یافته و مقایسه با ایران و ارایه ی راهکارهای اصلاحی در مورد ایران
    2)رتبه بندی و اصلاح انشعابات در شبکه ی توزیع آب(مطالعه موردی) با استفاده از فرایند تحلیل سلسله مراتبی analytic hierarchy process
    3)آنالیز تاثیر میزان ترافيک و حمل و نقل در آلودگي هوا (مطالعه موردی) با استفاده از روشهاي تصميم گيري چند معياره

Member
    رشته و دانشگاه
    Energy System Modelling, Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط civilresearch نمایش پست ها
    برای همکاری در موضوعات زیر پیام بدین:
    1)بررسی انطباقی قوانین و حقوق آب در چند کشور توسعه یافته و مقایسه با ایران و ارایه ی راهکارهای اصلاحی در مورد ایران
    2)رتبه بندی و اصلاح انشعابات در شبکه ی توزیع آب(مطالعه موردی) با استفاده از فرایند تحلیل سلسله مراتبی analytic hierarchy process
    3)آنالیز تاثیر میزان ترافيک و حمل و نقل در آلودگي هوا (مطالعه موردی) با استفاده از روشهاي تصميم گيري چند معياره
    صندوق رو چک بفرمایید

Junior Member

اگر کسی در زمینه نوشتن مقاله آی اس آی کار میکنه لطفا پیام بده ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط civil396 نمایش پست ها
    اگر کسی در زمینه نوشتن مقاله آی اس آی کار میکنه لطفا پیام بده ممنون
    سلام صندوق شما پر بود ایمیلتون رو برای من بفرستین
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering and construction management

دوست عزیز متن کامنت را دقیق بخونی کاملا متوجه میشی. من نیاز به همکار جهت مدلسازی المان محدود برای اتصال FRP به بتن هستم. بنابراین یه اپراتور خبره آباکوس یا انسیس نیاز دارم. اساتید داخل (توی فیلد خودم همه را دورادور میشناسم) اولا در زمینه نرم افزار به ندرت توی این زمینه ها مثل یه دانشجو وقت میذارن و در دسترس هستند ثانیا خیلی وقتها دوست ندارند با یک استاد دیگه از نیمه راه کار کنن. در ارتباط با همکاری با خارج از کشور هم چون میخوام مدلسازی را یاد بگیرم حضور فیزیکی را ترجیح میدهم. ابهام دیگه ای هست بفرمایید لطفا

Junior Member

سلام وقت بخیر
    من ارشد عمران مدیریت ساخت هستم و روی زمینه زنجیره تامین و اثر ضربه شلاقی قبلا کار کردم حالا توی این زمینه یا زمینه های دیگه اگه کسی میخواد مقاله ی جدیدی بده من میتونم همکاری کنم. لطفا به ایمیلم پیام بدید.
    ویرایش توسط tabatabaei2008 : September 13th, 2020 در ساعت 09:37 AM دلیل: ایمیل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civilresearch نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من یه مقاله در موضوع
    Analyzing the role of traffic and transportation in Tehran’s air pollution using multi-criteria decision methods
    کار کردم .ترجمه هم شده
    اگه کسی تمایل به همکار ی داره ارسال مشترک داره به من پیام بدین.
    ممنون
    سلام بنده تمایل به همکاری دارم اگه خواستین تو تلگرام یه پیام بدین
    بنده ارشد سازه هستم
    ویرایش توسط tabatabaei2008 : September 13th, 2020 در ساعت 09:27 AM دلیل: تلفن

سلام دوستان من چون وقتم آزاده میخواستم شروع کنم به ترجمه در زمینه حمل و نقل یا محیط زیست برای تقویت رزومه. پیشنهادی دارید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)