صفحه 10 از 72 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 719

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام
    دانشجوي كارشناسي ترم آخر عمران-نقشه برداري.
    تجربه نوشتن مقاله ندارم ولي خب آمادگي شروع رو دارم و براي شروع مي خوام با يه نفر همكاري كنم.البته در زمينه عمران-عمران و معماري يا تلفيقي از اونا با نقشه برداري .البته تجربه خيلي كوچكي در زمينه عمران - عمران و معماري دارم.كسي هست؟؟؟

Junior Member yahmadi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environment/Tehran

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی عمران و موضوعات مربوطه)

سلام
    قابل توجه دوستانی که به نوعی گرایش محیط‌زیست و یا آب هستند و قبلن در مورد مدل‌های کیفیت آب برای رودخانه‌ها تجربه‌ای دارند
    من داده‌هایی دارم که می‌توان با وارد کردن به مدل، نتایج آن را به صورت یک مقاله علمی- پژوهشی و یا ISI درآورد. اگر کسی مایل باشه اعلام کنه.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله (معماری)

من هم خیلی خوشحال میشم اگه بتونم از راهنمایی هاتون استفاده کنم چون من هم دنبال دادن مقاله هستم

Junior Member

آقای محمد رضا من تو زمینه نورپردازی دارم مطالعه میکنم.
    • Light pollution
    • Security lighting
    اما تو معماری سنتی ایران مربوط نمیشه؟
    شما منابع تو زمینه نورپردازی چی دارید؟
    این ایمیل من
    ویرایش توسط studentz : November 3rd, 2011 در ساعت 08:02 AM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Marique نمایش پست ها
    آقای محمد رضا من تو زمینه نورپردازی دارم مطالعه میکنم.
    • Light pollution
    • Security lighting
    اما تو معماری سنتی ایران مربوط نمیشه؟
    شما منابع تو زمینه نورپردازی چی دارید؟
    این ایمیل من
    سلام دوست من
    خیلی خوب می شه اگه مطالبی که استخراج کردیو بیایم روی معماری سنتی خودمون بسطش بدیم و نتایجش رو ارائه کنیم.
    اگه مایل باشی خوشحال می شم همکاری کنیم.
    من راجع به معماری سنتی و بحث نور پردازی در ان مطالب زیادی دارم.
    ویرایش توسط studentz : November 3rd, 2011 در ساعت 08:03 AM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط b_badihi نمایش پست ها
    من هم خیلی خوشحال میشم اگه بتونم از راهنمایی هاتون استفاده کنم چون من هم دنبال دادن مقاله هستم

سلام . لطفاً بهم ایمیل بزن و رشتت و مواردی که می خوای راجع بهش کار کنی رو بگو. منم خوشحال می شم اگه موردی باشه که با هم کار کنیم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط MRAN نمایش پست ها
    سلام دوست من
    خیلی خوب می شه اگه مطالبی که استخراج کردیو بیایم روی معماری سنتی خودمون بسطش بدیم و نتایجش رو ارائه کنیم.
    اگه مایل باشی خوشحال می شم همکاری کنیم.
    من راجع به معماری سنتی و بحث نور پردازی در ان مطالب زیادی دارم.
    آره جالب میشه اگه بتونیم همپچین کاری کنیم. چه طور می تونم از مطالبت استفاده کنم؟ من چند تا مقاله و کتاب دارم. ( راستش الان درگیر وقت سفارت و بلیط این چیزمان بذار آخر هفته مفصل صحبت کنیم. ایمیل من هم که بالا بود) موافقی؟

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی عمران و موضوعات مربوطه)

نقل قول نوشته اصلی توسط aryanna نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز شما که ترم4 هستید فکر میکنید برای اینکه در درسها و نوشتن یک پایان نامه خوب و همچنین نوشتن مقالات خوب موفق باشیم چه نرم افزارهایی نیاز هست که یادبگیریم؟
    من واقعا علاقه دارم که روی یک مقاله در زمینه مدیریت ساخت کارکنم البته از نرم افزاری که شما نام بردید اطلاعی ندارم.اگرتمایل داشتید خوشحال میشم
    از جواب سوالاتم هم پیشاپیش ممنونم
    سلام دوست عزیز
    بهترین نرم افزار ها در زمینه مدیریت پروژه Primavera و MsP هستند که متاسفانه به نظر من هر دوشون فقط نقاشی میکشن و کارایی لازمه که همون پیش بیشنی احتمالات رو انجام نمیدن.
    نرم افزار Pertmaster از روش مونت کارلو برای تخمین احتمالات مختلف و ترکیبات بسیار پیچیده احتمالات در زمان و هزینه و منابع دیگر پروژه استفاده میکنه که نتایج و بازدهی بسیار جالب و نزدیک به واقعیت رو میتونه پیش بینی کنه که با نتایج قطعی ( و نه محتمل) که از Primavera و MSP میگیریم قابل مقایسه نیست.
    من تازه میخوام شروع کنم. این چند وقت گیر کاراری پرونده مهاجرتیم به کانادا بودم که خدا رو شکر با موفقیت تمام شد و الان با خیال راحت میتونم روی پایان نامه ام کار کنم.
    فایل نامبر: 6 اکتبر 2009 تاریخ مصاحبه : 13 آوریل 2010 دمشق
    فایل نامبر فدرال: 14 آوریل 2010
    آپدیت:4 آوریل 2013
    مدیکال 10 جولای 2013 ویزا: 19 آگوست 2013

سلام به همه!
    من لیسانس معدن (استخراج) دارم و در حال حاضر دانشجوی فوق خاک و پی هستم! خیلی دوس دارم تحصیلاتمو (در مقطع دکترا) تو زمینه مهندسی تونل و TBM
    تو یکی از دانشگاهای آمریکا یا کانادا ادامه بدم! کسی اطلاعاتی داره به من بده که کمکم کنه؟ استادایی که تو این زمینه فاند بدن رو می شناسین؟
    درضمن در ارتباط با تونل هم اگر کسی علاقه داره مقاله ای کار کنه، من استقبال می کنم! اگه از استادای دانشگاهتون که علاقه داره به تونل، کسی رو می شناسین، لطفاً به من هم معرفی کنید.
    ای میل من اینه:
    ویرایش توسط studentz : November 3rd, 2011 در ساعت 08:03 AM دلیل: حذف ایمیل

سلام.من دانشجوی ترم آخر عمرانم.آمادم تا یک مقاله مشترک بدیم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)