صفحه 13 از 72 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 719

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی عمران و موضوعات مربوطه)

اگه کسی میخاد روی بتن و مباحث مربوطه کار کنه زود تر اعلام کنه یا پیام خصوصی بده.
    لطفا تا اول شهریور 89 امادگی خودتونو اعلام کنین ...اگه هستین.
    شروع کار اول شهریور 89
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

من دانشجو ترم اخر کارشناسی ارشد سازه ام . واسه نوشتن مقاله دنبال یه همکار مناسب میگردم.
    ویرایش توسط studentz : November 3rd, 2011 در ساعت 08:07 AM دلیل: حذف ایمیل

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی عمران و موضوعات مربوطه)

نقل قول نوشته اصلی توسط hamman نمایش پست ها
    اگه کسی میخاد روی بتن و مباحث مربوطه کار کنه زود تر اعلام کنه یا پیام خصوصی بده.
    شروع کار اول شهریور 89
    سلام به شما و بقیه دوستان.من با هر کدوم از عزیزانی که بخوان مقاله بدن در زمینه سازه و زلزله و پدافند غیر عامل حاضر به همکاری هستم.من درسم تموم شده و الان هم دارم خودمو برای خارج از کشور اماده میکنم.خیلی علاقه دارم با کسانی که قبلا کار پژوهشی کردن همکاری کنم.در صورت تمایل یا همینجا علام کنید و یا پیغام خصوصی بدید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آمادگي براي نوشتن مقاله مشترك در مهندسي عمران (حمل و نقل)

yes i am student in kntoosi and want to do this with you

با سلام خدمت دوستان عزیز
    من در حال تحصیل در گرایش سازه های هیدرولیکی هستم اگر کسی موضوع خاصی مد نظر داره من پایه هر نوع کاری هستم ایمیل منم در زیز اومده
    E-mail:
    ویرایش توسط studentz : November 3rd, 2011 در ساعت 08:08 AM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران (زلزله) - خواجه نصیر

از چند تا از دوستان ایمیلهایی دریافت کردم که متاسفانه به بعضی ها دیر جواب دادم. چون سرم خیلی شلوغ بود, شرمنده.
    با اجازه یه نکته بگم. من فکر می کنم این تاپیک نتیجه موثری نخواهد داشت مگر اینکه:
    1- ما با قابلیتهای همدیگه بیشتر آشنا بشیم. مثلا دقیقا بگیم که چه چیزهائی بلدیم.
    2- موضوع مورد علاقه مون و عنوانی برای مقاله ای دوست داریم کارکنیم رو دقیقا عنوان کنیم. به نظرم موضوع مناسب داشتن خیلی مهمه. مثلا موضوع ghasempour خیلی عالیه. فکر می کنم کارشون در مراحل پایانی باشه ...
    برای همین از دوستان خواهش می کنم این دو مسئله رو حتما مدنظر داشته باشند.
    یادگیری لغات با فلش کارت (کاغذی) / از اینجا دانلود کنید
    مجموعه های آماده شده: 504 (انگلیسی - فارسی) / 504 (انگلیسی - انگلیسی) / 1100 (انگلیسی - انگلیسی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.s نمایش پست ها
    سلام
    الان توی دنیا مخصوصا کانادا و اروپا روی چه موضوعاتی در زمینه عمران کار می کنند؟؟
    دوست من دوست داری توی چه گرایشی کار کنی ؟ سازه، زلزله، سازه هیدرولیکی، خاک و پی، آب و.... ؟ کدومش؟
    بعد یک کم عنوان مقالات رو توی سایتهای elsevier یا ASCE و خلاصه مقاله رو مطالعه کنی به سادگی می تونی موضوع مورد علاقه و به روز پیدا کنی ...
    موفق باشی
    مجموعه های آماده شده: 504 (انگلیسی - فارسی) / 504 (انگلیسی - انگلیسی) / 1100 (انگلیسی - انگلیسی)

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hamman نمایش پست ها
    شروع کار اول شهریور 89
    میشه موضوعش رو بفرمائید ؟

Member ali_m4057 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Transportation and Highway Engineering

سلام . من این ترم لیسانس عمران عمرانمو تمام کردم و دارم خودمو برای اپلای کردن برای اونور اماده میکنم ، شدیدا پایه دادن مقاله هستم البته حتما باید برای کنفرانسای خارجی بنویسیم که به درد من بخوره . hammanگفت که تا اول شهریور کسانی که هستند اعلام کنند من هستم. شما دانشگاه تفرشی؟ من دانشگاه ازاد اراک درس خوندم. فقط موضوعاتتو بگو که بدونم تو چه فازی میخوای بری . ممنون

ApplyAbroad Veteran
    hamman آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering AmirKabir

سلام . من این ترم لیسانس عمران عمرانمو تمام کردم و دارم خودمو برای اپلای کردن برای اونور اماده میکنم ، شدیدا پایه دادن مقاله هستم البته حتما باید برای کنفرانسای خارجی بنویسیم که به درد من بخوره . hammanگفت که تا اول شهریور کسانی که هستند اعلام کنند من هستم. شما دانشگاه تفرشی؟ من دانشگاه ازاد اراک درس خوندم. فقط موضوعاتتو بگو که بدونم تو چه فازی میخوای بری . ممنون
    میشه موضوعش رو بفرمائید ؟
    اولا از استقیبال دوستان به خاطر پیشنهاد برای همکاری تشکر میکنم.
    همونجوری که به دوست عزیزم amir s عرض کردم موضوع من(ما) بتن و تکنولوژی بتن و هر موضوعه وابسته به بتن هستش.
    الان و در حال حاضر نمیتونیم بگیم که دقیقا روی چه موضوع بتنی کار میکنیم.((چون به نظر شخصی من اول باید همکاران به طور مشترک منابعی رو تهیه کنن و پس از خوندن اون منابع موضوعاتی به ذهن میرسه که میشه بهتر روی اون موضوعات مانوور داد.منظورم اینه که زوده که قبل از خوندن منابع اصلی و بدون پیش اگاهی عرصه رو به خودمون تنگ کنیم.پس سعی میشه که تا تاریخ خاصی کتابهاب x و y خونده بشن و بعد از خوندن اون کتابها موضوع اصلی اعلام بشه))
    که تو زمینه بتن صد ها زیر شاخه وجود داره که هر کی بسته به علاقه خودش و همکارانش موضوع رو انتخاب میکنه

که در اینجا فقط شما اگه علاقه دارین با موضوعات بتنی کار کنین با پیام خصوصی اعلام میکنین .
    اگر هیچ وقت شکست نخورده‌اید، بدانید که به اندازه کافی تلاش نکرده‌اید.
    (کپی امضائ بابک)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)