صفحه 16 از 72 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 719

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام دوستان
    من ترم 5 سازه هستم و تخصصم بتن.الان چون روی پایان نامه ام کار می کنم وقتم کمه ولی اگه بتونم یک همکار خوب پیدا کنم فکر می کنم ایدههای خوبی دارم.اگه کسی هست که بتنیه ممنون میشم جواب بده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Construction Science & Mng

سلام دوستان....در زمینه مدیریت ساخت زیر شاخه مدیریت قراردادها یه سیستم/رویکرد جدید قراردادی هست به اسم رویکرد یکپارچه انجام پروژه...ادبیات موضوعش مشخصه ولی برای اینکه بشه مقاله ژورنالش کرد نیاز به یه بخش خلاقانه داره که ترجیحا بین رشته ای باشه خیلی کمک می کنه. ایده ای که به ذهن من رسید سنجش میزان پذیرش یه همچنین سیستمی توی ایرانه یا چالش های موجود که بیشترش به فرهنگ، اجتماع و اقتصاد بی ثبات کشور بر می گرده. اگه کسی تمایل داره قسمت به عبارتی مطالعه موردی شو کمک کنه بهم اطلاع بده.

Junior Member

سلام
    من امیرم دانشجوی ارشد عمران آب از فردوسی مشهد. البته 2 هفته دیگه دفاع میکنم و درسم تموم میشه. چون میخوام واسه PhD رشته construction management بخونم. اگه کسی ایده یا مقاله ای در این مورد داره حاضر به همکاری هستم. البته بگم که پایان نامم هم مدیریت منابع آب بوده و مقاله کنفرانس هم دادم ازش.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آمادگي براي نوشتن مقاله مشترك در مهندسي عمران

سلام.من فارغ التحصیل عمران هستم.از دوستان معماری کسی علاقه مند به ارائه مقاله در باب شهر سازی با موضوع "فلسفه و شهرسازی"اگر هست خوشحال میشم جهت همکاری.

Junior Member

سلام ، من كارشناسي معماري و كارشناسي ارشد طراحي شهري از شهيد بهشتي دارم ، اگه كسي خواهان همكاري در دادن مقاله + تامين هزينه ها از طرف من باشه خوشحال ميشم

Hi all
    My research areas are: Sustainable development, Urban ecology, Urban environment, Urban energy. Please email me if interested in working on these subjects
    ویرایش توسط hamman : February 12th, 2011 در ساعت 09:41 PM دلیل: mail

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_arch نمایش پست ها
    سلام ، من كارشناسي معماري و كارشناسي ارشد طراحي شهري از شهيد بهشتي دارم ، اگه كسي خواهان همكاري در دادن مقاله + تامين هزينه ها از طرف من باشه خوشحال ميشم
    سلام.خب می تونی بیشتر توضیح بدی که در چه زمینه ای می خوای کار کنی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط naky نمایش پست ها
    سلام من لیسانس معماری دارم از دانشگاه آزاد و الان هم ترم آخر طراحی صنعتی هستم در دانشگاه تهران موضوع پایان نامه ی من در لیسانس ( باغ تلفیقی هوشمند در بستری ایرانیست ) و موضوع پایان نامه ی ارشدم ( طراحی داخلی کافی شاپ تا الهام از تفکر ذن با رویکرد emotional design و servic design ) است اگر میبینید این دو موضوع برای مقاله خوب هستند خوشهال میشم با هم روی یک مقاله کار کنیم خصوصا که شما تجربه ی خیلی خوبی دارید
    باعث افتخاره !!! من مایلم با شما همکاری داشته باشم!!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری - پیام نور

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_arch نمایش پست ها
    در خدمت هستیم موضوع و نوع رو بفرمایید ممنون می شیم!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط disaster نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اینجا کسی هست که تو زمینه ارزیابی ریسک شریان های حیاتی کار کرده باشه؟ من دارم روی شبکه آب کار میکنم و علاقمند به نوشتن مقاله تو این زمینه هستم.
    سلام.
    من دانشجوی ژئوتکنیک‌ام و دارم روی ارزیابی لرزه‌ای خطوط لوله (شریان‌های حیاتی) کار میکنم. اگر تمایل به همکاری دارید من در خدمتتون هستم و میتونید با من تماس بگیرید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)