صفحه 2 از 72 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 719

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

yasershahbazi
    Guest

پیش فرض پاسخ : آمادگي براي نوشتن مقاله مشترك در مهندسي عمران

hi
    smart structures means that design of a structure which has abilities such ac sensing and actuating and controling of designer desires
    such as shape control and dispread of excitid for example earthquake or wind

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آمادگي براي نوشتن مقاله مشترك در مهندسي عمران

موضوع خیلی جالبی انتخاب کردین .بچه های معماری (خودم) عاشق این موضوعات هستند..

Junior Member

پیش فرض اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی عمران و موضوعات مربوطه)

لطفا اگه کسی در زمینه سد ها و سازه های خاکی و مدل سازی عددی کار کرده اطلاع بده.
    کوچک باش و عاشق..، که عشق خود آیین بزرگ کردنت را می داند.

sarhadi
    Guest

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی عمران و موضوعات مربوطه)

سلام، من ارشد هیدرولیک هستم، مدلسازی عددی کار میکنم.

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی عمران و موضوعات مربوطه)

سلام علی
    من تزم روی اندرکنش شمع و خاک بوده....با روش FEM کار کردم. خوشحال میشم اگه کمکی از دستم بر بیاد.

من روي نشت توي سد هاي خاكي با FEM كار كردم به نرم افزار هاي اين زمينه هم آشنام
    سايه اي نيست دراين سوي پريشاني ها
    تا رهــاي کند ازدســت زمستــاني ها
    اي که صد پنجره از صبح خدا سرشاري
    تو نجـــاتم بده از دست پريشــاني ها

سلام
    من ارشد سازه هیدرولیکی خوندم.در زمینه های مدل سازی عددی و تحلیل سد و پی به کمک ANSYS کار کردم.

Junior Member

از دوستانی که تمایل یه نوشتن مقاله در زمینه طراحی شهری، شهرسازی، و کلا موضوعاب شهر سازی هستند، لطفا اطلاع بدنريال من کنفرانس ها زیادی رو دارم واسه فرستادن مقاله.
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    URBAN DESIGN

سلام دوست عزيز
    مي دونيد كه زمينه هاي مطرح شده خيلي گسترده اند!
    من علاقه مندم اما توي چه موضوعي و كنفرانس ها در رابطه با كدوم بخش از شهرسازي و طراحي شهري هستند؟!
    ???
    دو جاده در جنگلی از هم جدا می شدند و من آن را که مسافر کمتری عبور کرده بود برگزیدم،
    و همین تمام دگرگونی های زندگی ام را موجب شد.

Junior Member

دقیقآ، موضوعات خیلی گسترده اند. من یکسری کنفرانس سراغ دارم که deadline وایه abstract آنها نزدیکه.واستون لینک هاشون رو میفرستم.
    در هر صورت اگر شما در زمینه ایی فعالیت بیشتر یا علاقه دارید بگویید تا جلو بریم.
    ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)