صفحه 21 از 72 نخستنخست ... 11121314151617181920212223242526272829303171 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 719

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

من یه مقاله داشتم در زمینه مدیریت ساخت که میخواستم واسه کنفرانسای داخلی بفرستمش که خوشبختانه نشد و الانم بعد از مشورت با استادم و دوستان با تجربه قصد دارم اون رو واسه کنفرانسای خارجی بفرستم

اصل مقاله همونطوری که گفتم تقریبا تمومه که فقط کارای ترجمه ، ادیت ، انتخاب کنفرانس و .... مونده ولی من بخاطر GRE و تافل و TCF اصلا وقت ترجمشو ندارم

سابقه دادن مقاله واسه کنفرانس خارجی رو هم دارم که همه کاراش از اول تا submit رو خودم کردم

هرکی تمایل به همکاری داره بم پیام خصوصی بزنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    architecture,tabriz university-BA

سلام به همگی. من لیسانس معماری ام. تو این زمینه هیچ تجربه ای ندارم اما علاقه مند به همکاری هستم.

Junior Member

سلام . كسي هست كه بتونيم با هم مقاله تو زمينه حمل و نقل يا راه و ترابري بدهيم ؟

ApplyAbroad Hero dexoey آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    HTW Berlin - Construction and Real Estate Management

سلام.در زمینه مدیریت ساخت هر کسی نیاز به همکار داشت به من پخ بده. کار ترجمه هم اگر داشته باشید (انگلیسی به فارسی) میتونم راحت انجام بدم. در این زمینه هم اساتید زیادی رو میشناسم که میتونم ازشون کمک بگیرم.

موفق باشید
    از ایرانی بودنم بسیار متنفرم.
    به علت جو حاکم بر این سایت، حضور من بسیار کمرنگ می باشد.

سلام به همگی . نمی دونستم که کجا باید سوالم رو بپرسم و گذاشتمش تو این قسمت در هر صورت ببخشید .
    کسی از بچه های معماری در این بخش پیدا میشه که احیانا یه سری اطلاعات در مورد طراحی فرودگاه و فضاهای مورد نیاز فرودگاه و خلاصه هر چی که در مورد فرودگاه باشه داشته باشه ؟ اگر کسی بتونه کمک کنه ممنون میشم شدیدا به اطلاعات نیاز دارم .
    راستی بچه های معماری چرا به مسابقات بین المللی دانشجویی فکر نمیکنید میتونه یه شانسه خوب باشه واستون .

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civil89 نمایش پست ها
    من یه مقاله داشتم در زمینه مدیریت ساخت که میخواستم واسه کنفرانسای داخلی بفرستمش که خوشبختانه نشد و الانم بعد از مشورت با استادم و دوستان با تجربه قصد دارم اون رو واسه کنفرانسای خارجی بفرستم

اصل مقاله همونطوری که گفتم تقریبا تمومه که فقط کارای ترجمه ، ادیت ، انتخاب کنفرانس و .... مونده ولی من بخاطر GRE و تافل و TCF اصلا وقت ترجمشو ندارم

سابقه دادن مقاله واسه کنفرانس خارجی رو هم دارم که همه کاراش از اول تا submit رو خودم کردم

هرکی تمایل به همکاری داره بم پیام خصوصی بزنه
    سلام من هم رشته ام مدیریت ساخت هست مایل به همکاری هستم

Junior Member

ممنون بابت پیگیریتون

همکار این مقاله مدت ها پیش انتخاب شد

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

در زمینه ی معماری پایدار (Sustainable Architecture) و رابطه ی اون با طراحی استراتژیک شهری (Urban Strategic Planning) اگه دوستی مایل به همکاری هست خوشحال میشم

.I.Please review the rules of the forum once more
    .II.If you have any kind of questions PLEASE send them in the relevant topics in the public forum and NOT as private message
    In case your question is not answered, you can inbox me a reference to your question in the public forum

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samiii22 نمایش پست ها
    در زمینه ی معماری پایدار (Sustainable Architecture) و رابطه ی اون با طراحی استراتژیک شهری (Urban Strategic Planning) اگه دوستی مایل به همکاری هست خوشحال میشم
    سلام دوست عزیز

من مایل هستم ، من شهرسازی میخونم ، اگر خواستید خبرم کنید
    ممنون

سلام دوستان
    من دانشجوی ساله آخر کارشناسی معماری هستم ،،،در موردِ " تاریخِ معماری " و " معماری اسلامی " مطالعه می‌کنم .. منابعِ زیادی هم دارم ، اگر کسی‌ هست که بتونه کمک کنه تا کاری انجام بدیم که به دردِ هر دومون بخوره خیلی‌ خوشحال میشم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)