صفحه 24 از 72 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 719

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member misha12347 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master of architectural design - politecnico di milano

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام بچه ها.
    کسی میتونه لیستی از ژورنالهای معتبر و آی.اس.آی دنیا در زمینه معماری بده؟و اینکه چه موضوعاتی میتونه برای ژورنال ها مهم باشه؟آیا میشه از تز دوره کارشناسی هم مقاله نوشت؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical engineering , IUST

سلام دوستان. تز کارشناسی ارشد من درباره مدلسازی عددی تونلهای دوقلو و با پلاکسیس کار کردم. اگه کسی در این مورد میتونه مقاله بده خوشحال میشم از تجربیات همدیگه برای دادن یه مقاله مشترک خوب استفاده کنیم.

سلام اگر كسي در رابطه با ژئوتكنيك مي تواند فعاليت كند من مايل به تبادل تجربه براي نوشتن مقاله هستم.
    ویرایش توسط miladcivil2012 : October 11th, 2011 در ساعت 11:22 PM

Junior Member Rezalight آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام به دوستان عزیز . من دانشجوی ترم یک مهندسی عمران هستم . در مورد موضوعات و سرفصل های عمران چیزهایی میدانم.
    اطلاعاتم هم در مورد چگونگی بورس و پذیرش دانشگاه ها تقریبا کامل است و میخواهم از همین الان مطلعات خودم برای گرفتن بورس تحصیلی آمریکا آغاز کنم . لذا چند سوال خدمت دوستان داشتم .
    1) آیا فقط خواندن دروس مثل استاتیک ، دینامیک ، مهندسی سازه و ... کافی است که بتوانم یه مقاله بنویسم ( با فرض اینکه تمامی اصطلاحات انگلیسی مهندسی عمران را میدانم )
    2) اگر بخواهم کتابهایی رو جهت بالا بردن اطلاعاتم بخوانم ، چه کتابهایی را پیشنهاد میکنید ؟
    با تشکر فراوان خدمت دوستان گرامی .

سلام.اينكه شما در ابتداي دانشجويي به اين فكر افتاديد بسيار عالي است .براي اينكه پاسخ دقيق بخواهيد بايد با استادانتان كه مقاله بين المللي مي دهند مشورت كنيد و اينكه مقاله نويسي بيش از آنكه تخصص باشد يك فن (مهارت)است كه با تمرين و با كمترين اطلاعات نيز دور از دسترس نيست.اگر مجدد سوالي بود آماده پاسخگويي هستيم.
    موفق باشيد.

با سلام خدمت دوستان!
    چنانچه هریک از دوستان آمادگی همکاری در نوشتن مقاله در هریک از زمینه های زیر را دارند، اطلاع دهند(پیام خصوصی):
    1- طرح هندسی راه
    2- مدل سازی جریانهای ترافیکی
    3- مطالعات حمل و نقل
    4- حمل و نقل ریلی

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی عمران و موضوعات مربوطه)

من موافقم یه پل ارتباطی بذار تا باهاتون تماس بگیرم

ای-میلتونو بذارین تا تماس بگیرم

Junior Member

سلام دوستان و هم رشته ای های عزیز
    در حال حاضر روی پایان نامه درجه کارشناسیم کار میکنم اما اگر کسی از دوستان آمادگی همکاری بروی مقاله مرتبط با معماری هست، خوشحال میشم که با یکدیگر مشارکت کنیم.
    خودم علاقه مند به معماری اسلامی، روند و گذار معماری معاصر به خصوص در منطقه خاورمیانه، مصالح و مصالح سنتی و کارکرد امروزی هستم اما علاقه مندی هام محدود نیست.

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی عمران و موضوعات مربوطه)

نقل قول نوشته اصلی توسط construction نمایش پست ها
    من موافقم یه پل ارتباطی بذار تا باهاتون تماس بگیرم
    hi,
    See Your Privite Message.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)