صفحه 5 از 72 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 719

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله (معماری)

من آماده ام ..منتها همونطور که پرسیدن در چه موردی می خواید مقاله بنویسید؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی عمران و موضوعات مربوطه)

با سلام به آقا سپهر62 من هم دانشجوی ارشد ژئوتکنیک هستم آمادگی دارم که همکاری کنم در مورد مقاله ممنون میشم اگه خبرم کنی.
    ویرایش توسط studentz : November 3rd, 2011 در ساعت 07:58 AM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آمادگي براي نوشتن مقاله مشترك در مهندسي عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط F A T I نمایش پست ها
    Hi Dear Friend,
    I do Master in Structural ENgineering. The filed of my study is Modal Analysis on Civil Eng structurs. May I know which topic you are going to write your paper?
    Regards,
    Fati
    I learned that your subject is somehow similar to mine! I have worked on model order reduction a branch of control theory and "inspired" to write a paper on the use of its methods when a structer is loaded impulsively( say blast load) .A

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Building Structures

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی عمران و موضوعات مربوطه)

راستش يه دوتا كنفرانس تو دانشگاه ما هست. من چون تجربه اي تو اين زمينه ندارم خيلي به كمك كسي نياز دارم، در واقع مي خوام براي كسب تجربه يه assistant خوب باشم. اين كنفرانس ها تو دانشگاه فني پراگ برگزار مي شه، يكيش اعتبار خوبي داره: AMSE هست، اون يكي هم چون اين روزا خيلي داره رو موضوعش كار مي شه خيلي مي تونه موثر باشه...

http://concrete.fsv.cvut.cz/ms10prague/

http://www.cesb.cz/en

من اينجا تا حد زيادي مي تونم كمك كنم، در زمينه متريال و گردآوري و مشورت با استادهاي خود دانشگاه فني.

به هر حال منتظرم اگه كسي تمايل داره با من تماس بگيره:
    azim.mazinani[at]fsv.cvut.cz
    دوستان گرامی، متاسفانه بنده دیگر در این انجمن فعال نیستم و توانایی پاسخ به سوالات شما را ندارم، همینطور دانش و اطلاعاتم به روز و کمک حال شما نیست. سپاسگزارم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله (معماری)

ما هم هستیم اول موضوعاتونو بگین تا بعد تصمیم بگیریم.

ApplyAbroad Champion
    maryamgoli آواتار ها

پیش فرض همکاری برای نوشتن مقاله

لطفا به منظور مشارکت در نوشتن مقالات از این موضوع استفاده نمایید.

Junior Member

سلام من دانشجوي كارشناسي مهندسي عمران هستم تا الان 8 مقاله نوشته ام كه 4 تاش كنفرانس بين المللي بوده و 4 تاش هم ملي.من حاضر براي هرگونه همكاري هستم موضوعات مقالات من مربوط به تكنولوژي بتن و راه آهن البته در سطح كارشناسي.
    با تشكر

F A T I I
    Guest

پیش فرض پاسخ : آمادگي براي نوشتن مقاله مشترك در مهندسي عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط Googooli نمایش پست ها
    I learned that your subject is somehow similar to mine! I have worked on model order reduction a branch of control theory and "inspired" to write a paper on the use of its methods when a structer is loaded impulsively( say blast load) .A
    The specific filed of my study is experimental modal analysis on civil structures. Unfortunately, the subject you work on and what I do is different.

I am in editorial board of some international journals. You can contact me if i can be of any help.

Junior Member

پیش فرض کمک در مورد نوشتن مقاله

سلام من سال آخر عمران دانشگاه شیرازم.تا حالا مقاله ننوشتم دوس دارم در مورد مدیریت ساخت یا تکنولوژی بتن مقاله بنویسم.نمی دونم از کجا باید شروع کنم.کسی کمکم می کنه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)