صفحه 54 از 72 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 719

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    water engineering

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط elhamiiii نمایش پست ها
    با سلام دانشجوی دکترای مهندسی شیمی گرایش محیط زیست هستم یه سری مقالات دارم هر کی انگلیسیش خوبه و دوس داره میتونه همکارم بشه. خوشحال میشم برای همکاری باهاتون
    سلام. وقت بخیر. بنده بسیار به موضوعات محیط زیستی علاقه مندم و تصمیم دارم برای دکترای محیط زیست اقدام کنم. خوشحال میشم با شما همکاری کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Nelon_nelon نمایش پست ها
    سلام
    آمادگی مقالات مهندسی محیط زیست اعلام می شود.

با سلام، من دانش آموخته ارشد محیط زیست دانشگاه تهران هستم و در زمینه علاقمند به همکاری با شما هستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Civil-Environmental engineering-SBU

نقل قول نوشته اصلی توسط Touran نمایش پست ها
    با سلام، من دانش آموخته ارشد محیط زیست دانشگاه تهران هستم و در زمینه علاقمند به همکاری با شما هستم
    سلام. من دانشجو ارشد محیط زیست شهید بهشتی (عباسپور) هستم. موضوع مورد علاقه تونو بفرمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering at sharif university of technology

با سلام. دانشجوی دکترای مهندسی شیمی گرایش محیط زیست هستم. قبلا برای ترجمه مقالات دنبال همکار بودم. الان خوشحال میشم در زمینه نرم افزار design expert اگه کسی اطلاعات داره و مسلطه پیام بده . روش رویه پاسخ مد نظرم هست. با تشکر

Junior Member

سلام. من در زمینه محیط زیست دریاچه ارومیه تحقیق میکنم. و دیتاهای دریاچه هم دارم و رشته عمران هستم. اگر کسی هست که در زمینه اقتصاد محیط زیست کار میکنه یا محیط زیست دانشگاه معتبر هست اماده همکاری هستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط julyan نمایش پست ها
    سلام به همه،
    من دانشجوی ترم 4 ارشد سازه هستم . زمینه کاری من در ارزیابی عملکرد لرزه ای سازه های بتنی و شاخص خسارت سازه ها است. در ضمن من کارم رو با اپنسیس و آیدارک انجام دادم، در صورت امکان خوشحال می شوم با دوستان در این زمینه همکاری داشته باشم.
    سلام . من فارغ التحصیل ارشد سازه هستم . موضوع پایان نامه من ارزیابی خسارت لرزه ای به کمک منحنی های شکنندگی بود . تمایل دارم باهاتون همکاری داشته باشم .

Junior Member

سلام . من فارغ التحصیل ارشد سازه هستم با موضوع ارزیابی خسارت لرزه ای با استفاده از منحنی های شکنندگی هستم . در صورت امکان تمایل به انجام همکاری پژوهشی هستم .

با سلام، خوشحال میشم شخصی که تجربه ترجمه انگلیسی یک مقاله ISI در زمینه عمران گرایش خاک و پی و موضوع سد را داره برای ترجمه یک مقاله تقریبا آماده شده کمک نمایید. ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آمادگي براي نوشتن مقاله مشترك در مهندسي عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط arasharaste نمایش پست ها
    سلام به دوستان، آیا کسی هست که در زمینه مدیریت ساخت علاقه به نوشتن مقاله داشته باشه
    لطفا خبر نمایید ممنون
    سلام بله بنده هم اکنون علاقمند به همکاری در زمینه مدیریت ساخت هستم.خوشحال میشم بتونم کاری بکنم

سلام
    اگر کسی محیط زیست یا آب دانشگاهای تهران هست موضوع محیط زیستی درمورد دریاچه ارومیه دارم و تا حدی پیش رفته. نیاز به همکاری دارم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)