صفحه 57 از 72 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 719

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی عمران و موضوعات مربوطه)

I can help you dear

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی عمران و موضوعات مربوطه)

سلام
    دوستانی که در نوشتن مقاله و یا پایان نامه مشکلی دارند من می تونم در رشته عمران سازه و زلزله کمک شون کنم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام
    بنده فارغ التحصیل ارشد سازه شریف هستم.
    زمینه های کاریم: Computational Mechanics, Numerical Methods, Optimization هست و در constitutive modelها خیلی سابقه کار دارم. به روش های عددی از جمله انواع مسائل اجزا محدود و تفاضل محدود، اجزای محدود توسعه یافته تسلط کامل دارم.
    در حال حاضر 1 مقاله چاپ شده 1 مقاله تحت بازبینی (revision) و 2 مقاله تحت داوری (review) دارم.

به هیچ وجه دنبال کار ضعیف نیستم و در حال حاضر علاقمند به کار روی موضوعات بهینه سازی مسائل مهندسی عمران هستم و در این زمینه فعالیت می کنم. اگر کسی مایل به همکاری هست لطفا به من اطلاع بده
    ایمیل: ##############
    لطفا یک نسخه از رزومه خودتونم ارسال کنین.
    با کمال تشکر
    ویرایش توسط nilo0far : March 17th, 2016 در ساعت 02:37 AM دلیل: اطلاعات تماس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    عمران-سازه

نقل قول نوشته اصلی توسط civil88 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان عزیزی که مایل به همکاری برای نوشتن مقاله ISI در زمینه بتن هستند ایمیل بزنن. کار آمادست، فقط آشنایی با زمینه کار آزمایشگاهی و سطح زبان خوب لازم دارم برای نوشتن.

سلام دوست عزیز
    میدونم مدت زیادی میگذره ولی کارتون توی چه زمینه ای هست. من سطح زبانم خوبه و توی زمینه آزمایشگاهی هم کار کردم. آزمایشات غیرمخرب و نیمه مخرب و در زمینه بتن خودتراکم. مشغول نوشتن دو مقاله ISI هم هستم. اگر مایل بودید میتونیم همکاری کنیم، روی همون کار اگر تموم نشده و یا کارهای جدید. با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط abidal نمایش پست ها
    شلام دوستان
    بنده كارشناس ارشد ژئوتكنيك بوده و تخصص اصلي بنده در زمينه تحليل دو و سه بعدي گودبرداري است.
    اگر كسي دوست دارد با هم مقاله اي در اين زمينه داشته باشيم پيام خصوصي بدهد.
    تحليل ها با نرم افزار هاي PLaxis 2D و Plaxis 3D Vip
    نرم افزار سه بعدي رو با هزينه شخصي خودم (٣٥٠٠ دلار) تهيه كردم.

سلام
    وقت شما بخیر
    من فارغ التحصیل ارشد ژئوتکنیک از دانشگاه صنعتی قم با معدل 17.95 هستم.
    تا الان مقاله خوبی ارائه داده ام و یک مقاله در مرحله داوری در ASCE دارم و یک مقاله علمی پژوهشی در فصلنامه علوم و مهندسی زلزله چاپ شده است. چهر مقاله کنفرانسی بین المللی و ملی هم ارائه دادم. و دو مقاله دیگر در مراحل تدوین و ارسال برای ژورنال های springer هستند.
    اگر همچنان نباز دارید به یم همکار برای انجام کار مقاله من امادگی ان را دارم

سلام دوستان عزیز
    مقاله ای در زمینه ی مهندسی ژئوتکنیک با موضوع ظرفیت بابری پی سطحی در حالت لرزه ای به زبان فارسی نوشته شده است. به دلیل مشغله جدیدم و زمان ناکافی داشتن امکان ترجمه ان توسط خودم وجود ندارد. از دوستان علاقه مندی که توانایی ترجمه تخصصی مقاله ی عنوان شده برای ارسال به یکی از ژورنالهای بسیار معتبر در زمینه ی مهندسی ژئوتکنیک را دارا می باشند، تقاضا میکنم جهت همکاری از طریق پیغام خصوصی اقدام نمایند.
    با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mhviraf نمایش پست ها
    سلام
    بنده فارغ التحصیل ارشد سازه شریف هستم.
    زمینه های کاریم: Computational Mechanics, Numerical Methods, Optimization هست و در constitutive modelها خیلی سابقه کار دارم. به روش های عددی از جمله انواع مسائل اجزا محدود و تفاضل محدود، اجزای محدود توسعه یافته تسلط کامل دارم.
    در حال حاضر 1 مقاله چاپ شده 1 مقاله تحت بازبینی (revision) و 2 مقاله تحت داوری (review) دارم.

به هیچ وجه دنبال کار ضعیف نیستم و در حال حاضر علاقمند به کار روی موضوعات بهینه سازی مسائل مهندسی عمران هستم و در این زمینه فعالیت می کنم. اگر کسی مایل به همکاری هست لطفا به من اطلاع بده
    ایمیل: ##############
    لطفا یک نسخه از رزومه خودتونم ارسال کنین.
    با کمال تشکر
    I am Postdoc of Geotechnics from Virginia Tech. I am looking for a number of strong colleagues for my research group. Could you please let me know if you are familiar with OpenSees? Please let me know if you are interested in working on soil-structure interaction topics

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Western Michigan University

سلام. در زمینه بکارگیری داده های سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی توی مقاله ها تون میتونم همکاری کنم.

سلام کسی هست در ضمینه ی مدیریت ساخت مقاله بدیم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil engineering at HSU

با سلام خدمت دوستان
    من در مورد شبیه سازی جریان های هیدرولیکی با استفاده از نرم افزار Flow3D تجربه دو مقاله ISI رو دارم ، اگر کسی خواست دراین زمینه کار کنه ، خوشحال میشم باهاش همکاری داشته باشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)