صفحه 61 از 72 نخستنخست ... 11515253545556575859606162636465666768697071 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 601 تا 610 , از مجموع 719

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Member moein749 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    ارشد مهندسي سيستمهاي انرژي

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام دوستان. من دانشجو ارشد مهندسی انرژی گرایش محیط زیست هستم. خوشحال میشم با دوستانی که در زمینه تلفیق انرژی های تجدیدپذیر و محیط زیست کار میکنند، بتونم همکاری کنم. ممنون
    هيچوقت براي فعاليتي كه عاشقش هستيد، منتظر تحسين ديگران نباشيد و از چرنديات ديگران هم ناراحنت نشيد... اين افراد ممكن نزديكترين افراد خانواده باشند... خودتان باشيد

دوستان براي گرايش سازه isi
    ممنون ميشم كمكم كنين

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering

سلام، اگر کسی در زمینه های زیر با OpenSees تحلیل دینامیکی غیرخطی انجام داده است، لطفا برای همکاری در تهیه مقاله پیام خصوصی بفرسته. مرسی.

1- SDOF systems considering post-yield stiffness ratio
    2- Park-Ang damage index

Junior Member

[بنده فارغ التحصیل ارشد سازه هستم و در زمینه بهینه سازی در نرم افزار sap2000 کار کردم. و تمایل به مقاله نویسی در isi دارم.
    خوشحال میشم در این زمینه فعالیتی داشته باشیم.

=mhviraf;2213569]سلام
    بنده فارغ التحصیل ارشد سازه شریف هستم.
    زمینه های کاریم: Computational Mechanics, Numerical Methods, Optimization هست و در constitutive modelها خیلی سابقه کار دارم. به روش های عددی از جمله انواع مسائل اجزا محدود و تفاضل محدود، اجزای محدود توسعه یافته تسلط کامل دارم.
    در حال حاضر 1 مقاله چاپ شده 1 مقاله تحت بازبینی (revision) و 2 مقاله تحت داوری (review) دارم.

به هیچ وجه دنبال کار ضعیف نیستم و در حال حاضر علاقمند به کار روی موضوعات بهینه سازی مسائل مهندسی عمران هستم و در این زمینه فعالیت می کنم. اگر کسی مایل به همکاری هست لطفا به من اطلاع بده
    ایمیل: ##############
    لطفا یک نسخه از رزومه خودتونم ارسال کنین.
    با کمال تشکر[/QUOTE]

Junior Member

سلام من هم به این زمینه ها علاقه مند هستم و built environment
    اگر فکر میکنید میتونیم همکاری برای مقاله داشته باشیم بفرمایین

نقل قول نوشته اصلی توسط moein749 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من دانشجو ارشد مهندسی انرژی گرایش محیط زیست هستم. خوشحال میشم با دوستانی که در زمینه تلفیق انرژی های تجدیدپذیر و محیط زیست کار میکنند، بتونم همکاری کنم. ممنون

سلام
    بنده رشتم ریاضیه و حل دقیق مدلهای برنامه ریزی خطی یا برنامه ریزی اعداد صحیح امیخته با روش های جدید کار میکنم اگر دوستی تمایل به همکاری دارد در خدمتم

ApplyAbroad Hero

رفقایی که در زمینه Pavement, Asphalt, Molecular Dynamics Simulation و مباحث مرتبط کار می کنن با بنده جهت همکاری تماس بگیرن.مرسی
    ای کسانی که ایمان آورده اید، آیا پیش از ارسال پیام، صندوق پیام خود را خالی کرده اید؟!

Junior Member

سلام دوستان.بحث کنترل فعال سازه با استفاده از الگوریتم های فازی و عصبی و .... اگر کسی کار کرده ممنون میشم اطلاع رسانی کنه.با تشکر

Junior Member

سلام، من کارشناسی ارشد عمران-سازه هستم. 2 تا مقاله انگلیسی دادم تا الان ولی کیفیت بالایی ندارند و در ژورنال پایینی پذیرفته شده اند. می خواستم ببینم شما به چه صورت پیشنهاد همکاری میدین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Earthquake Engineering

سلام دوستان عزیز، کسانی که گرایش زلزله و سازه هستند و با نرم افزارهای OpenSees و IDARC کار کرده اند و نیز وقت کافی را دارا می باشند، در صورت تمایل به همکاری برای آماده کردن مقالات در ژورنال های معتبر، لطفا پیام خصوصی بفرستند. با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)