صفحه 68 از 72 نخستنخست ... 18585960616263646566676869707172 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 671 تا 680 , از مجموع 719

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام دوستان
    اگه کسی در مورد ادوات fact مایل به همکاریه لطفا پیام بده
    و کسی اگه در زمینه قدرت داره رو مقاله ای کار میکنه و همکاری میخاد لطفا ایشون هم پیام بده
    ویرایش توسط tabatabaei2008 : September 13th, 2020 در ساعت 09:21 AM دلیل: تلفن

Junior Member

سلام من در یکی از دانشگاههای استرالیا به صورت part time تحصیل می‌کنم. در حال حاضر روی یه مقاله کار می‌کنم که نیاز به محاسبات CFD Analysis داره. اگر کسی علاقه داره همکاری کنه و در ضمن با نرم افزار Ansys CFX آشنایی داره با ایمیل من تماس بگیره.

ویرایش توسط tabatabaei2008 : September 13th, 2020 در ساعت 09:22 AM دلیل: ایملی

با سلام و احترام.
    من سه تا مقاله آی اس آی چاپ شده دارم و دوتا هم ریوایز خورده. دوتا دیگه هم با اساتید استرالیا و مالزی دارم که همین روزا سابیمت میشن. من با یه استاد تو استرالیا کانکت شدم و میخام اخرین مقاله رو بنویسم و نهایتا اپلای برای دکترا. اگه کسی هست که باهام همکاری کنه خوبه. مهندسی سازه- فیلد متریال-
    ویرایش توسط tabatabaei2008 : September 13th, 2020 در ساعت 09:22 AM دلیل: ایمیل

Junior Member

سلام دوستان
    اگر کسی پوزیشن مقاله isi در زمینه مهندسی آب و فاضلاب میخواد پیام بده تا براش موضوعات رو بفرستم. مقالات کاملا اورجینال نوشته شده و ناول هستند.
    ویرایش توسط tabatabaei2008 : September 13th, 2020 در ساعت 09:22 AM دلیل: ایمیل

Junior Member am8in آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط arsenal11 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگر کسی پوزیشن مقاله isi در زمینه مهندسی آب و فاضلاب میخواد پیام بده تا براش موضوعات رو بفرستم. مقالات کاملا اورجینال نوشته شده و ناول هستند.
    superlativewater@gmail.com
    ایمیل دادم
    فقط موضوع محیط زیست چیزی ندارین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط behzadsenator نمایش پست ها
    با سلام و احترام.
    من سه تا مقاله آی اس آی چاپ شده دارم و دوتا هم ریوایز خورده. دوتا دیگه هم با اساتید استرالیا و مالزی دارم که همین روزا سابیمت میشن. من با یه استاد تو استرالیا کانکت شدم و میخام اخرین مقاله رو بنویسم و نهایتا اپلای برای دکترا. اگه کسی هست که باهام همکاری کنه خوبه. مهندسی سازه- فیلد متریال- (nabhehsas@yahoo.com)
    سلام
    گرایش ارش من سازه هست و در خصوص متریال هم کار کردم. خوشحال میشم بتونم همکاری کنم.
    با سپاس

Junior Member

با سلام.
    من دارم یه مقاله در زمینه عمران - سازه مینویسم ولی دقیقا نمیدونم چطور باید ارسال کنم؟
    میخوام تو یکی از مجلات الزویر که دارای ایمپکت حدود 1.5 باشه و البته مجله رایگانی هم باشه سابمیت کنم.
    کسی میتونه راهنماییم کنه؟
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Structural Engineering

سلام. تو چه فیلدی کار میکنید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط fbaceh نمایش پست ها
    با سلام.
    من دارم یه مقاله در زمینه عمران - سازه مینویسم ولی دقیقا نمیدونم چطور باید ارسال کنم؟
    میخوام تو یکی از مجلات الزویر که دارای ایمپکت حدود 1.5 باشه و البته مجله رایگانی هم باشه سابمیت کنم.
    کسی میتونه راهنماییم کنه؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط civilen نمایش پست ها
    سلام. تو چه فیلدی کار میکنید؟
    سازه و خاک

Junior Member

دوستانی که مقاله ISI چاپ شده در ژورنال های معتبر دارند و میخواهند در حوزه های مختلف مهندسی عمران (ترجیحا construction management) در زمینه مقاله همکاری داشته باشند به بنده پیام بدهند.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)