صفحه 8 از 72 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 719

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی عمران و موضوعات مربوطه)

من هم میخوام در زمینه مدیریت ساخت مقاله بدم ولی الان لیسانسم ... اگه خواستی پیغام بده r_mc 81

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله مشترک (مهندسی عمران و موضوعات مربوطه)

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    من می خوام اگه بشه توی بحث construction management و یا transportation مقاله بنویسم. دوستان اگه راجع به این موارد اطلاعاتی دارن و یا منابعی رو میشناسن که میتونه کمکم کنه ممنون میشم راهنمایی کنن.
    نقل قول نوشته اصلی توسط saeed_k23 نمایش پست ها
    سلام من سال آخر عمران دانشگاه شیرازم.تا حالا مقاله ننوشتم دوس دارم در مورد مدیریت ساخت یا تکنولوژی بتن مقاله بنویسم.نمی دونم از کجا باید شروع کنم.کسی کمکم می کنه؟
    سلام دوستان
    من دانشجوی کارشناسی ارشد ترم 4 مدیریت ساخت هستم. واحدهای نظری تموم شدن و فقط پایان نامه برام مونده. قصد دارم روی مدیریت ریسک در پروژه های ساختمانی کار کنم. با استفاده از نرم افزار Pertmaster . اگر در این زمینه اطلاعاتی دارید یا دوست دارید همکاری کنید علاوه بر اینکه توی همین جا جوابم رو بدید ، به من پیغام خصوصی هم بفرستید. ممنون
    فایل نامبر: 6 اکتبر 2009 تاریخ مصاحبه : 13 آوریل 2010 دمشق
    فایل نامبر فدرال: 14 آوریل 2010
    آپدیت:4 آوریل 2013
    مدیکال 10 جولای 2013 ویزا: 19 آگوست 2013

Junior Member

من دانشجوی ارشد گرایش زلزله هستم. موضوع تزم کنترلی بوده. اگه کسی آماده به نوشتن مقاله هست خبر بده لطفاً .

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آمادگي براي نوشتن مقاله مشترك در مهندسي عمران

نقل قول نوشته اصلی توسط yasershahbazi نمایش پست ها
    hi
    smart structures means that design of a structure which has abilities such ac sensing and actuating and controling of designer desires
    such as shape control and dispread of excitid for example earthquake or wind
    سلام، من دانشجوی ارشد زلزله هستم. زمینه تز فوق لیسانسم، semi-active control هست. خوشحال میشم اگه بشه با شما روی مقاله مشترک کار کنم. لطفاً خبر برید. مرسی

من دانشجو ترم 2 کارشناسی ارشد زلزله هستم.خیلی علاقه مندم که یه مقاله در زمینه سازه کار کنم.

پیش فرض پاسخ : آمادگي براي نوشتن مقاله مشترك در مهندسي عمران

کدوم دانشگاه هستید؟آیا موضوعی انتخاب کردین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    construction manegement/amirkabir university of technology

hi there,
    My field of study is construction management. Its a honor to help you
    your visitation to www.leanconstruction.blogfa.com is welcomed to get acquainted to my field of study
    regards,

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

من رشتم عمرانه
    کسی نیست اینجا بخواد همکاری کنه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

نقل قول نوشته اصلی توسط hamid30675 نمایش پست ها
    من رشتم عمرانه
    کسی نیست اینجا بخواد همکاری کنه؟
    سلام من امینم .رشتم عمرانه.مقطع کارشناسی.دانشگاه تبریز.الانم دارم رو چند مقاله کار میکنم.شما چه طور ؟ کدوم دانشگاه ؟ چه جور همکاریی ؟تا حالا شروع کردید؟ چه موضوعاتی؟و...؟ اگه مایلید لطفا میل بزنید، بیشتر با هم صحبت کنیم
    ویرایش توسط studentz : November 3rd, 2011 در ساعت 08:00 AM دلیل: حذف ایمیل

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری، دانشگاه دولتی معماری و شهرسازی ایروان

پیش فرض پاسخ : اعلام آمادگی برای نوشتن مقاله (معماری)

من آماده ام برای شروع همکاری در زمینه نوشتن مقاله. اگر کسی باشه خوشحال میشم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)