صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 43

موضوع: همکاری برای نوشتن مقاله

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

پیش فرض پاسخ : همکاری برای نوشتن مقاله

سلام. دوستاني كه نروساينس كار ميكنن و براي مقاله كار ميكنن يا ايده اي دارن در صورتي كه نيازمند به شبيه سازي، مدل سازي، بهينه سازي و ... هستند به من خبر بديد ( لطفا پيام خصوصي بديد)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    میکروبیولوژی دانشگاه آزاد

من سال سوم میکروبیولوژی هستم کارشناسی و مایل به همکاری برای نوشتن مقاله.

Junior Member FaezehKa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Bachelor's degree in Microbiology from Azad Uni

سلام دوستان
    من فارغ التحصیل کارشناسی میکروبیولوژی هستم و مایلم با دوستانی که در حال نوشتن مقاله هستند همکاری کنم. نیاز دارم برای پذیرش گرفتن رزومه ام رو قوی کنم.
    ممنون میشم دوستانی که شرایطش رو دارند برای همکاری پیام خصوصی بدن.

Junior Member

سلام.کارشناس اتق عمل علاقمند به مقاله و کار تحقیقاتی در موضوعات پزشکی و مرتبط.در صورت تمایل پ خ بزنید.با تشکر

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

سلام دوستان عزیز
    بنده فارغ التحصیل رشته های مهندسی (مکانیک و هوافضا) هستم و هم اکنون داور مقالات ISI و ISC و ادیتور چند ژورنال تخصصی می باشم.
    تنها برای موسسه Elsevier (برترین ناشر جهان) بیش از 20 مورد داوری نموده و به عنوان داور موفق سال 2014-2013 گواهی از طرف موسسه دریافت نموده ام.
    در زمینه های مهندسی با محققانی از کشورهای آمریکا، کانادا، ژاپن، بلژیک، هلند، ایتالیا، استرالیا، کره جنوبی، هند، چین و ایران همکاری نموده ام.
    تاکنون موفق به چاپ حدود 10 مقاله بین المللی و 6 مقاله کنفرانسی و 5 مقاله سابمیتی و 3 پتنت با تاییدیه های علمی و صنعتی شده ام.
    به تازگی موفق به بکارگیری روش جدیدی در آنالیز حساسیت در متدهای تحلیلی و عددی در اکثر موضوعات مهندسی گردیده ایم.
    با توجه به علاقه شدید بنده به رشته های پزشکی به ویژه رشته های مرتبط با قلب و عروق تمایل به همکاری با دانشجویان و فارغ التحصیلان
    این حوزه برای بکارگیری این متد در مسائل تحلیلی و عددی و حتی آزمایشگاهی آنها می باشم. دانشجویان علوم پزشکی تهران و تبریز در اولویت میباشد.
    درصورت داشتن مسئله ای چند متغییره و نیاز به بررسی حساسیت متغییرها روی خروجی مطلوب به بنده پیام خصوصی دهید.
    ضمنا بنده با خروجی های تست های شیمی TG و DTG و SEM و CHNSO نیز آشنایی کامل دارم.
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

من دانشجوی دکتری مهندسی پزشکی هستم و چند کار آماده برای چاپ در دست دارم. به یک دانشجوی قوی در سالهای پایانی پزشکی یا فارغ التحصیل رشته های پزشکی در زمینه قلب و عروق برای ارتقای کیفیت مقاله و به لحاظ راهنماییهای کاربردی نیازمند هستم. بالتبع پس از همکاری نام شما در مقاله بصورت توافقی لحاظ می شود. لطفا در صورت تمایل، حداکثر طی 15 روز آینده پیام خصوصی بگذارید.
    ویرایش توسط kamaljafarian : April 21st, 2015 در ساعت 03:15 PM

Junior Member

سلام. من لیسانسه رشته سلولی مولکولی هستم. برای قوی کردن رزومه نیاز به همکاری در نوشتن مقاله دارم. ترجیح میدم در زمینه ژنتیک یا سرطان کار کنم.
    تا الان یک مقاله نوشتم و ایده های خوبی برای مقاله دارم.
    پیام خصوصی بدید. ممنون

یا سلام
    من فوق لیسانس مهندسی مکانیک در شاخه بایو هستم و موضوعات مختلفی از مدلسازی جریان خون در عروق کاروتید و کرونر تا درمان انوریسم و دارورسانی به تومر کار کردم و مقالات قوی در ژورنال های الزویر با ایمپکت بالا پابلیش کردم. الان هم دو مقاله آماده برای نوشتن دارم(نتایج اماده هستند) و نیاز به دانشجو یا فارغ التحصیل پزشکی داریم تا بتونیم مقاله ها رو با سرعت بالایی تمام کنیم. لطفا اگر تجربه مقاله نویسی دارید پیام خصوصی بدهید.
    با تشکر

Banned

سلام دوستان.
    در زمینه و رشته ی حقوق خصوصی کسی هست که همکاری جهت ارائه مقالات داشته باشه؟
    ممنون و متشکر

Junior Member

سلام من فوق لیسانس صنایع غذایی هستم مدرک تافل زبان انگلیسی دارم و زبانم قوی هست
    در رشته تغذیه مایل به همکاری در نوشتن مقاله هستم

صفحه 3 از 5 نخستنخست 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)