نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: رتبه بندی دانشگاه های ایران منحصراً برای رشته مهندسی کامپیوتر - علوم کامپیوتر

Junior Member sepideha آواتار ها

پیش فرض رتبه بندی دانشگاه های ایران منحصراً برای رشته مهندسی کامپیوتر - علوم کامپیوتر

با سلام
    دوستانی که اطلاعات مستند و بادلیل برای مورد زیر دارن ممنون میشم راهنمایی کنن:
    رنک دانشگاههای استان تهران در مقطع لیسانس برای رشته های

• رشته مهندسی کامپیوتر و
    • علوم کامپیوتر و
    • ریاضیات وکاربردها

هدف اینده اپلای برای مستر کامپیوتر است .
    ...Hope for the best and prepare for the worst
    امیدوار باش برای بهترین و آماده شو برای بدترین...

پیش فرض پاسخ : رتبه بندی دانشگاه های ایران منحصراً برای رشته مهندسی کامپیوتر - علوم کامپیوتر

۱. این رتبه‌بندی دانشگاه‌های ایران هست (مستند خواستین تقریبا همین هست):
    http://ur.isc.gov.ir/

۲. غیرمستند و طبق تجربهٔ شخصی، توی این زمینه‌هایی که گفتین تهران، شریف، علم و صنعت و امیرکبیر خوب هستن. طبیعتا دانشگاه‌های دیگه توی رنک بعدی قرار می‌گیرن.

۳. مهمتر از دانشگاه تلاش و روزمهٔ خودتون هست. از الان نمی‌تونین به طور دقیق اپلای رو تنظیم کنین. اما میتونید با رفتن به دانشگاه‌های کمی بهتر و مهمتر از همه تلاش خودتون شانس پذیرشتون رو بالا ببرید.

Member hosseiniran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Medical Laboratory science-Arak

پیش فرض پاسخ : رتبه بندی دانشگاه های ایران منحصراً برای رشته مهندسی کامپیوتر - علوم کامپیوتر

شریف و امیرکبیر برای مهندسی کامپیوتر عالی هستند
    برای کشف اقیانوس های جدید باید شهامت ترک ساحل آرام خود را داشته باشید.
    به گروه ما بپیوندید : تحصیل کار و زندگی در فرانسه

نقل قول نوشته اصلی توسط Geek نمایش پست ها
    ۱. این رتبه‌بندی دانشگاه‌های ایران هست (مستند خواستین تقریبا همین هست):
    http://ur.isc.gov.ir/

۲. غیرمستند و طبق تجربهٔ شخصی، توی این زمینه‌هایی که گفتین تهران، شریف، علم و صنعت و امیرکبیر خوب هستن. طبیعتا دانشگاه‌های دیگه توی رنک بعدی قرار می‌گیرن.

۳. مهمتر از دانشگاه تلاش و روزمهٔ خودتون هست. از الان نمی‌تونین به طور دقیق اپلای رو تنظیم کنین. اما میتونید با رفتن به دانشگاه‌های کمی بهتر و مهمتر از همه تلاش خودتون شانس پذیرشتون رو بالا ببرید.

سلام
    در این سایتی که شما فرستادید رتبه دانشگاهی من از وجهه بین المللی رتبه ۱۱ رو در بین دانشگاه های سراسری داره این چقدر میتونه در پیدا کردن فاند به من کمک کنه
    ممنون از پاسخگویی شما

سلام
    رتبه دانشگاه من از وجهه بین المللی در دانشگاه های سراسری ایران ۱۱ هستش این چه مقدار تاثیر داره؟

Junior Member persianboy1993 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Masters in Information Technology Engineering Field @Tarbiat Modares University

هیچ تاثیری نداره. خودتون باید رزومه تون رو تقویت کنید. رتبه دانشگاه تاثیر خاصی نداره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط persianboy1993 نمایش پست ها
    هیچ تاثیری نداره. خودتون باید رزومه تون رو تقویت کنید. رتبه دانشگاه تاثیر خاصی نداره.
    ببخشید،من میخوام برای ارشد کامپیوتر تو ایران اقدام کنم به هدف پذیرش در مقطع دکترا در خارج از کشور.با توجه به اینکه رشته کارشناسی من مهندسی نفت بوده و پذیرش تو دانشگاه دولتی در رشته کامپیوتر برام سخته،میخوام برای فراگیر پیام نور اقدام کنم.از نظر اعتبار این دانشگاه قابل پدیرش هست توی خارح از کشور؟؟

Junior Member

اگر کسی مدک ارشدش از دانشگاه غیر انتفاعی باشه و همچنین آموزش محور خونده باشه چقدر شانس پذیرش گرفتن واسه دکتری رو داره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

نقل قول نوشته اصلی توسط avasbz نمایش پست ها
    اگر کسی مدک ارشدش از دانشگاه غیر انتفاعی باشه و همچنین آموزش محور خونده باشه چقدر شانس پذیرش گرفتن واسه دکتری رو داره؟
    مقاله معتبر و چاپ شده دارید ؟
    چه کشورایی مدنظرتونه ؟

Junior Member

نه متاسفانه مقاله ندارم ولی کشورهایی مثل کانادا، هلند، نروژ .
    و اینکه اگر شانس دکتری نبود واسه مستر میتونم اقدام کنم ؟چون لیسانسم هم از دانشگاه دولتی با معدل 16 هست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)