صفحه 3 از 20 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 199

موضوع: ویزای کشور ایرلند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای ایرلند

دو سال پیش بیمه اجباری بود. شاید هم چون شما بورس دارید و در حقیقت کارمند دانشگاه خواهید بود در مدت دکترا لازم نبوده. در هر حال ارزون ترین بیمه ای که میتونید بخرید بیمه ODON هست که برای دانشجوهای UCD تخفیف داره:
    http://www.ucd.ie/international/curr...lth-insurance/

Junior Member

سلام دوستان کسی از دوستان متاهل هست این اواخر برای ویزای دانشجویی با خوانواده اقدام کرده باشه ؟ مدارک مالی رو چقدر باید نشون داد ؟

Junior Member

سلام عزیزان. کسی هست که این اواخر ویزای دانشجویی اقدام کرده باشه و جواب گرفته باشه؟ چقدر طول کشیده؟
    من ۱۲ هفته هست که اقدام کردم اما هیچ خبری نیست! با اینکه استادم به آدرسی که دادن ایمیل هم زده اما به نظر میرسه تاثیری نداره. ضمنا الان طبق سایت هنوز اپلیکیشنهای مارچ را بررسی میکنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط heleda نمایش پست ها
    سلام عزیزان. کسی هست که این اواخر ویزای دانشجویی اقدام کرده باشه و جواب گرفته باشه؟ چقدر طول کشیده؟
    من ۱۲ هفته هست که اقدام کردم اما هیچ خبری نیست! با اینکه استادم به آدرسی که دادن ایمیل هم زده اما به نظر میرسه تاثیری نداره. ضمنا الان طبق سایت هنوز اپلیکیشنهای مارچ را بررسی میکنند.
    سلام
    من به تازگی ویزا گرفتم . شما از کدوم داننشگاه پذیرش داشتین ؟ و از کجا برای ویزا اقدام کردین

Junior Member

سلام،

من به تازگی بورس و پذیرش دانشگاهم از ایرلند اومده. نمیدونم که بهتره از کنسولگری افتخاری ایران اقدام کنم و یا از سفارت ایرلند توی آنکارا؟ کدوم زودتر جواب میدن؟ روال کاری کنسولگری ایرلند توی ایران چطور هستش؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید؟

Member emy آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental science, University of Basilicata, Italy

بچه ها کسی واسه کورس زبان تا حالا ویزا گرفته. اطلاعی داره یا نه؟
    من نه عاشق هستم .. نه محتاج نگاهی که بلغزد بر من... من خودم هستم و یک حس غریب که به صد عشق و هوس می ارزد...و خدا می داند سادگی از ته دلبستگی ام پیدا است...من نه عاشق هستم و نه آلوده به افکار پلید... من به دنبال نگاهی هستم که مرا از پس دیوانگی ام میفهمد...

Member
    رشته و دانشگاه
    Airplane Technology Engineering

سلام دوستان
    من توی ایتالیا دانشجو هستم. میخواستم واسه تابستون و دوره کاراموزی برم دوبلین. کسی تجربه یا اطلاعاتی داره که از اینجا برای ویزا شرایط چه طوری هست؟

سلام و روز بخیر

دوستان کسی از طریق کنسول گری افتخاری ایرلند در ایران درخواست ویزای تحصلیلی کرده؟ و آیا از نحوه ی پاسخ گویی شون و سرعت عملشون برای دریافت ویزاتون راضی بودید؟

با سلام
    در سایت http://www.icosirl.ie/eng/student_in...and_visas.html نوشته که پاسپورت تا 6 ماه بعد اتمام کورس باید معتبر باشد در حالیکه در سایت http://www.inis.gov.ie/en/INIS/Pages/Study نوشته تا 12 ماه بعد رسیدن به ایرلند! از دوستان کسی میدونه قضیه اعتبار پاسپورت چطور هست؟
    کسی از دوستان میدونه ایا نیاز به مهر دادگستری برای ریزنمرات هست یا نه؟
    ممنون

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science, Trinity College Dublin

سلام،
    کنسولگری افتخاری توی ایران هیچ نقشی در روند ویزای شما بازی نمی کنه. تنها وظیفه شون دریافت مدارک از شما و ارسالش به ایرلند هست. در مجموع این که آنچنان پاسخگویی ندارند ولی ساعت محدودی در نظر گرفتن برای تلفن جواب دادن (اگر اشتباه نکنم بین ۲-۳ یا ۳-۴ بعد از ظهر) که می تونید سوالهاتون رو بپرسید و وقت برای تحویل مدارک بگیرید. بعدش هم که مدارک رو تحویل می دین و اگر بخواهین کارتون سریعتر پیش بره هزینه ی پست رو جدا می دین که فوری براتون ارسال کنند مدارک رو وگرنه خودشون منتظر می مونن که چند تا رو با هم بفرستن که همین ممکنه ۱۰ روز تاخیر ایجاد کنه در رسیدن مدارکتون به ایرلند. بعدش هم که پیگیری ویزا با خودتون هست و در نهایت ویزا اگر صادر بشه می رین اونجا و براتون می چسبونن روی پاسپورت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)