صفحه 18 از 20 نخستنخست ... 891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 171 تا 180 , از مجموع 199

موضوع: ویزای کشور ایرلند

پیش فرض پاسخ : ویزای کشور ایرلند

نقل قول نوشته اصلی توسط Sohrabdiaz نمایش پست ها
    خیلی ممنونم از پاسختون، آیا بعد از وقت گیری از کنسول گری، داخل کنسولگری باید مصاحبه ی خاصی بدم یا صرفا فقط میرم اونجا برای تحویل مدارک؟
    صرفا تحویل مدارک. مدارکتون کامل باشه که مجبور نباشید دوباره برید. حتما موارد مطرح شده در سایت سفارت و مطالب تالار را مطالعه کنید.

Junior Member

دوستان آیا کپی هایی که از مدارک میگیریم حتما باید برابر با اصل کنم؟ لازمه؟ و آیا ترجمه شناسنامه نیازه؟ تو سایت رسمی ایرلند چیزی از شناسنامه واسه ویزای تحصیلی نگفته.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rashedan نمایش پست ها
    دوستان آیا کپی هایی که از مدارک میگیریم حتما باید برابر با اصل کنم؟ لازمه؟ و آیا ترجمه شناسنامه نیازه؟ تو سایت رسمی ایرلند چیزی از شناسنامه واسه ویزای تحصیلی نگفته.
    نه لازم نیست برابر اصل کنید. عملا خود کنسول این کارو میکنه. همراه خودتون توی کنسول اصل مدارک رو هم باید ببرید. بلی، ترجمه شناسنامه الزامیه.

Junior Member

سلام اگه ویزاتون هم رد بشه بازم کنسولگری تو تهران تماس میگیره؟ و اینکه آیا امکان داره تو سایت شماره ویزات نباشه اما کنسولگری بهت زنگ بزنه برای تاییده ی ویزا؟

Junior Member

سلام اگه ویزاتون هم رد بشه بازم کنسولگری تو تهران تماس میگیره؟ و اینکه آیا امکان داره تو سایت شماره ویزات نباشه اما کنسولگری بهت زنگ بزنه برای تاییده ی ویزا؟
    سلام. در مورد قسمت دوم سوال، بله ممکنه کنسولگری چند روز قبل از اینکه تو سایت شماره ویزا بیاد تماس بگیره و ممکنه حتی بعد اعلام شماره ویزا هم به موقع تماس نگیره و خودتون باید تماس بگیرید. (هر دو حالتش رو دیدم).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojed نمایش پست ها
    سلام. در مورد قسمت دوم سوال، بله ممکنه کنسولگری چند روز قبل از اینکه تو سایت شماره ویزا بیاد تماس بگیره و ممکنه حتی بعد اعلام شماره ویزا هم به موقع تماس نگیره و خودتون باید تماس بگیرید. (هر دو حالتش رو دیدم).
    ممنون، متأسفانه امروز فهمیدم نامه ی refuse اومده، باید دوشنبه برم ببینم دلیلش چیه، کنسولگری گفت دوماه وقت داری که درخواست بدی دوباره، نمیدونم شانس دارم که درخواست بدم یا نه، البته بستگی به نامه داره، سوالم اینه به نظرتون باید دوباره کل مدارکو براشون بفرستم یا مدرک اضافی که لازم دارن؟ هزینه ویزا رو دوباره میخوان؟

Junior Member

ممنون، متأسفانه امروز فهمیدم نامه ی refuse اومده، باید دوشنبه برم ببینم دلیلش چیه، کنسولگری گفت دوماه وقت داری که درخواست بدی دوباره، نمیدونم شانس دارم که درخواست بدم یا نه، البته بستگی به نامه داره، سوالم اینه به نظرتون باید دوباره کل مدارکو براشون بفرستم یا مدرک اضافی که لازم دارن؟ هزینه ویزا رو دوباره میخوان؟
    فکر کنم منظورشون این بوده که درخواست تجدیدنظر بدی (appeal). که بهتر هم هست به جای درخواست مجدد ابتدا از این روش استفاده کنید (البته بستگی به دلایل رد شدن هم داره)
    شرایط و چگونگی این درخواست رو تو صفحه زیر توضیح داده.
    http://www.inis.gov.ie/en/INIS/Pages/Visa%20Appeals

Junior Member

پیش فرض ویزای کشور ایرلند

سلام
    من کارشناسی ارشد ایران را دارم و می خوام برای ارشد اپلای کنم.
    اگر بگم ارشد دارم، ممکنه ویزا ندهند؟

چون امریکا چنین قانونی داره و برای مستر دوم ویزا نمیده
    ایرلند هم اینجوریه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mary_mkh نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی ارشد ایران را دارم و می خوام برای ارشد اپلای کنم.
    اگر بگم ارشد دارم، ممکنه ویزا ندهند؟

چون امریکا چنین قانونی داره و برای مستر دوم ویزا نمیده
    ایرلند هم اینجوریه؟
    قانونی در این زمینه وجود نداره. ولی باید دلیل قانع کننده ای داشته باشید که چرا میخواهید دوباره ارشد بخونید. ضمن اینکه اگه اعلام هم نکنید، باید برای گپ تحصیلیتون مدرک بیارید که چیکار میکردید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojed نمایش پست ها
    قانونی در این زمینه وجود نداره. ولی باید دلیل قانع کننده ای داشته باشید که چرا میخواهید دوباره ارشد بخونید. ضمن اینکه اگه اعلام هم نکنید، باید برای گپ تحصیلیتون مدرک بیارید که چیکار میکردید.
    ممنون از پاسختون
    این مدت مشغول کار بودم، چه جوری باید این رو بگم؟ همین که در رزومه بیاد کافیه؟ یا سفارت نامه رسمی از شرکت می خواد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)