صفحه 17 از 20 نخستنخست ... 7891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 199

موضوع: ویزای کشور ایرلند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of programming

پیش فرض پاسخ : ویزای کشور ایرلند

خیلی ممنون، لطف کردید

ببخشید من سوال دیگه ای داشتم..
    سلام.
    - بنده در اروپا اسپانسر مالی دارم که تمام هزینه تحصیلی من رو بر عهده میگیره، اما در سایت www.inis.gov.ie در بندی در یک فایل پی دی اف که مربوط به تمکن مالی هست نوشته شده شما باید پرینت شش ماه تراکنش مالی خودتون رو ترجمه کنید و نشون بدید، حتی اگه خودتون هزینه هاتونو پرداخت نکنید!
    من با توجه به اینکه اسپانسر مالی دارم، و در شش ماه اخیر تمکن مالی خیلی کمی در حسابم دارم،چون مدام درحال تحصیل بودم، آیا اگه تمکن مالی شش ماه اخیرم رو ارائه ندم ممکنه ترجکت بشم؟ حتی با وجود اسپانسر؟
    ویرایش توسط behnamhg : August 3rd, 2019 در ساعت 03:22 PM دلیل: ترکیب پست

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science, Trinity College Dublin

نقل قول نوشته اصلی توسط Sohrabdiaz نمایش پست ها
    خیلی ممنون، لطف کردید

ببخشید من سوال دیگه ای داشتم..
    سلام.
    - بنده در اروپا اسپانسر مالی دارم که تمام هزینه تحصیلی من رو بر عهده میگیره، اما در سایت www.inis.gov.ie در بندی در یک فایل پی دی اف که مربوط به تمکن مالی هست نوشته شده شما باید پرینت شش ماه تراکنش مالی خودتون رو ترجمه کنید و نشون بدید، حتی اگه خودتون هزینه هاتونو پرداخت نکنید!
    من با توجه به اینکه اسپانسر مالی دارم، و در شش ماه اخیر تمکن مالی خیلی کمی در حسابم دارم،چون مدام درحال تحصیل بودم، آیا اگه تمکن مالی شش ماه اخیرم رو ارائه ندم ممکنه ترجکت بشم؟ حتی با وجود اسپانسر؟
    از آنجایی که خیلی شفاف ذکر کردند در فایل پی‌دی اف به نظر بنده قطعاً بهتره که ضمیمه‌ی پرونده تون داشته باشید گزدش حساب خودتون را هم.
    You must provide an up-to-date bank statement, showing what money has beenpaid into and out of the account over the last six months. You must submit thiswhether you are covering the costs of your studies yourself or not.

سلام دوستان من راجع به ویزای تحصیلی ایرلند دوتا سوال داشتم که ممنون میشم اگر کمکم کنید

- برای سفارت نیاز هست تا بیمه داشته باشیم. میخواستم بدونم بیمه رو از کجا باید تهیه کرد؟ و آیا برای ویزای تحصیلی بیمه یک ساله مسافرتی قابل قبول هست؟

- توی فرم آنلاین سفارت باید تاریخ ورود به ایرلند رو مشخص کنیم. تاریخ ورود من به دانشگاه اکتبر هست اما به احتمال زیاد ویزای من تا اون موقع صادر نمیشه با توجه به این که فرآیند صدور ویزا دو ماه طول میکشه. واسه همین میخواستم بدونم که آیا ممکنه تاریخی که در فرم آنلاین مشخص می کنم متفاوت از تاریخ پذیرش من باشه؟ یا اصلا ممکنه تاریخ ورود به ایرلند با تاریخی که مشخص می کنیم متفاوت باشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science, Trinity College Dublin

نقل قول نوشته اصلی توسط multiamir2 نمایش پست ها
    سلام دوستان من راجع به ویزای تحصیلی ایرلند دوتا سوال داشتم که ممنون میشم اگر کمکم کنید

- برای سفارت نیاز هست تا بیمه داشته باشیم. میخواستم بدونم بیمه رو از کجا باید تهیه کرد؟ و آیا برای ویزای تحصیلی بیمه یک ساله مسافرتی قابل قبول هست؟

- توی فرم آنلاین سفارت باید تاریخ ورود به ایرلند رو مشخص کنیم. تاریخ ورود من به دانشگاه اکتبر هست اما به احتمال زیاد ویزای من تا اون موقع صادر نمیشه با توجه به این که فرآیند صدور ویزا دو ماه طول میکشه. واسه همین میخواستم بدونم که آیا ممکنه تاریخی که در فرم آنلاین مشخص می کنم متفاوت از تاریخ پذیرش من باشه؟ یا اصلا ممکنه تاریخ ورود به ایرلند با تاریخی که مشخص می کنیم متفاوت باشه؟

بیمه رو میتونید ازاین لینک که ارزونترین هست تهیه کنید و یا از شرکت‌هایی که دانشگاهتون پیشنهاد کرده. بیمه‌ی مسافرتی کفایت نمی کنه.
    تاریخ ورود رو شما باید چند روزی قبل از شروع ترم دانشگاهی‌تون وارد کنید مستقل از این که فکر می کنید کی ویزاتون برسه.

Junior Member

با سلام

سوالی داشتم از دوستانی که فول فاند بودن و ویزای تحصیلی گرفتن.

ممنون میشم بگین که آیا برای ویزا مدارک تمکن مالی و اسپانسر ارائه دادین؟
    اگه bank statement ارائه دادین حدوداً چه مقدار تمکن داشتین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of programming

دوستان یه سوال ساده داشتم، آیا مدارک مورد نیاز سفارت ایرلند باید مهر دادگستری و سفارت خارجه هم بخوره؟ یا مهر رسمی دارالترجمه و مترجم کافیه؟ ، یکی از آشنایان چند سال پیش با مهر مترجم ویزاشو گرفته بود، خواستم ببینم قانونش عوض نشده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sohrabdiaz نمایش پست ها
    دوستان یه سوال ساده داشتم، آیا مدارک مورد نیاز سفارت ایرلند باید مهر دادگستری و سفارت خارجه هم بخوره؟ یا مهر رسمی دارالترجمه و مترجم کافیه؟ ، یکی از آشنایان چند سال پیش با مهر مترجم ویزاشو گرفته بود، خواستم ببینم قانونش عوض نشده؟
    خیر نیازی به مهر دادگستری و وزارت نیست.
    فقط ترجمه باید یه شرطایی داشته باشه (مثل اسم مترجم و آدرس دارالترجمه و ...) که معمولا همه دارالترجمه ها رعایت میکنن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of programming

سلام و وقت بخیر، دیشب در خواست ویزای تحصیلی دادم از سایت inis ، در آخر بهم ادرس و شماره کنسولگری ایرلند تو تهران رو داد و یه فرم که امضا کنم، سوالم اینه الان دقیق باید چی کار کنم فرم رو حضوری ببرم اونجا؟ هزینه ی ویزا رو حضوری پرداخت کنم؟ سر چه ساعتی برم اونجا چون بهم زمان خاصی نداده... و یه سوال دیگه توی فرمم اطلاعاتمو کامل زدم، اطلاعات مدرک آخرممو که لیسانسه هم زدم اما متأسفانه به اشتباه تاریخ اخذ مدرک کاردانیمو وارد نکردم، چطور میتونم اینه درست کنم با کنسولگری تماس بگیرم کمکم میکنه؟

سلام جواب تمامی سوالاتتون به جز سوال آخر در مطالب قبلی هست. اپلیکیشن فرمی که گرفتید بعلاوۀ تمامی مدارک مورد نیاز را باید بعد از گرفتن وقت از کنسولگری ببرید آنجا. برای گرفتن وقت هم با کنسولگری تماس بگیرید که شماره تماسش در همون اپلیکیشن فرم آمده. هزینه معادل 60 یورو بعلاوۀ 100 هزار تومان همانجا از شما دریافت می شود. سوال آخر را زنگ بزنید از کنسولگری بپرسید. ساعات تماس شنبه تا چهارشنبه 2 الی 4.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Bachelor of programming

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyanline نمایش پست ها
    سلام جواب تمامی سوالاتتون به جز سوال آخر در مطالب قبلی هست. اپلیکیشن فرمی که گرفتید بعلاوۀ تمامی مدارک مورد نیاز را باید بعد از گرفتن وقت از کنسولگری ببرید آنجا. برای گرفتن وقت هم با کنسولگری تماس بگیرید که شماره تماسش در همون اپلیکیشن فرم آمده. هزینه معادل 60 یورو بعلاوۀ 100 هزار تومان همانجا از شما دریافت می شود. سوال آخر را زنگ بزنید از کنسولگری بپرسید. ساعات تماس شنبه تا چهارشنبه 2 الی 4.
    خیلی ممنونم از پاسختون، آیا بعد از وقت گیری از کنسول گری، داخل کنسولگری باید مصاحبه ی خاصی بدم یا صرفا فقط میرم اونجا برای تحویل مدارک؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)