صفحه 10 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 199

موضوع: ویزای کشور ایرلند

پیش فرض پاسخ : ویزای کشور ایرلند

سلام
    زمان انتظار برای ویزای ایرلند توی لینک زیر به روز رسانی میشه:
    http://www.inis.gov.ie/en/INIS/Pages...ocessing_Times

بخش دانشجویی (study) بیشتر از یک ماه هستش که به روز نشده.
    می خواستم بدونم برای کسانی که از ایران اقدام می کنن این تاریخ رو باید در نظر بگیرن یا تاریخ تحویل مدارک به کنسولگری رو.
    با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science, Trinity College Dublin

نقل قول نوشته اصلی توسط samcheldrow نمایش پست ها
    سلام
    زمان انتظار برای ویزای ایرلند توی لینک زیر به روز رسانی میشه:
    http://www.inis.gov.ie/en/INIS/Pages...ocessing_Times

بخش دانشجویی (study) بیشتر از یک ماه هستش که به روز نشده.
    می خواستم بدونم برای کسانی که از ایران اقدام می کنن این تاریخ رو باید در نظر بگیرن یا تاریخ تحویل مدارک به کنسولگری رو.
    با تشکر
    شما از روز رسیدن مدارک به دوبلین باید در نظر بگیرید. حالا بستگی داره به این که کنسولگری چقدر سریع بفرسته مدارک رو به دوبلین.

نقل قول نوشته اصلی توسط sheikheshahr نمایش پست ها
    شما از روز رسیدن مدارک به دوبلین باید در نظر بگیرید. حالا بستگی داره به این که کنسولگری چقدر سریع بفرسته مدارک رو به دوبلین.
    من مدارک رو 30 ژانویه تحویل دادم. از طرفی تاریخ آخرین درخواست های مورد بررسی 25 ژانویه هستش. معنیش این میتونه باشه یا 1. مدارک هنوز به دوبلین نرسیده یا 2. مدارک به دوبلین رسیده اما افیس دوبلین هنوز بررسی پرونده رو شروع نکرده.

سلام
    من این متن رو از همون وبسایت پیدا کردم:

For most visas, you can expect a decision 8 weeks after it was received by the Irish Visa Office, Embassy or Consulate you sent it to

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان

من اخیر برای یک پوزیشن تحقیقی با بورس کامل پذیرفته شدم. برای گرفتن ویزا با مراحل آشنا نیستم. داخل سایت اخذ ویزا دو نوع ویزا Study Visa و Employment (researcher) visa به نظرم به شرایط من میخوره اما مطمین نیستم کدوم رو باید انتخاب کنیم. اطلاعاتی که برای پوزیش من ذکر شده به شرح زیر هست:

CAREER STAGE
    (First Stage Researcher (R1) (Up to the point of PhD

دوستان کسی میدونه الان شرایط من مشمول Study Visa میشه و یا Researcher Employment؟ ممنون میشم راهنمایی کن

Junior Member

سلام

من اخیرا فول فاند گرفتم برای کار کردن روی یک پروژه (که نهایتا به گرفتن مدرک دکترا ختم میشه). چند تا سوال داشتم از دوستان:

۱- با توجه به این مساله که مقطع فوق لیسانس رو در یک دانشگاه فول انگلیسی خوندم و گپ تحصیلی ندارم آیا بازم باید برای گرفتن ویزا مدرک زبان ارایه بدم؟ چون دانشگاه منو بدون درخواست مدرک زبان پذیرفته ولی الان دغدغه ویزا دارم که آیا باید بخاطر ویزا یکبار دیگه تافل بدم یا نه.

۲- با توجه به اینکه فول فاند دارم و شهریه دانشگاه هم پرداخت wave شده برام آیا بازم باید Bank Statement با مبلغ ۷۰۰۰ یورو در حساب نشون بدم تا ویزا بگیرم؟‌

۳- آژانس یا وکیلی رو میشناسید که کارای ویزا رو دقیق انجام بده؟ چون من سال پیش مستقل دوبار برای ویزا شینگن اقدام کردم (یکبار توریستی و یکبار برای ارایه کنفرانس) و هر دوبار ریجکت شدم. در نتیجه اینبار میخوام پرونده ام رو محکم تر جلو ببرم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science, Trinity College Dublin

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_Shn نمایش پست ها
    سلام

من اخیرا فول فاند گرفتم برای کار کردن روی یک پروژه (که نهایتا به گرفتن مدرک دکترا ختم میشه). چند تا سوال داشتم از دوستان:

۱- با توجه به این مساله که مقطع فوق لیسانس رو در یک دانشگاه فول انگلیسی خوندم و گپ تحصیلی ندارم آیا بازم باید برای گرفتن ویزا مدرک زبان ارایه بدم؟ چون دانشگاه منو بدون درخواست مدرک زبان پذیرفته ولی الان دغدغه ویزا دارم که آیا باید بخاطر ویزا یکبار دیگه تافل بدم یا نه.

۲- با توجه به اینکه فول فاند دارم و شهریه دانشگاه هم پرداخت wave شده برام آیا بازم باید Bank Statement با مبلغ ۷۰۰۰ یورو در حساب نشون بدم تا ویزا بگیرم؟‌

۳- آژانس یا وکیلی رو میشناسید که کارای ویزا رو دقیق انجام بده؟ چون من سال پیش مستقل دوبار برای ویزا شینگن اقدام کردم (یکبار توریستی و یکبار برای ارایه کنفرانس) و هر دوبار ریجکت شدم. در نتیجه اینبار میخوام پرونده ام رو محکم تر جلو ببرم.
    1- بستگی داره به کشوری که توش فوق لیسانس خوندین که آیا انگلیسی زبان بوده یا نه.
    من تا به حال چنین موردی ندیدم ولی خوب پیشنهاد میدم پرینت از صفحه‌ی وب‌سایت دانشگاه که ذکر کرده در صورت سابقه‌ی تحصیل در کشور انگلیسی زبان نیازی به مدرک نیست را توی مدارکتون بزارید. بهتر از اون اینه که نامه‌ای از دانشگاه یا استاد بگیرید که زبان ایشان برای تحصیل در سطح مناسب است. همچنین میتونید به
    visamail@justice.ie ایمیل بزنید و دقیق بپرسید.
    ۲- من شخصا مواردی دیدم که در شرایط شما با فول فاند بدون نشون دادن گردش حساب هم ویزا گرفتن. ولی حتما اطمینان حاصل کنید که نامه‌ی پذیرش شما پرداخت شهریه و مبلغ فاند رو ذکر کنه.
    ۳- من هیچ وکیلی رو توصیه نمی کنم چون کار خاصی نمی تونن انجام بدن.

Junior Member

1- بستگی داره به کشوری که توش فوق لیسانس خوندین که آیا انگلیسی زبان بوده یا نه.
    من تا به حال چنین موردی ندیدم ولی خوب پیشنهاد میدم پرینت از صفحه‌ی وب‌سایت دانشگاه که ذکر کرده در صورت سابقه‌ی تحصیل در کشور انگلیسی زبان نیازی به مدرک نیست را توی مدارکتون بزارید. بهتر از اون اینه که نامه‌ای از دانشگاه یا استاد بگیرید که زبان ایشان برای تحصیل در سطح مناسب است. همچنین میتونید به
    visamail@justice.ie ایمیل بزنید و دقیق بپرسید.
    ۲- من شخصا مواردی دیدم که در شرایط شما با فول فاند بدون نشون دادن گردش حساب هم ویزا گرفتن. ولی حتما اطمینان حاصل کنید که نامه‌ی پذیرش شما پرداخت شهریه و مبلغ فاند رو ذکر کنه.
    ۳- من هیچ وکیلی رو توصیه نمی کنم چون کار خاصی نمی تونن انجام بدن.
    ممنون از پاسخت. یک سوال دیگه: در کل ایرلند ویزای دانشجویی رو سخت میگیره یا اصولا جای نگرانی نیست و افرادی که فول فاند دارن مشکلی برای گرفتن ویزا ندارن و نهایتا ویزارو میگیرن (حتی اگر کمی طول بکشه)؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samcheldrow نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوستانی که توی این مدت ویزاشون در حدود 8 هفته اومده اینجا خبر بدن تا بشه فهمید تاخیر برای همه است یا فقط در موارد خاص اتفاق افتاده.
    با تشکر
    سلام
    همه دوستانی که Host Agreement داشتند و مدت طولانی منتظر ویزا بودند، ویزاشون رو دریافت کردند.
    آخرین مورد، بعد از 120 روز ویزاشون صادر شد.

Junior Member

سلام دوستان
    همسر من پذیرش دکترا با فاند سالی 1800 یورو گرفته.
    ما الان کانادا هستیم و میخوایم از اینجا برای ویزا اقدام کنیم.
    1- با توجه به اینکه همسرم فاند داره، آیا کافیه که فقط من حساب بانکی کانادام رو ارائه کنم؟
    2- من الان با ویزای دانشجویی کانادا هستم ولی هنوز دانشگاه ثبتنام نکردم و نمیخوام هم اصلا ثبتنام کنم، آیا اینکه هیچ وابستگی به ایران (از جهت شغل یا تحصیل) ندارم ممکنه ایجاد مشکل بکنه یا عمدتا ایرلند خیلی سخت گیری نمیکنه؟
    3- آیا ویزای ایرلند نیاز به مصاحبه یا انگشت نگاری داره یا فقط آنلاین همه مراحل انجام میشه؟
    4- خیلی از کشورها توی پروسه ویزا محل اسکان (موقت یا دائمی) برای زمان ورود میخوان، مدارکی مثل بوکینگ هتل یا قرارداد اجاره خوابگاه، آیا ایرلند هم همچین مدارکی لازم داره؟

ممنون میشم اگر بتونید راهنماییم کنید و به سوالاتم جواب بدین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)