صفحه 11 از 20 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 199

موضوع: ویزای کشور ایرلند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کشور ایرلند

سلام دوستان
    با تشکر از همه بابت توضیحاتشون ، احتمالا خیلی از افرادی که قبلا این جا پست گذاشتند نتایجشون اومده تا حالا ، میشه لطفا با توجه به تجربتون من رو دقیق راهنمایی کنید .
    یک استاد به من پیشنهاد فول فاند برای دکترا داد و بعد از ارسال مدارک امروز مسئول دانشگاه به من ایمیل زد و تایید کامل کرد. در مورد ارسال مدارک هم توضیح زیر رو برای من فرستاد:
    the International Office is currently processing your application, which has already been signed here in the department . Once all is in order, the International Office will issue you with a Letter of Acceptance, hopefully within the next 1 – 2 weeks.

Please note that if due to visa issues you are unable to start with us around July 1st, which is the next PhD registration date, that registration on October 1st is also an option.
    I will write a letter of financial support for you to use in addition to your Letter of Acceptance when applying for your Irish visa.

I can scan and email the letter to you but please send me your postal address if you require the original copy.

1- الان من باید اصل نامه پذیرش و نامه فاند رو ازش بخواهم که برای من پست بکند و یا این که با اسکن های ارسالی با ایمیل رو هم میشه به عنوان مدرک ارائه داد؟
    2- من با توجه به این که نامه فاند رو به من میدن آیا باید برای تمکن مالی هم کاری انجام بدهم؟ پرینت گردش حساب لازم هست؟ اگر پرینت لازم هست باید مانده حساب حداقل چقدرباشد؟
    3- تو این متنی که برای من ارسال کرده پرسیده که تاریخ شروع رو کی بزنه ، با توجه به توضیحات دوستان بهتره من چهار ماه دیگه در نظر بگیرم؟
    4- یک نکته ای هم که برای من مهم هست این هست که آیا کسی بود با شرایط فول فاند ریجکت بشه ؟ من پیشنهاد از جای دیگه هم دارم و اگر بدونم این جا قراره من رو ریجکت بکنه برای جای دیگه اقدام کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science, Trinity College Dublin

نقل قول نوشته اصلی توسط sr3330 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با تشکر از همه بابت توضیحاتشون ، احتمالا خیلی از افرادی که قبلا این جا پست گذاشتند نتایجشون اومده تا حالا ، میشه لطفا با توجه به تجربتون من رو دقیق راهنمایی کنید .
    یک استاد به من پیشنهاد فول فاند برای دکترا داد و بعد از ارسال مدارک امروز مسئول دانشگاه به من ایمیل زد و تایید کامل کرد. در مورد ارسال مدارک هم توضیح زیر رو برای من فرستاد:
    the International Office is currently processing your application, which has already been signed here in the department . Once all is in order, the International Office will issue you with a Letter of Acceptance, hopefully within the next 1 – 2 weeks.

Please note that if due to visa issues you are unable to start with us around July 1st, which is the next PhD registration date, that registration on October 1st is also an option.
    I will write a letter of financial support for you to use in addition to your Letter of Acceptance when applying for your Irish visa.

I can scan and email the letter to you but please send me your postal address if you require the original copy.

1- الان من باید اصل نامه پذیرش و نامه فاند رو ازش بخواهم که برای من پست بکند و یا این که با اسکن های ارسالی با ایمیل رو هم میشه به عنوان مدرک ارائه داد؟
    2- من با توجه به این که نامه فاند رو به من میدن آیا باید برای تمکن مالی هم کاری انجام بدهم؟ پرینت گردش حساب لازم هست؟ اگر پرینت لازم هست باید مانده حساب حداقل چقدرباشد؟
    3- تو این متنی که برای من ارسال کرده پرسیده که تاریخ شروع رو کی بزنه ، با توجه به توضیحات دوستان بهتره من چهار ماه دیگه در نظر بگیرم؟
    4- یک نکته ای هم که برای من مهم هست این هست که آیا کسی بود با شرایط فول فاند ریجکت بشه ؟ من پیشنهاد از جای دیگه هم دارم و اگر بدونم این جا قراره من رو ریجکت بکنه برای جای دیگه اقدام کنم
    سلام، تبریک می‌گم.
    ۱- نیازی به اصل نامه برای سفارت ندارید ولی وزارت علوم ایران اصل نامه رو می‌خواد. ضرری نداره بگین بفرستن براتون نامه رو. البته فقط از پست عادی ‌An Post میتونن برای ایران بفرستن بقیه‌ی شرکت ها به خاطر تحریم به ایران ارسال نمی‌کنند.
    ۲- اولاٌ این که حتما یاد آوری کنید که میزان فاند و این که شهریه‌تون رو پرداخت می‌کنن رو در نامه ذکر کنند. دوما این که اصولاً با وجود فاند نباید نیازی داشته باشید به گردش حساب برای اثبات توانایی زندگی در اینجا ولی به عنوان وابستگی به کشور مبدا بهتر هست که گردش حساب ۶ ماهه ضمیمه کنید هرچه بیشتر بهتر. گردش حساب مب تونه متعلق به فامیل درجه یکتون هم باشه.
    ۳- سه ماه تا ۴ ماه.
    ۴- متاسفانه اخیرا چند مورد شنیدیم که با فول فاند ریجکت شدند. قبلا اینطوری نبود. البته یکی از موارد که من مطلع هستم با اعتراض و اصلاح مدارک ویزا دادند. شما در هر حال همچنان اپلای کنید جاهای دیگه. همیشه بهتره یه گزینه‌ی دیگه هم داشته باشید. درباره‌ی هزینه های ایرلند هم مطالعه کنید و اسکالرشیپتون رو باهاش بسنجید.
    موفق باشید

Junior Member

سلام،
    شما ویزاتون اومد؟ میشه لطفا بگید استادتون دقیقا به چه آدرسی ایمیل زدن و پیگیری کردن؟

خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط makaren نمایش پست ها
    سلام
    همه دوستانی که Host Agreement داشتند و مدت طولانی منتظر ویزا بودند، ویزاشون رو دریافت کردند.
    آخرین مورد، بعد از 120 روز ویزاشون صادر شد.

سلام،
    یعنی در حال حاضر طولانیترین مورد، 120 روز طول کشیده؟ میتونید لطفا موارد مشابه دیگهی که بیشتر از 8 هفته شده بود، بخصوص پستداک رو هم بگید که چقدر طول کشیده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط makaren نمایش پست ها
    سلام
    همه دوستانی که Host Agreement داشتند و مدت طولانی منتظر ویزا بودند، ویزاشون رو دریافت کردند.
    آخرین مورد، بعد از 120 روز ویزاشون صادر شد.
    سلام
    من حدود صد روز پیش مدارکمو تحویل دادم ولی هنوز خبری نیست از ویزا. میخواستم ببینم شما اطلاع دارین که 120 روزه میاد؟ گروهی هست که با هم دیگه در ارتباط باشیم؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط otv نمایش پست ها
    سلام
    من حدود صد روز پیش مدارکمو تحویل دادم ولی هنوز خبری نیست از ویزا. میخواستم ببینم شما اطلاع دارین که 120 روزه میاد؟ گروهی هست که با هم دیگه در ارتباط باشیم؟
    ممنون
    سلام،
    شما پستداک هستید؟ توی ایران سابقه کار داشتید؟ من هم الان بیش از ۷۰ روز شده و هنوز منتظرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedgol2 نمایش پست ها
    سلام،
    شما پستداک هستید؟ توی ایران سابقه کار داشتید؟ من هم الان بیش از ۷۰ روز شده و هنوز منتظرم
    درخواست ویزای بیزینس دادم و فعلا فقط برای چند روز میخوام برم. نمیدونم چند نفر اینجورین. کنسولگری میگفت به خاطر تغییر قوانینه اما نمیدونم چقدر درسته

Junior Member

سلام

دوستانی که برای ویزا اقدام کردند آیا اصل پاسپورتشون رو هم تحویل دادن؟
    از من اصل پاسپورتم رو هم گرفتن و میترسم اگر اینطوری که دوستان بالا نوشتن زیاد طول بکشه بدون پاسپورت بمونم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amin_Shn نمایش پست ها
    سلام

دوستانی که برای ویزا اقدام کردند آیا اصل پاسپورتشون رو هم تحویل دادن؟
    از من اصل پاسپورتم رو هم گرفتن و میترسم اگر اینطوری که دوستان بالا نوشتن زیاد طول بکشه بدون پاسپورت بمونم.
    خیر. اصل پاسپورت رو نگرفتن. وقتی هم که ویزا میاد یه سر میرید به همراه پاسپورت و رسید، همونجا ویزا رو میزنن رو پاسپورت.

Junior Member

سلام،
    از دوستان کسی اطلاع داره که اخیرا سفارت به کسی ویزای دانشجوی یا پستداک (کاری) داده؟ و اینکه اگه داده شده، آیا بموقع (بازه 8 تا 10 هفته ای) اومده یا خیر؟

ممونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)