صفحه 13 از 20 نخستنخست ... 34567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 199

موضوع: ویزای کشور ایرلند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کشور ایرلند

آيا کسي از دوستان هست که به تازگي از سفارت ايرلند در آنکارا تقاضاي ويزا کرده باشه؟و اگر هست آيا اقامت ترکيه (موقت يا دائم) براي درخواست ويزا الزامي است؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rjjere نمایش پست ها
    آيا کسي از دوستان هست که به تازگي از سفارت ايرلند در آنکارا تقاضاي ويزا کرده باشه؟و اگر هست آيا اقامت ترکيه (موقت يا دائم) براي درخواست ويزا الزامي است؟
    من ماه پیش اقدام کردم و منتظر جواب درخواست ویزام از سفارت ایرلند تو آنکارا هستم. من کارت اقامت موقت داشتم که ازم خواستن و کپی اش رو با مدارکم فرستادم. اما از اونجایی که ایرلند تو ایران سفارت نداره فکر نکنم برای اقدام از آنکارا داشتن اقامت ترکیه الزامی باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Paris_11 نمایش پست ها
    سلام دوستان . شمامدارک رو پی دی اف تحویل دادین ؟ یا کپی با مهر دارالترجمه و دادگستری ؟
    سلام.
    تحویل دانشگاه یا کنسولگری؟
    برای کنسولگری اصل +ترجمه + دو کپی از ترجمه. با مهر دارالترجمه کافیه، مهر دادگستری و وزارت امور خارجه رو نمیخواد. اصل رو فقط چک میکنه. اگه بگید ترجمه رو هم برمیگردونه و فقط کپی رو بر میداره.

سلام دوستان من مداركم ترجمه هاش 4 روز ديگه آماده ميشه از الان زنگ بزنم كنسولگري نوبت بگيرم كه يه هفته ديگه بگن برم براي تحويل مدارك؟
    ببخشيد يه سوال ديگه توو قسمتي كه براي ويزا اطلاعات را روي سايت پر مي كنيم براي خودم و همسرم كه همراه من هستش بايد نوع ويزا را short و single انتخاب كنم؟ نوع پاسپورت ما چي ميشه؟ مرسي از راهنماييتون

Junior Member

با سلام. از دوستان عزیز کسی بدون بورس هم بوده که واسه ویزا ی ایرلند اقدام کرده باشه و موفق به اخذ ویزا شده باشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedehgh88 نمایش پست ها
    سلام دوستان من مداركم ترجمه هاش 4 روز ديگه آماده ميشه از الان زنگ بزنم كنسولگري نوبت بگيرم كه يه هفته ديگه بگن برم براي تحويل مدارك؟
    ببخشيد يه سوال ديگه توو قسمتي كه براي ويزا اطلاعات را روي سايت پر مي كنيم براي خودم و همسرم كه همراه من هستش بايد نوع ويزا را short و single انتخاب كنم؟ نوع پاسپورت ما چي ميشه؟ مرسي از راهنماييتون
    سلام
    برای وقت گرفتن حتما باید فرم اینترنتی رو پر کرده باشی و شماره‌ش رو بهشون بگی. بعد حواست باشه که اگه وقت بگیری، زمانش قابل تغییر نیست و اگه نری برات یه زمان دیگه‌ای اختصاص نمی‌دن (نقل قول از مسئولش در کنسول). اگه مطمئن هستی که مدارک تا اون زمان آماده میشه اقدام کن.

مرسی از راهنماییتون ببخشید یه سوال دیگه زمانی که داریم فرم اینترنتی رو پر می کنیم ازمون میپرسه کدوم نوع ویزا را می خواید short va single ya multiple va long کدوما را باید برای phd full fundکه پذیرش گرفتیم پر کنیم

دوستان توو سایت گفته شده که باید برای هر lump sum lodgementای توضیحی داشته باشیم. فکر کنم منظورش این باشه که اگه پول هنگفتی یه دفعه تووی حسابت وارد شده توضیح بدی سورسش چی بوده خب الان من یه دفعه ۱۰۰ تومن توو حسابم ریختم برای تمکن مالی باید توضیح اون را هم بدهم؟

Junior Member

مرسی از راهنماییتون ببخشید یه سوال دیگه زمانی که داریم فرم اینترنتی رو پر می کنیم ازمون میپرسه کدوم نوع ویزا را می خواید short va single ya multiple va long کدوما را باید برای phd full fundکه پذیرش گرفتیم پر کنیم
    خواهش میشه.
    باید single entry و long رو انتخاب کنید. حالت multiple نیاز نیست، چون مطابق قوانین جدید وقتی کارت اقامت بگیرید برای ورود به ایرلند دیگه نیازی به ویزا نیست.

Junior Member

دوستان توو سایت گفته شده که باید برای هر lump sum lodgementای توضیحی داشته باشیم. فکر کنم منظورش این باشه که اگه پول هنگفتی یه دفعه تووی حسابت وارد شده توضیح بدی سورسش چی بوده خب الان من یه دفعه ۱۰۰ تومن توو حسابم ریختم برای تمکن مالی باید توضیح اون را هم بدهم؟
    بله. باید مدارکی ارائه بدید که مشخص کنه سورس این پول چی بوده و چرا به حساب شما واریز شده (مثلا فروش ماشین، ...).

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)