صفحه 14 از 20 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 199

موضوع: ویزای کشور ایرلند

پیش فرض پاسخ : ویزای کشور ایرلند

مرسي ببخشيد من كه ترمم از سپتامبر شروع ميشه تاريخ ورود و خروج به ايرلند را توو فرم آنلاين بايد بزنم سپتامبر امسال تا سپتامبر سال بعد؟

نوع پاسپورت را بايد بزنم national درسته؟

براي تاريخ ورود بايد شروع را بزنم اول سپتامبر يا آخر سپتامبر ؟ دانشگاه توو نامه اي كه زده گفته بايد سپتامبر اونجا باشم اما من نمي دونم توو فرم سفارت چندم سپتامبر را بايد بزنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedehgh88 نمایش پست ها
    براي تاريخ ورود بايد شروع را بزنم اول سپتامبر يا آخر سپتامبر ؟ دانشگاه توو نامه اي كه زده گفته بايد سپتامبر اونجا باشم اما من نمي دونم توو فرم سفارت چندم سپتامبر را بايد بزنم
    اول سپتامبر رو انتخاب کنید. ضمنا قسمت پیام هاتونم لطفا چک کنید.

براي محل اقامت يا host چي بايد بزنيم من زنگ زدم كنسولگري يبار گفت بزن to be arranged يبار گفت بزن دانشگاه كدوم رو بزنم؟

دوستان براي پسرم و همسرم را مي خوام application form شون رو پر كنم براي reason for travel چي بايد بزنم؟

دوستان آوردن حكم كارگزيني اجباريه؟ يعني اگه گواهي اشتغال به كار بگيريم كافي نيست؟

سلام دوستان دو تا سوال دارم كه باعث نگرانيم شده
    من اكسپت گرفتم الان با همسر و فرزندم همزمان تقاضاي ويزا بدم احتمال رجكت شدن چقد مياد پايين؟ بچه ها تجربه مشابهي داشتن؟

در مورد گواهي اشتغال اگه گواهي اشتغال بديم احتمال موفقيت در ويزا گرفتن مياد پايين يا تاثير بدي نداره؟

دوستان اگه موافق باشين كساني كه براي ويزاي ايرلند 2019 اقدام كردند يا مي خوان اقدام كنند باهم لينك بشيم توو يه گروه تلگرامي ببينيم كه جوابامون كي مياد و اونجا كه ميريم بتونيم باهم لينك بشيم اگه موافقيد شماره هاتون را براي من ايميل كنيد يه گروه توو تلگرام بسازم
    ghanadbashi.s@gmail.com

بچه ها توو نامه گواهي اشتغال بگيم كشور ايرلند به جاي جمهوري ايرلند مشكلي ايجاد نمي كنه؟

بچه ها علاوه بر سند و تمكن مالي براي خودم و همسرم سند خونه پدر شوهرم هم ترجمه كنيم بديم كنسولگري بهتره يا ديگه خيلي زياد از حد ميشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)