صفحه 4 از 20 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 199

موضوع: ویزای کشور ایرلند

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science, Trinity College Dublin

پیش فرض پاسخ : ویزای ایرلند

سلام،
    قطعا اطلاعات INIS قابل اعتماد تره. پس همون ۱۲ ماه.
    در مورد مهر دادگستری هم نمی شه گفت ولی کار از محکم کاری عیب نمی کنه.

سلام، ممنون از راهنمایتون، شما اطلاع دارین اگر فاند شامل پرداخت شهریه هم باشه دیگه احتیاجی به پرداخت اولین شهریه وجود داره یا خیر؟ همون برگه پذیرش که ذکر کنه فاند شامل پرداخت شهریه هم هست برای سفارت کافیه؟
    خیلی ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh2015 نمایش پست ها
    سلام، ممنون از راهنمایتون، شما اطلاع دارین اگر فاند شامل پرداخت شهریه هم باشه دیگه احتیاجی به پرداخت اولین شهریه وجود داره یا خیر؟ همون برگه پذیرش که ذکر کنه فاند شامل پرداخت شهریه هم هست برای سفارت کافیه؟
    خیلی ممنون
    سوال منم هست. منم دارم برای ویزا اقدام میکنم. شما تونستین خبری بگیرین در این مورد؟

این اطلاعات من هست و ممنون میشم اگر سایر دوستان اطلاعات دیگه ای دارن راهنمایی کنن.
    من از دو تا از دوستان که ایرلند هستند پرسیدم گفتند اگر فاند شامل شهریه هم هست احتیاجی به پرداخت نیست . اطلاعات نوشته شده برای دریافت ویزا که در ابتدای این فروم هست هم برای کسانی که فول فاند هستند چنین مدرکی رو نخواسته . من برای دانشگاه ایمیل زدم و شرایط رو توضیح دادم و گفتند اگر مدرکی برای ویزا گرفتن می خواین باید 6000 یورو پرداخت کنید که در این صورت منتفی میشه.
    ایمیل دریافت شده از study payment دانشگاه

Hello,

If you require a receipt for visa purposes, you must pay a minimum of €6000 and contact us once you have done so to request the receipt.

Kind regards,

Louise

Senior Member

سلام دوستان برداره من میخواد واسه لیسانس پذیرش بگیره آیا ایرلند ویزا راحت میده ?البته سنش ۳۰ هاست

ویزای من با توجه به اینکه استادم پیگیر بودن 4 هفته ای اومد. روزهای زوج ساعت 10:30 تا 2 با داشتن پاسپورت و رسیدی که موقع تحویل مدارک بهمون میدن میتونیم ویزا رو بگیریم. مدارکم هم مهر دادگستری نداشتن. یک مورد ریجکتی برای ویزای شنگن هم تو پاسم بود.

سلام.

دوستان آیا دوره ی دریافت ویزا (برای کسانی که کنسولگری ایران اقدام کردن) همون 8 هفته است؟

سلام.
    چطوری از اومدن ویزاتون باخبر شدید؟
    کنسولگری باهاتون تماس گرفت یا توی سایت دیدید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh2015 نمایش پست ها
    ویزای من با توجه به اینکه استادم پیگیر بودن 4 هفته ای اومد. روزهای زوج ساعت 10:30 تا 2 با داشتن پاسپورت و رسیدی که موقع تحویل مدارک بهمون میدن میتونیم ویزا رو بگیریم. مدارکم هم مهر دادگستری نداشتن. یک مورد ریجکتی برای ویزای شنگن هم تو پاسم بود.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط astani1365 نمایش پست ها
    سلام.

دوستان آیا دوره ی دریافت ویزا (برای کسانی که کنسولگری ایران اقدام کردن) همون 8 هفته است؟
    سلام. شما چند هفته ست که منتظرین؟ برای چه مقطعی ویزا ممیخواین؟

سلام
    من استادم بهم اطلاع داد که ویزام تایید شده (پنجشنبه). بعد سه شنبه تو سایت شمارم بود و ساعت 2 همون روز (سه شنبه) تماس گرفتن از کنسولگری (تهران) که برای گرفتن ویزا برم کنسولگری.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)