صفحه 7 از 20 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 199

موضوع: ویزای کشور ایرلند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کشور ایرلند

درود،

دوستان کسی تجربه دریافت ویزای critical skills رو داشته ؟ می خواستم بدونم این ویزا چقدر طول کشیده واستون ؟ من الان 47 روزه از تحویل مدارکم میگذره ولی هنوز خبری نشده در صورتی که تو کنسول گری بهم گفتم یه ماه ویزا میاد .

با سپاس

Junior Member

سلام من 14 سپتامبر برای پست دکنری درخواست ویزا دادم اما الان 60 روز گذشته و نیامده؟ ویزای شما آمد؟ چند روز طول کشید؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science, Trinity College Dublin

نقل قول نوشته اصلی توسط hadihe نمایش پست ها
    سلام من 14 سپتامبر برای پست دکنری درخواست ویزا دادم اما الان 60 روز گذشته و نیامده؟ ویزای شما آمد؟ چند روز طول کشید؟
    معمولا ۸ هفته از روز دریافت مدارک در ایرلند زمان میبره. اگر ۸ هفته شده از استادتون در ایرلند بخواهید که با ایمیل INIS در تماس باشه تا تسریع کنن. ضمنا می تونید با شماره‌ی اپلیکیشن تون در این فایل های PDF بگردید دنبال نتیجه‌ی ویزا. http://www.inis.gov.ie/en/INIS/Pages/Visa%20Decisions
    موفق باشید.

Junior Member

بله در سایتشون هم همین هشت هفته رو نوشتند. از استادم هم خواستم بهشون ایمیل زد اما جواب مشخصی ندادند. با کنسولگری تماس گرفتم گفت رفته براینextra security chech. می گفت اخیرا به خاطر مسایل به وجود آمده در فرانسه و دانمارک زمان بررسی ویزای ایرانی ها طولانی تر شده. شما در اطرافیانت کسی رو دیدی که ویزاش طولانی شده باشه و رفته باشه برای extra security check؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط sheikheshahr نمایش پست ها
    معمولا ۸ هفته از روز دریافت مدارک در ایرلند زمان میبره. اگر ۸ هفته شده از استادتون در ایرلند بخواهید که با ایمیل INIS در تماس باشه تا تسریع کنن. ضمنا می تونید با شماره‌ی اپلیکیشن تون در این فایل های PDF بگردید دنبال نتیجه‌ی ویزا. http://www.inis.gov.ie/en/INIS/Pages/Visa%20Decisions
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان
    ايا سفارت ايرلند در انكارا زودتر از كنسولگري در ايران جواب ميده؟!
    كنسرلگري حداقل ٨هفته جواب ميده يا حداكثر؟!!!

Junior Member

ویزای من دقیقا 8 هفته طول کشید اومد. الان یه مقدار درخواست ها زیاد شده و بیشتر طول میکشه ظاهرا ولی همین روزا احتمالا خبر می دن بهتون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fazeli1 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ايا سفارت ايرلند در انكارا زودتر از كنسولگري در ايران جواب ميده؟!
    كنسرلگري حداقل ٨هفته جواب ميده يا حداكثر؟!!!
    فرقی ندارن. اخیرا در کنسول گری ایران 75 هزار تومان میگیرن برای پست کرذن مدارک مستقیم به دابلین.

Junior Member

بله در سایتشون هم همین هشت هفته رو نوشتند. از استادم هم خواستم بهشون ایمیل زد اما جواب مشخصی ندادند. با کنسولگری تماس گرفتم گفت رفته براینextra security chech. می گفت اخیرا به خاطر مسایل به وجود آمده در فرانسه و دانمارک زمان بررسی ویزای ایرانی ها طولانی تر شده. شما در اطرافیانت کسی رو دیدی که ویزاش طولانی شده باشه و رفته باشه برای extra security check؟
    جالبه. نشنیدم همچین چیزی رو. اگه برای پست داک تشریف میارید هاستینگ اگریمنت ارایه کردید به کنسول گری؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

دوستان سلام. من برای پوزیشنی توی UCD اقدام کردم و بعد از مصاحبه پذیرش شدم (برای دکتری). متن نامه پذیرش به شرح زیر هستش.
    Dear Mr Hassan Jafari
    Further to your application to this programme and our recent interview with you, I am delighted to be able to offer you a 4 year funded PhD programme register in the xxxxxx. This programme will commence in xxxxx and I would be grateful if you could indicate when you will be in a position to join the programme. The programme will fund you a total contribution of €24,000 per annum. From that you will pay fees of circa €6,800 with the remainder as a tax free scholarship. In additional there are non-EU fees which I will request that the school pays on your behalf.
    You will also be enrolled in a number of taught modules to help you with your scientific training for your PhD and you will assist in some laboratory classes.
    I look forward to hearing from you at your convenience

چندتا سوال دارم، اول اینکه NON-EU fees چیا هست؟ و اینکه آیا تو انتها که گفته دستیار آزمایشگاه میشی برای اون پول جداگانه میدن؟

ممنونم

سلام خدمت دوستان عزیز
    آیا برای ویزای دانشجویی بورسیه bank statement و مدارک مرتبط با تمکن مالی لازمه؟ من زنگ زدم کنسولگری بهم گفتن که نیاز نیست ولی خیلی مطمئن نیستم. دوستان اگر تجربه ی شخصی شون رو ذکر کنن بسیار ممنون میشم.
    با تشکر

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)