صفحه 9 از 20 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 199

موضوع: ویزای کشور ایرلند

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ویزای کشور ایرلند

سلام دوستان
    ممنون از این که خبر دادید. سفارت تهران (خانم اسدی) گفت چندین نفر هستید که ویزاشون دیر شده. شماره تلفن برای شما ایمیل کردم، با هم در تماس باشیم. شاید نقطه مشترکی داشته باشه کار ما چند نفر.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyan1397 نمایش پست ها
    سلام
    من هم شرایط مشابهی دارم. 21 نوامبر مدارک رو تحویل کنسولگری دادم. تاریخ شروع پروژه در NUI GALAWAY اول ژانویه هست.
    Host Agreement هم داشتم. اینجوری اصلا معلوم نیست کی میاد. دیگه واقعا داره اعصاب خورد کن میشه.
    سلام
    من هم 21 نوامبر مدارک رو تحویل دادم. متاسفانه شمارتون برای من نیومده. دوباره محبت کنید و ایمیل کنید.

سلام دوستان
    دوستانی که توی این مدت ویزاشون در حدود 8 هفته اومده اینجا خبر بدن تا بشه فهمید تاخیر برای همه است یا فقط در موارد خاص اتفاق افتاده.
    با تشکر

دوستانی که تاخیر در دریافت ویزا داشتن آیا همگی برای مقطع پست داک اقدام می کنن؟

نه من دستیار تحقیقم و فوق لیسانسم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samcheldrow نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دوستانی که توی این مدت ویزاشون در حدود 8 هفته اومده اینجا خبر بدن تا بشه فهمید تاخیر برای همه است یا فقط در موارد خاص اتفاق افتاده.
    با تشکر
    سلام
    چند نفر از دوستان که بعد از من اقدام کردند، ویزا گرفتند. تاخیر شامل همه نمیشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanics of Bio-System engineering

سلام دوستان. وقتتون بخیر.
    ببخشید این Host agreement که میگین چی هست دقیقا؟ همون نامه دانشگاه هست که میزان فاند و پرداخت شهریه و اینجور چیزا رو نوشته؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer science, Trinity College Dublin

نقل قول نوشته اصلی توسط hassan_jafari6 نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقتتون بخیر.
    ببخشید این Host agreement که میگین چی هست دقیقا؟ همون نامه دانشگاه هست که میزان فاند و پرداخت شهریه و اینجور چیزا رو نوشته؟
    مربوط به پست داک ها و Research Assistant ها میشه و اگر دانشجو هستید به شما ارتباطی پیدا نمیکنه.
    https://www.tcd.ie/hr/resourcing/app...agreements.php

سلام به همه دوستان. توی سایت سفارت گفته شده که بررسی ویزا کنفرانس 8 هفته طول میکشه. من حدودا 7 هفته دیگه باید برم کنفرانس. البته ویزای طولانی مدت بریتانیا رو هم دارم. آیا بنظر شما اپلای بکنم و یا شانسی ندارم؟ در ضمن آیا باید دعتونامه کنفرانس بصورت اصلی باشه (از طریق پست) و یا اسکن دعوتنامه (از طریق ایمیل) هم قابل قبوله؟ مرسی

نقل قول نوشته اصلی توسط GreatBritain نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان. توی سایت سفارت گفته شده که بررسی ویزا کنفرانس 8 هفته طول میکشه. من حدودا 7 هفته دیگه باید برم کنفرانس. البته ویزای طولانی مدت بریتانیا رو هم دارم. آیا بنظر شما اپلای بکنم و یا شانسی ندارم؟ در ضمن آیا باید دعتونامه کنفرانس بصورت اصلی باشه (از طریق پست) و یا اسکن دعوتنامه (از طریق ایمیل) هم قابل قبوله؟ مرسی
    سلام
    نیازی به اصل دعوتنامه نیست. پرینت نسخه الکترونیکی کافیه. راجع به زمان هم باید بگم شرایطتون مرزی و نمیشه با قطعیت گفت ویزاتون پیش از موعد مقرر میاد یا نه. اگر از ایران می خواید اقدام کنید حدود یک هفته دیگه معمولا وقت تحویل مدارک میدن که این رو هم باید در نظر بگیرید. البته زنگ بزنید کنسول گری راجع یه زمان تحویل مدارک.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)