صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: معرفی‌ مجلات و نشریات (ماهنامه ، مجلات ، فصلنامه )داخلی‌ معتبر رشته های مختلف

پیش فرض پاسخ : مجله پژوهشی داخلی در زمینه کامپیوتر

اینجا میتونید آمار اکثر کنفرانسها در بیشتر فیلدها رو داشته باشید:
    [color=Blue]جاهلان را همه شربت ز گلاب و قند است قوته دانا همه از خون جگر ميبينم[color/]

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

پیش فرض مجله پژوهشی داخلی در زمینه مدیریت و یا اقتصاد

سلام ...
    کسی مجله علمی پژوهشی داخلی در زمینه مدیریت می شناسه ؟
    تدبیر که ماهنامه ست و سازمان مدیریت صنعتی چاپ می کنه چطوریه ؟ فکر کنم علمی آموزشی باشه ...
    کسی اونجا مقاله چاپ کرده !

اصلآ فرقی می کنه کجا چاپ بشه ؟ ... یه مقاله اقتصادی - مالی دارم ... برم بدم ابرار اقتصادی ! :-\

پیش فرض پاسخ : مجله پژوهشی داخلی در زمینه مدیریت و یا اقتصاد

من یه search ای کردم. ظاهراً برای مدیریت 2 تا مجله علمی پژوهشی داریم که البته یکیش علمی ترویجیه . برای مالی هم فصلنامه بررسی های حسابداری و حسابرسی رو میشناسم. من لینک ها رو میذارم. اینکه به دردت می خوره یا نه رو نمیدونم:
    http://magiran.com/magtoc.asp?mgID=1755&Number=77
    http://magiran.com/magtoc.asp?mgID=1360&Number=54
    http://magiran.com/magtoc.asp?mgID=1206&Number=48
    اینم فهرست نشریات علمی دارای اعتباره. البته یه کم قدیمیه! جدیدترشو پیدا نکردم:
    http://research.sharif.ir/files/pdf/...%20vezarat.pdf

سلام ،
    آخرین خبری که من دارم اینه که مجله دانش مدیریت دانشگاه تهران تونسته گرید علمی پژوهشی بگیره.
    البته بسته به موضوع، مجلات دیگه‌ای هم مثل دانشور(دانشگاه شاهد)و یا مجله موسسه مطالعات و پژوهش های بازرگانی و یا مدرس(دانشگاه تربیت مدرس) هم می‌تونه برای چاپ مقالات مدیریتی مورد توجه باشه.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

مرسی از اطلاعاتتون ! اما می شه بگم این خبر رو دقیقآ از کجا شنیدین ؟
    ما که دمه گوشمون چیزی نشنیدیم در موردش ...
    اگه بهم بگین که ممنون می شم ...

موفق باشین !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hoseinn
    مرسی از اطلاعاتتون ! اما می شه بگم این خبر رو دقیقآ از کجا شنیدین ؟
    ما که دمه گوشمون چیزی نشنیدیم در موردش ...
    اگه بهم بگین که ممنون می شم ...

موفق باشین !
    چند وقت پيش اين خبر را (رتبه علمي پژوهشي دانش مديريت) روي يك پلاكارد بزرگ جلوي در ورودي دانشكده (در شيشه‌اي) زده بودند و به همديگر تبريك گفته بودند، چطور نديدي! ;D مي‌توني از انتشارات هم بپرسي.

ضمنا مقاله‌ي مالي اگر داري مي‌تواني براي فصلنامه تحقيقات اقتصادي دانشكده اقتصاد بفرستي، گمان كنم هنوز رتبه داشته باشه.

سلام همانطور که اون دوستموم هم گفت پیش از این موضوع به همه اطلاع داده شده، ولی من از حدود یک سال پیش به واسطه آشنایی که با دکتر سهرابی مدیرش داشتم در جریان کارا قرار داشتم ، این مجله از اواسط زمستان سال گذشته مجددا رتبه علمی پژوهشی دریافت کرد و از اون موقع به بعد هم خیل عظیم مقالات به سمتش سرازیر شده!!!!

Junior Member

جالبه اينجا چقدر بچه‌هاي مديريت دانشگاه تهران زيادند! پيشنهاد مي‌كنم دوستان خودشونو بيشتر معرفي كنند تا ارتباطات مديريتي‌ها بيشتر بشه. به ويژه اينكه شرايط ما به خاطر GMAT و پيشينه كاري و ديگر نيازمندي‌ها و به همين ترتيب شرايط پذيرش و ... با ديگر رشته‌ها فرق مي‌كنه و مسلما ارتباط بيشتر مي‌تونه به همه كمك كنه.

ApplyAbroad Champion
    Some14Myself آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Uni of Tehran - Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط fara
    جالبه اينجا چقدر بچه‌هاي مديريت دانشگاه تهران زيادند! پيشنهاد مي‌كنم دوستان خودشونو بيشتر معرفي كنند تا ارتباطات مديريتي‌ها بيشتر بشه. به ويژه اينكه شرايط ما به خاطر GMAT و پيشينه كاري و ديگر نيازمندي‌ها و به همين ترتيب شرايط پذيرش و ... با ديگر رشته‌ها فرق مي‌كنه و مسلما ارتباط بيشتر مي‌تونه به همه كمك كنه.
    درسته ! موافقم ... البته پیشنهاد می کنم اگه می خواین این موضوع رو ادامه بدین حتمآ توی یه تاپیک جدید باشه تا این تاپیک از موضوع اصلیش که همون مجلات علمی پژوهشی مدیریت و اقتصاد هست دور نشه ... و یه پیشنهاد دیگه اینکه لطفآ تاپیک در مورد یه دانشگاه خاص نباشه که اینطوری هر کسی توی هر رشته و هر گرایش برای هر دانشگاه بخواد یه تاپیک ایجاد کنه خودش یه فروم جدید می خواد ... ...

Banned

پیش فرض معرفی‌ مجلات و نشریات (ماهنامه ، مجلات ، فصلنامه )داخلی‌ معتبر رشته های مختلف

باسلام و عرض ادب خدمت همگی دوستان
    این تاپیک برای معرفی‌ مجلات و نشریات داخلی‌ معتبر رشته های مختلف درست شده است. از کلیه دوستان تقاضا دارم هر کسی در رشته خود به معرفی ماهنامه ها ، مجلات ، نشریات و فصلنامه ها بپردازد. هر چند که طبیعتا به اعتبار یک نشریه و یا کنفرانس خارجی هم نمی رسد. اما فکر کنم بد نباشه اگه بتونین برای مقاله داخلی مثلا تو یه ماهنامه یه چکیده کوچولو به انگلیسی بنویسید و به تایید اون نشریه برسونید. ;D امیدوارم برای دوستان مفید باشد
    رشته اینجانب کامپیوتر است و سعی می کنم به معرفی نشریات کامپیوتر بپردازم خوشحال میشوم بقیه دوستان هم همکاری کنند.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)