صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 33

موضوع: مدارک تحت بررسی - ارتباط با استاد

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مدارک تحت بررسی - ارتباط با استاد

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab
    اگه deadlineجایی 15 Janباشه و تا حالا جواب نداده باشن یعنی نمبخان؟اخه من جواب قبل از اتمامdeadlineهم گرفتم ؟شایدم من عجولم!!!به استادی هم که گفته applyکن mailزدم که مدارکو فرستادم !حالا فقط صبر کنم؟؟موضوعه خاصی هم ندارم که بخام بهش میل بزنم !!!
    نه زياد عجله نکن. بعضي جاها کلا پروسه طولانيتر ميشه. يه جاي که من فرستادم deadline 1Jan بود. تازه بهم ميل زدن که از تاريخ 15Feb بررسي رو شروع مي کنن.

من دقیق نفهمیدم سوال شما رو.
    اگر deadline دانشگاه گذشته که هیج( مگر اینکه بهشون ایمیل بزنی و بپرسی که ایا با تاخیر قبول می کنن یا نه؟)
    اگر استاد جوابت رو نداده ممکنه که اصلا ایمیل ت رو نخونده باشه.بعضی از اساتید معمولا همه رئ delete می کنن. اگه رزومه خوبی داری. بفرس مدارکت رو.

یه استادکه بهش میل زدم گفته applyکن منم فرستادم مدارکو و بعد بهم گفتن میفرسیم برای بررسی.حالا چون deadline Jan 15بود > و زمینه کاری استاد هم با من اصلا نمیخوند گفتم بیبنم چی کار کنم بفهمم بررسی کردن یا نه :-[اصلا میخان یا نه :'( :-\خلاصه مرسی از تجربیات

خوب اگه جواب ایمیلت رو نمیده و برات مهمه یه زنگ بزن بهش ولی وقتی زمینه کاریت نمیخورد بهش چرا بهش ایمیل زدی!
    تا اونجایی که من می دونم research interest باید هم خونی داشته باشه. خدا رو چه دیدی شاید یه نفر دیگه زمینه کاریش با تو یکی بود و گرفتت.

سلام به دوستان
    من می خواستم بپرسم که اگه بعد از این که مدرکمون را Submit کردیم و به Department فرستاده شده آیا درسته به 4-5 استاد دانشکده ایمیل بزنیم بگیم که مثلا" شماره application من فلان هست ممکنه شما یک نگاهی یندازی در همین حد. آخه اومدیم استادی که ما باهاش مکاتبه کرده بودیم پروفایلو دیدو خوشش نیومدو مثلا" برای اساتید دیگه هم نفرستاد اون وقت این شانس مون را پایین میاره دیگه؟ نمی ذونم شایدم منم خیلی وسواس بخرج میدم امان از این انتظار . ان شأالله که هرکی هرجا ذوست داره خبر خوش پذیرش بیاد.
    اگر علم در ثريا باشد مرداني از پارس آن را به چنگ خواهند آورد.

سلام دوست عزیز
    منم همین کارو کردم ولی شماره application ندادم گفتم مدارکم تحت بررسی خوشحال میشم بررسی کنی و مارو بگیری بعد رزومه ای که برای اون دانشگاه با مدارک فرستادمو ضمیمه میکردم. من که به 4_5 تا استاد همین کارو کردم . اما با فاصله و با زمینه های تحقیقاتی مشابه که فکر نکنند فقط دنبال جا هستین ;D
    موفق باشین
    فرقی نمی کند که گودال کوچک آبی باشی ، یا دریای بیکران ،
    زلال که باشی ، آسمان در توست.

Senior Member

در مورد حفظ ارتباط با استاد بعد از اپلای (برای اینکه فراموشتون نکنه) به نظر من بهترین راه اینه که یکی از مقالات استاده رو بخونید (البته نه همشو، همون ابسترکت کافیه)
    و یه سوالی از توش در بیارین و بپرسین. اگه روحیه خلاقی داشته باشین میتونین همون موضوع رو بسط بدین و یه بحث ایمیلی باهاش راه بندازین
    اینطوری مطمئن باشید کم کم اسمتون توی ذهنش حک میشه
    ضمنا استادا معمولا از اینکه به مقالاتشون علاقه نشون بدین خوششون میاد

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Ph.D., Western Michigan University

سلام به دوستان عزيز
    من در پيگيري وضعيت اپليكيشنم جواب زير رو گرفتم. به نظرتون خودم رو براي شنيدن جواب پذيرش آماده كنم؟ همچنين با استادي در تماس بودم. لازم هست توي اين مرحله باز هم بهش يادآوري كنم؟
    Faculty are currently reviewing your application. We will likely make a recommendation to the Graduate School in the next 2 weeks. You will hear the Graduate School's admission decision shortly thereafter.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_mka نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزيز
    من در پيگيري وضعيت اپليكيشنم جواب زير رو گرفتم. به نظرتون خودم رو براي شنيدن جواب پذيرش آماده كنم؟ همچنين با استادي در تماس بودم. لازم هست توي اين مرحله باز هم بهش يادآوري كنم؟
    Faculty are currently reviewing your application. We will likely make a recommendation to the Graduate School in the next 2 weeks. You will hear the Graduate School's admission decision shortly thereafter.
    فعلا گفتن که در حال بررسی هستن، ایشالا به زودی جوابش میاد.
    نیازی نیست اما اگر احتمال میدین که استاده فراموشتون کنه خوب به یه بهونه ای یه ایمیلی بهش بزنید

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

سلام
    ببخشین این مدارک بین المللی رسمی رو کی میشه به دانشگاه های امریکا فرستاد؟
    منظورم اینه که فقط به استادی که میخوایم بفرستیم یا میتونیم مدارک اضافه بر ریزنمرات و غیره رو به دانشگاه ارسال کنیم؟
    ممنون
    قرمز باشین

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)